← Maçlar
Norveç · 1. Division · 27. hafta18 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Egersunds 3-3 Sogndal IL: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Egersunds
3–3İY 2–1
Sogndal IL
Maç sonu

Egersunds 3–3 Sogndal IL (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Egersunds – Sogndal IL maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: R. Gyamfi 28', N. Tornvig 30', H. Kleppa 90+4' (Egersunds); K. Arierhi 17', 47', P. Asp 74' (Sogndal IL).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Egersunds üstte · Sogndal IL altta

01530İY607590 7' sarı kart: E. Hovland (Sogndal IL)17' gol: K. Arierhi (Sogndal IL)28' gol: R. Gyamfi (Egersunds)30' gol: N. Tornvig (Egersunds)46' oyuncu değişikliği: L. Gausdal ↔ V. Hagen (Sogndal IL)↔46' oyuncu değişikliği: M. Oren ↔ P. Asp (Sogndal IL)↔46' oyuncu değişikliği: E. Hovland ↔ F. Flo (Sogndal IL)↔47' gol: K. Arierhi (Sogndal IL)58' oyuncu değişikliği: J. Gregersen ↔ S. Vatne (Egersunds)↔72' oyuncu değişikliği: S. R. Michalsen ↔ H. Hardarson (Egersunds)↔72' oyuncu değişikliği: R. Gyamfi ↔ B. Baxter (Egersunds)↔74' gol: P. Asp (Sogndal IL)77' oyuncu değişikliği: T. Pippola ↔ L. Vapne (Sogndal IL)↔78' oyuncu değişikliği: K. Arierhi ↔ O. Helen (Sogndal IL)↔80' sarı kart: P. Asp (Sogndal IL)82' sarı kart: F. Flo (Sogndal IL)86' oyuncu değişikliği: K. Eggen ↔ J. Jorgensen (Egersunds)↔86' oyuncu değişikliği: B. Maeland ↔ P. Hovland (Egersunds)↔90+1' sarı kart: J. Haruna (Sogndal IL)90+4' gol: H. Kleppa (Egersunds)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' sarı kart: E. Hovland (Sogndal IL)
  • 17' gol: K. Arierhi (Sogndal IL)
  • 28' gol: R. Gyamfi (Egersunds)
  • 30' gol: N. Tornvig (Egersunds)
  • 46' oyuncu değişikliği: L. Gausdal ↔ V. Hagen (Sogndal IL)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Oren ↔ P. Asp (Sogndal IL)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Hovland ↔ F. Flo (Sogndal IL)
  • 47' gol: K. Arierhi (Sogndal IL)
  • 58' oyuncu değişikliği: J. Gregersen ↔ S. Vatne (Egersunds)
  • 72' oyuncu değişikliği: S. R. Michalsen ↔ H. Hardarson (Egersunds)
  • 72' oyuncu değişikliği: R. Gyamfi ↔ B. Baxter (Egersunds)
  • 74' gol: P. Asp (Sogndal IL)
  • 77' oyuncu değişikliği: T. Pippola ↔ L. Vapne (Sogndal IL)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Arierhi ↔ O. Helen (Sogndal IL)
  • 80' sarı kart: P. Asp (Sogndal IL)
  • 82' sarı kart: F. Flo (Sogndal IL)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Eggen ↔ J. Jorgensen (Egersunds)
  • 86' oyuncu değişikliği: B. Maeland ↔ P. Hovland (Egersunds)
  • 90+1' sarı kart: J. Haruna (Sogndal IL)
  • 90+4' gol: H. Kleppa (Egersunds)

Maç olayları

  1. EgersundsSogndal IL
  2. Gol H. Kleppa 3–390+4'
  3. 90+1'J. HarunaSarı kart
  4. K. Eggen ↔ J. JorgensenOyuncu değişikliği86'
  5. B. Maeland ↔ P. HovlandOyuncu değişikliği86'
  6. 82'F. FloSarı kart
  7. 80'P. AspSarı kart
  8. 78'K. Arierhi ↔ O. HelenOyuncu değişikliği
  9. 77'T. Pippola ↔ L. VapneOyuncu değişikliği
  10. 74'Gol P. Asp 2–3
  11. S. R. Michalsen ↔ H. HardarsonOyuncu değişikliği72'
  12. R. Gyamfi ↔ B. BaxterOyuncu değişikliği72'
  13. J. Gregersen ↔ S. VatneOyuncu değişikliği58'
  14. 47'Gol K. Arierhi 2–2
  15. 46'L. Gausdal ↔ V. HagenOyuncu değişikliği
  16. 46'M. Oren ↔ P. AspOyuncu değişikliği
  17. 46'E. Hovland ↔ F. FloOyuncu değişikliği
  18. Gol N. Tornvig 2–130'
  19. Gol R. Gyamfi 1–1Asist: K. Eggen28'
  20. 17'Gol K. Arierhi 0–1
  21. 7'E. HovlandSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Egersunds
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%34 10/29%53 8/15
Beraberlik%28 8/29%27 4/15
Mağlubiyet%38 11/29%20 3/15
Sogndal IL
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%28 8/29%7 1/15
Beraberlik%21 6/29%27 4/15
Mağlubiyet%52 15/29%67 10/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Egersunds
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,66 (48 gol)1,87 (28 gol)
Yediği gol / maç1,97 (57 gol)1,40 (21 gol)
Sogndal IL
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,66 (48 gol)1,33 (20 gol)
Yediği gol / maç2,17 (63 gol)2,67 (40 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Egersunds
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%55 16/29%47 7/15
1,5 Üst%86 25/29%80 12/15
2,5 Üst%72 21/29%67 10/15
3,5 Üst%52 15/29%47 7/15
Gol yememe%28 8/29%33 5/15
Sogndal IL
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%69 20/29%73 11/15
1,5 Üst%97 28/29%100 15/15
2,5 Üst%76 22/29%87 13/15
3,5 Üst%55 16/29%60 9/15
Gol yememe%7 2/29%0 0/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Egersunds
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%41 12/29%60 9/15
Berabere%21 6/29%27 4/15
Geride%38 11/29%13 2/15
Sogndal IL
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%24 7/29%7 1/15
Berabere%24 7/29%27 4/15
Geride%52 15/29%67 10/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Egersunds (29 maç)

1/191/X31/20X/11X/X3X/222/102/X22/29

Sogndal IL (29 maç)

1/161/X11/20X/12X/X2X/232/102/X32/212

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Egersunds (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 7
16-30 4 6
31-45 10 7
46-60 7 9
61-75 4 6
76-90 7 13

Sogndal IL (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 12
16-30 9 12
31-45 6 8
46-60 6 12
61-75 7 4
76-90 14 13

Kartlar

Egersunds

Sarı 53 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,8)

Sogndal IL

Sarı 50 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Egersunds için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sogndal son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Egersunds 1 – Sogndal 3; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Sogndal 4-2 Egersunds.

Sıralama
8. (33 p) – 14. (23 p)
Form (son 5)
BGMMG – MMMBB
H2H (G-B-M)
1-1-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %85
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %69
iddaa MS 1-0-2
1,65 – 3,69 – 3,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Egersunds iç saha 13 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,31 gol yedi; Sogndal dış saha 13 maçta 1,23 attı, 2,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Egersunds %62, Sogndal %85. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Egersunds %38, Sogndal %69. İlk yarıyı önde kapatma: Egersunds 7/13, Sogndal 1/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 3,69, 2 – 3,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,63, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,65X3,6923,23

Çifte şans

1X1,15121,11X21,66

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,55

2,5 Alt / Üst

Alt2,63Üst1,25

3,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.