← Maçlar
Andorra · 1a Divisió · 4. hafta11 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Rangers FC 3-0 CE Carroi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rangers FC
3–0İY 2–0
CE Carroi
Maç sonu

Rangers FC 3–0 CE Carroi (11 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Rangers FC – CE Carroi maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rangers FC üstte · CE Carroi altta

01530İY607590 2' gol (Rangers FC)7' sarı kart (CE Carroi)13' sarı kart (CE Carroi)36' gol (Rangers FC)71' gol (Rangers FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol (Rangers FC)
  • 7' sarı kart (CE Carroi)
  • 13' sarı kart (CE Carroi)
  • 36' gol (Rangers FC)
  • 71' gol (Rangers FC)

Maç olayları

  1. Rangers FCCE Carroi
  2. Gol 3–071'
  3. Gol 2–036'
  4. 13'Sarı kart
  5. 7'Sarı kart
  6. Gol 1–02'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rangers FC
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%50 2/4
Beraberlik%29 2/7%0 0/4
Mağlubiyet%43 3/7%50 2/4
CE Carroi
Toplam (7)Dış saha (3)
Galibiyet%0 0/7%0 0/3
Beraberlik%14 1/7%0 0/3
Mağlubiyet%86 6/7%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rangers FC
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (7 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,00 (4 gol)
CE Carroi
Toplam (7)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,57 (4 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç2,57 (18 gol)3,00 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rangers FC
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%43 3/7%25 1/4
1,5 Üst%86 6/7%75 3/4
2,5 Üst%43 3/7%50 2/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%14 1/7%25 1/4
CE Carroi
Toplam (7)Dış saha (3)
KG Var%29 2/7%33 1/3
1,5 Üst%86 6/7%100 3/3
2,5 Üst%86 6/7%100 3/3
3,5 Üst%29 2/7%33 1/3
Gol yememe%0 0/7%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rangers FC
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%29 2/7%50 2/4
Berabere%14 1/7%25 1/4
Geride%57 4/7%25 1/4
CE Carroi
Toplam (7)Dış saha (3)
Önde%0 0/7%0 0/3
Berabere%29 2/7%0 0/3
Geride%71 5/7%100 3/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rangers FC (7 maç)

1/121/X01/20X/10X/X0X/212/102/X22/22

CE Carroi (7 maç)

1/101/X01/20X/10X/X1X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rangers FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 0 1
31-45 1 5
46-60 0 0
61-75 2 2
76-90 1 1

CE Carroi (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 1
31-45 1 6
46-60 1 4
61-75 0 3
76-90 2 2

Kartlar

Rangers FC

Sarı 14 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 2,0)

CE Carroi

Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Santa Coloma 7610 223 +1919 GGGBG
2Inter Club d'Escaldes 7520 183 +1517 GGGBB
3Esperança d'Andorra 8413 1711 +613 BMGGG
4Atlètic Club d'Escaldes 7331 148 +612 GBMBG
5Ordino 7403 915 -612 MMGGM
6Ranger's 7223 79 -28 MGMBM
7Casa de Portugal 8224 1217 -58 MGBGM
8Penya Encarnada 7133 511 -66 BGMMB
9Sporting Escaldes 7115 619 -134 MMGBM
10Carroi 7016 418 -141 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Inter Club d'Escaldes 4310 102 +810
2FC Santa Coloma 3210 101 +97
3Esperança d'Andorra 4202 106 +46
4Ranger's 4202 54 +16
5Ordino 4202 610 -46
6Atlètic Club d'Escaldes 3120 63 +35
7Penya Encarnada 3111 32 +14
8Casa de Portugal 4112 68 -24
9Sporting Escaldes 3012 38 -51
10Carroi 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1FC Santa Coloma 4400 122 +1012
2Inter Club d'Escaldes 3210 81 +77
3Atlètic Club d'Escaldes 4211 85 +37
4Esperança d'Andorra 4211 75 +27
5Ordino 3201 35 -26
6Casa de Portugal 4112 69 -34
7Sporting Escaldes 4103 311 -83
8Ranger's 3021 25 -32
9Penya Encarnada 4022 29 -72
10Carroi 3003 29 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,07X6,39211,10

Çifte şans

X23,44

Karşılıklı gol

Var1,90Yok1,54

3,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,94

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1a Divisió'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.