Brondby 5-2 Lyngby BK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Brondby 5–2 Lyngby BK (11 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.
Maç özeti
Brondby – Lyngby BK maçı 5-2 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 2,29 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 7. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14ligde 2. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %43 6/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Brondby (13 maç)
Lyngby BK (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Brondby (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Lyngby BK (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 6 | 5 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Brondby
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Lyngby BK
Sarı 28 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Brondby: iç saha, 7 maç · Lyngby BK: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Randers 0–2 Viborg
- 15:00 Silkeborg 3–3 AC Horsens
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
