← Maçlar
İskoçya · Championship · 12. hafta24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Raith Rovers 0-2 Inverness: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Raith Rovers
0–2İY 0–2
Inverness
Maç sonu

Raith Rovers 0–2 Inverness (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Raith Rovers – Inverness maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: A. Stewart 14', 37' (Inverness).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Raith Rovers üstte · Inverness altta

01530İY607590 14' gol: A. Stewart (Inverness)22' sarı kart: R. MacGregor (Inverness)37' gol: A. Stewart (Inverness)44' sarı kart: J. Rowe (Raith Rovers)56' oyuncu değişikliği: A. Lyall ↔ K. Montagu (Raith Rovers)↔64' oyuncu değişikliği: L. Sole ↔ R. Duncan (Inverness)↔70' sarı kart: S. Brown (Raith Rovers)71' oyuncu değişikliği: J. Rowe ↔ R. Millen (Raith Rovers)↔77' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ D. E. Osong (Inverness)↔89' sarı kart: L. Stevenson (Raith Rovers)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: A. Stewart (Inverness)
  • 22' sarı kart: R. MacGregor (Inverness)
  • 37' gol: A. Stewart (Inverness)
  • 44' sarı kart: J. Rowe (Raith Rovers)
  • 56' oyuncu değişikliği: A. Lyall ↔ K. Montagu (Raith Rovers)
  • 64' oyuncu değişikliği: L. Sole ↔ R. Duncan (Inverness)
  • 70' sarı kart: S. Brown (Raith Rovers)
  • 71' oyuncu değişikliği: J. Rowe ↔ R. Millen (Raith Rovers)
  • 77' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ D. E. Osong (Inverness)
  • 89' sarı kart: L. Stevenson (Raith Rovers)

Maç olayları

  1. Raith RoversInverness
  2. L. StevensonSarı kart89'
  3. 77'L. Stewart ↔ D. E. OsongOyuncu değişikliği
  4. J. Rowe ↔ R. MillenOyuncu değişikliği71'
  5. S. BrownSarı kart70'
  6. 64'L. Sole ↔ R. DuncanOyuncu değişikliği
  7. A. Lyall ↔ K. MontaguOyuncu değişikliği56'
  8. J. RoweSarı kart44'
  9. 37'Gol A. Stewart 0–2Asist: L. Stewart
  10. 22'R. MacGregorSarı kart
  11. 14'Gol A. Stewart 0–1Asist: L. Stewart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Raith Rovers
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%50 7/14%43 3/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%21 3/14%29 2/7
Inverness
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%36 5/14%29 2/7
Beraberlik%36 5/14%29 2/7
Mağlubiyet%29 4/14%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Raith Rovers
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç0,64 (9 gol)0,71 (5 gol)
Inverness
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,86 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Raith Rovers
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%29 4/14%14 1/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%29 4/14%14 1/7
3,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gol yememe%50 7/14%57 4/7
Inverness
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%50 7/14%71 5/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%36 5/14%71 5/7
3,5 Üst%29 4/14%57 4/7
Gol yememe%43 6/14%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Raith Rovers
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%50 7/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%43 3/7
Geride%14 2/14%14 1/7
Inverness
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%21 3/14%14 1/7
Geride%36 5/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Raith Rovers (14 maç)

1/171/X01/20X/10X/X3X/222/102/X12/21

Inverness (14 maç)

1/151/X01/21X/10X/X3X/202/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Raith Rovers (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 3 2
31-45 3 1
46-60 2 3
61-75 3 0
76-90 2 2

Inverness (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 5
31-45 4 1
46-60 2 4
61-75 3 3
76-90 2 3

Kartlar

Raith Rovers

Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Inverness

Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Raith Rovers son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Inverness için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Raith Rovers 7, Inverness 9 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Inverness 0-2 Raith Rovers.

Sıralama
3. (21 p) – 4. (16 p)
Form (son 5)
BGGMB – GMGGB
H2H (G-B-M)
7-7-9 (23 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,24 – 2,92 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Raith Rovers iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Inverness dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Raith Rovers %20, Inverness %80. İlk yarıyı önde kapatma: Raith Rovers 3/5, Inverness 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 2,92, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,24X2,9222,53

Çifte şans

1X1,26121,20X21,34

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

1,5 Alt / Üst

Alt2,67Üst1,23

2,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,91

3,5 Alt / Üst

Alt1,12Üst3,38

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.