← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 12. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Queens University 1-1 Newry City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Queens University
1–1İY 1–1
Newry City
Maç sonu

Queens University 1–1 Newry City (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Queens University – Newry City maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%47 7/15%50 4/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%38 3/8
Newry City
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%33 5/15%38 3/8
Mağlubiyet%27 4/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,12 (9 gol)
Newry City
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%33 5/15%38 3/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8
Newry City
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%80 12/15%88 7/8
1,5 Üst%93 14/15%88 7/8
2,5 Üst%67 10/15%63 5/8
3,5 Üst%40 6/15%25 2/8
Gol yememe%7 1/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%54 7/13%71 5/7
Geride%23 3/13%0 0/7
Newry City
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Queens University (13 maç)

1/131/X01/20X/13X/X1X/232/102/X12/22

Newry City (14 maç)

1/151/X11/20X/11X/X2X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Queens University (0 maç)

Newry City (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 1 0
76-90 1 1

Kartlar

Queens University

Newry City

Sarı 1 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Queens University için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 3, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Newry City son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Queens University 0 – Newry City 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Mart 2022, Newry City 0-0 Queens University.

Sıralama
5. (19 p) – 6. (18 p)
Form (son 5)
MGMMG – GMGBB
H2H (G-B-M)
0-1-5 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,01 – 3,18 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Queens University iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,67 gol yedi; Newry City dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Queens University %33, Newry City %80. İlk yarıyı önde kapatma: Queens University 2/5, Newry City 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 3,18, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,01X3,1822,67

Çifte şans

1X1,24121,16X21,43

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,17

1,5 Alt / Üst

Alt3,97Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,23

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.