← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 12. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Ballinamallard United FC 2-2 Warrenpoint: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ballinamallard United FC
2–2İY 1–1
Warrenpoint
Maç sonu

Ballinamallard United FC 2–2 Warrenpoint (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Ballinamallard United FC – Warrenpoint maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%13 1/8
Beraberlik%20 3/15%38 3/8
Mağlubiyet%40 6/15%50 4/8
Warrenpoint
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%38 5/13%33 2/6
Beraberlik%23 3/13%33 2/6
Mağlubiyet%38 5/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,38 (11 gol)
Warrenpoint
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,69 (22 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%63 5/8
1,5 Üst%67 10/15%63 5/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%33 5/15%25 2/8
Gol yememe%13 2/15%0 0/8
Warrenpoint
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%46 6/13%33 2/6
1,5 Üst%85 11/13%100 6/6
2,5 Üst%54 7/13%67 4/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%31 4/13%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%7 1/14%0 0/7
Berabere%79 11/14%86 6/7
Geride%14 2/14%14 1/7
Warrenpoint
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%33 4/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ballinamallard United FC (14 maç)

1/111/X01/20X/15X/X2X/242/102/X12/21

Warrenpoint (12 maç)

1/141/X01/20X/11X/X3X/202/102/X02/24

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ballinamallard United için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 7. Warrenpoint için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Ballinamallard United 2, Warrenpoint 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Ballinamallard United 0-1 Warrenpoint.

Sıralama
8. (17 p) – 7. (17 p)
Form (son 5)
GBMGB – GBGMG
H2H (G-B-M)
2-4-7 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %20
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,08 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ballinamallard United iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Warrenpoint dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ballinamallard United %40, Warrenpoint %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ballinamallard United %80, Warrenpoint %20. İlk yarıyı önde kapatma: Ballinamallard United 0/5, Warrenpoint 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,08, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,92.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X3,0822,63

Çifte şans

1X1,25121,17X21,40

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,92

1,5 Alt / Üst

Alt3,30Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,63

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,65

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.