Puskas Akademia FC II 3-1 Veszprem FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Puskas Akademia FC II 3–1 Veszprem FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Puskas Akademia FC II – Veszprem FC maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Puskas Akademia FC II üstte · Veszprem FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 53' gol (Puskas Akademia FC II)
- 55' gol (Puskas Akademia FC II)
- 62' gol (Puskas Akademia FC II)
- 80' gol (Veszprem FC)
Maç olayları
- Puskas Akademia FC IIVeszprem FC
- 80'Gol 3–1
- Gol 3–062'
- Gol 2–055'
- Gol 1–053'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,29 (32 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,87 (28 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,93 (29 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 12/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %27 4/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Puskas Akademia FC II (14 maç)
Veszprem FC (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Puskas Akademia FC II (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 5 | 10 |
Veszprem FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Puskas Akademia FC II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Veszprem FC
Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Puskás II için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Veszprém için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Puskás II 5, Veszprém 6 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Veszprém 2-1 Puskás II.
- Sıralama
- 9. (17 p) – 12. (13 p)
- Form (son 5)
- BGGBM – MGBBM
- H2H (G-B-M)
- 5-2-6 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,86 – 3,36 – 2,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Puskás II iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 2,00 gol yedi; Veszprém dış saha 6 maçta 1,83 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Puskás II %83, Veszprém %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Puskás II %83, Veszprém %67. İlk yarıyı önde kapatma: Puskás II 2/6, Veszprém 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,86, 0 – 3,36, 2 – 2,86. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,38.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB III - Northwest puan durumu · Northwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dorogi FC | 15 | +29 | 36 |
| 2 | Tatabánya | 15 | +23 | 34 |
| 3 | Haladás VSE | 15 | +22 | 32 |
| 4 | Komárom | 15 | +5 | 25 |
| 5 | Sárisápi Bányász | 15 | 0 | 24 |
| 6 | Puskás II | 14 | +7 | 23 |
| 7 | MTE 1904 | 15 | +6 | 22 |
| 8 | SC Sopron | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Zalaegerszegi TE II | 15 | +3 | 21 |
| 10 | Bicskei | 15 | -1 | 19 |
| 11 | Veszprém | 15 | -1 | 17 |
| 12 | Gyori ETO II | 15 | -4 | 17 |
| 13 | Király SZE | 15 | -11 | 14 |
| 14 | Pápai Perutz | 14 | -17 | 11 |
| 15 | Balatonalmádi | 14 | -29 | 8 |
| 16 | 1908 SZAC | 14 | -34 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dorogi FC | 8 | +20 | 22 |
| 2 | Haladás VSE | 9 | +15 | 21 |
| 3 | Tatabánya | 7 | +12 | 17 |
| 4 | Sárisápi Bányász | 7 | +4 | 14 |
| 5 | Zalaegerszegi TE II | 8 | +6 | 13 |
| 6 | MTE 1904 | 8 | +5 | 13 |
| 7 | Bicskei | 8 | +3 | 13 |
| 8 | SC Sopron | 7 | +5 | 12 |
| 9 | Komárom | 7 | +4 | 12 |
| 10 | Pápai Perutz | 9 | -6 | 11 |
| 11 | Puskás II | 7 | +1 | 10 |
| 12 | Gyori ETO II | 8 | -1 | 10 |
| 13 | Király SZE | 6 | -2 | 6 |
| 14 | Veszprém | 7 | -4 | 6 |
| 15 | Balatonalmádi | 5 | -14 | 0 |
| 16 | 1908 SZAC | 7 | -25 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tatabánya | 8 | +11 | 17 |
| 2 | Dorogi FC | 7 | +9 | 14 |
| 3 | Puskás II | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Komárom | 8 | +1 | 13 |
| 5 | Haladás VSE | 6 | +7 | 11 |
| 6 | Veszprém | 8 | +3 | 11 |
| 7 | SC Sopron | 8 | -3 | 10 |
| 8 | Sárisápi Bányász | 8 | -4 | 10 |
| 9 | MTE 1904 | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Zalaegerszegi TE II | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Király SZE | 9 | -9 | 8 |
| 12 | Balatonalmádi | 9 | -15 | 8 |
| 13 | Gyori ETO II | 7 | -3 | 7 |
| 14 | Bicskei | 7 | -4 | 6 |
| 15 | 1908 SZAC | 7 | -9 | 2 |
| 16 | Pápai Perutz | 5 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB III - Northwest'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
