← Maçlar
Macaristan · NB III - Northwest25 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Balatonalmadi SE 0-3 Komarom Vse: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Balatonalmadi SE
0–3İY 0–2
Komarom Vse
Maç sonu

Balatonalmadi SE 0–3 Komarom Vse (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Balatonalmadi SE – Komarom Vse maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Balatonalmadi SE üstte · Komarom Vse altta

01530İY607590 12' gol (Komarom Vse)42' gol (Komarom Vse)76' gol (Komarom Vse)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol (Komarom Vse)
  • 42' gol (Komarom Vse)
  • 76' gol (Komarom Vse)

Maç olayları

  1. Balatonalmadi SEKomarom Vse
  2. 76'Gol 0–3
  3. 42'Gol 0–2
  4. 12'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Balatonalmadi SE
Toplam (14)İç saha (5)
Galibiyet%14 2/14%0 0/5
Beraberlik%14 2/14%0 0/5
Mağlubiyet%71 10/14%100 5/5
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%47 7/15%50 4/8
Beraberlik%27 4/15%13 1/8
Mağlubiyet%27 4/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Balatonalmadi SE
Toplam (14)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç3,00 (42 gol)2,80 (14 gol)
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Balatonalmadi SE
Toplam (14)İç saha (5)
KG Var%57 8/14%0 0/5
1,5 Üst%86 12/14%80 4/5
2,5 Üst%71 10/14%60 3/5
3,5 Üst%57 8/14%40 2/5
Gol yememe%7 1/14%0 0/5
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%63 5/8
3,5 Üst%20 3/15%25 2/8
Gol yememe%27 4/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Balatonalmadi SE
Toplam (14)İç saha (5)
Önde%21 3/14%0 0/5
Berabere%36 5/14%40 2/5
Geride%43 6/14%60 3/5
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%27 4/15%50 4/8
Berabere%67 10/15%50 4/8
Geride%7 1/15%0 0/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Balatonalmadi SE (14 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/232/102/X02/26

Komarom Vse (15 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/242/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Balatonalmadi SE (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 2 3
31-45 4 4
46-60 1 2
61-75 0 7
76-90 2 9

Komarom Vse (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 1 1
31-45 5 1
46-60 3 5
61-75 1 4
76-90 9 6

Kartlar

Balatonalmadi SE

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Komarom Vse

Sarı 3 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Balatonalmádi son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta Komarom Vse 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Balatonalmádi 0, Komarom Vse 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 23 Ağustos 2025, Balatonalmádi 1-2 Komarom Vse.

Sıralama
15. (8 p) – 8. (18 p)
Form (son 5)
GMBBM – GMMGB
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
iddaa MS 1-0-2
3,52 – 3,49 – 1,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Balatonalmádi iç saha 4 maçta maç başına 0,00 gol attı, 2,75 gol yedi; Komarom Vse dış saha 6 maçta 1,67 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Balatonalmádi %0, Komarom Vse %50. İlk yarıyı önde kapatma: Balatonalmádi 0/4, Komarom Vse 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,52, 0 – 3,49, 2 – 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northwest puan durumu · Northwest

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dorogi FC 151131 4112 +2936 GGBGG
2Tatabánya 151041 3411 +2334 GGBBG
3Haladás VSE 15951 3715 +2232 BBGGM
4Komárom 15744 2419 +525 MGGGB
5Sárisápi Bányász 15735 2222 024 GMBGM
6Puskás II 14725 3225 +723 GGBGG
7MTE 1904 15573 2216 +622 BGBBB
8SC Sopron 15645 2422 +222 GMGMB
9Zalaegerszegi TE II 15636 3027 +321 MGBGB
10Bicskei 15618 2829 -119 GMBMM
11Veszprém 15456 2829 -117 GMMGB
12Gyori ETO II 15528 1822 -417 MMMMG
13Király SZE 15357 1829 -1114 MGGMB
14Pápai Perutz 14329 1027 -1711 GMMMM
15Balatonalmádi 142210 1342 -298 BMGMM
161908 SZAC 140212 640 -342 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dorogi FC 8710 255 +2022
2Haladás VSE 9630 227 +1521
3Tatabánya 7520 186 +1217
4Sárisápi Bányász 7421 139 +414
5Zalaegerszegi TE II 8413 2216 +613
6MTE 1904 8413 1712 +513
7Bicskei 8413 1714 +313
8SC Sopron 7331 127 +512
9Komárom 7331 106 +412
10Pápai Perutz 9324 612 -611
11Puskás II 7313 1413 +110
12Gyori ETO II 8314 1112 -110
13Király SZE 6132 79 -26
14Veszprém 7133 1014 -46
15Balatonalmádi 5005 014 -140
161908 SZAC 7007 126 -250
#TakımOGBMAYAVP
1Tatabánya 8521 165 +1117
2Dorogi FC 7421 167 +914
3Puskás II 7412 1812 +613
4Komárom 8413 1413 +113
5Haladás VSE 6321 158 +711
6Veszprém 8323 1815 +311
7SC Sopron 8314 1215 -310
8Sárisápi Bányász 8314 913 -410
9MTE 1904 7160 54 +19
10Zalaegerszegi TE II 7223 811 -38
11Király SZE 9225 1120 -98
12Balatonalmádi 9225 1328 -158
13Gyori ETO II 7214 710 -37
14Bicskei 7205 1115 -46
151908 SZAC 7025 514 -92
16Pápai Perutz 5005 415 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,52X3,4921,62

Çifte şans

1X1,69121,13X21,12

Karşılıklı gol

Var1,28Yok2,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,60Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Northwest'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.