PTE Peac 0-3 Ivancsa Kse: Maç Sonucu ve İstatistikleri
PTE Peac 0–3 Ivancsa Kse (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
PTE Peac – Ivancsa Kse maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
PTE Peac üstte · Ivancsa Kse altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol (Ivancsa Kse)
- 83' gol (Ivancsa Kse)
- 86' gol (Ivancsa Kse)
Maç olayları
- PTE PeacIvancsa Kse
- 86'Gol 0–3
- 83'Gol 0–2
- 26'Gol 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 2,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (31 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol) | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Geride | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
PTE Peac (14 maç)
Ivancsa Kse (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
PTE Peac (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Ivancsa Kse (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 9 | 3 |
Kartlar
PTE Peac
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Ivancsa Kse
Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 102 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
PTE Peac son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Ivancsa Kse son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 16 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler PTE Peac 0 – Ivancsa Kse 7; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, PTE Peac 1-1 Ivancsa Kse.
- Sıralama
- 8. (16 p) – 5. (18 p)
- Form (son 5)
- MMBBB – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-7 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 3,44 – 3,57 – 1,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
PTE Peac iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Ivancsa Kse dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: PTE Peac %67, Ivancsa Kse %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PTE Peac %100, Ivancsa Kse %40. İlk yarıyı önde kapatma: PTE Peac 4/6, Ivancsa Kse 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,44, 0 – 3,57, 2 – 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,28.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB III - Southwest puan durumu · Southwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pécsi MFC | 13 | +36 | 37 |
| 2 | Kaposvar | 14 | +21 | 31 |
| 3 | Ferencváros II | 14 | +14 | 25 |
| 4 | Iváncsa | 13 | +7 | 24 |
| 5 | Majosi | 13 | +3 | 24 |
| 6 | Dunaharaszti MTK | 14 | +3 | 23 |
| 7 | Érdi VSE | 14 | +2 | 22 |
| 8 | PTE-PEAC | 14 | -2 | 19 |
| 9 | MTK Budapest II | 13 | +4 | 18 |
| 10 | Budafoki LC | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Siofok | 13 | +4 | 17 |
| 12 | Paksi SE II | 13 | +4 | 13 |
| 13 | Budaörs | 14 | -20 | 13 |
| 14 | Sárbogárd | 14 | -30 | 5 |
| 15 | Szekszárd | 14 | -47 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kaposvar | 8 | +19 | 19 |
| 2 | Pécsi MFC | 6 | +19 | 18 |
| 3 | Ferencváros II | 7 | +16 | 18 |
| 4 | Érdi VSE | 8 | +7 | 17 |
| 5 | Majosi | 8 | +7 | 17 |
| 6 | MTK Budapest II | 6 | +14 | 15 |
| 7 | Iváncsa | 7 | +11 | 15 |
| 8 | PTE-PEAC | 8 | +3 | 14 |
| 9 | Siofok | 6 | +7 | 13 |
| 10 | Dunaharaszti MTK | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Budaörs | 7 | -1 | 11 |
| 12 | Budafoki LC | 6 | +3 | 8 |
| 13 | Sárbogárd | 7 | -13 | 5 |
| 14 | Paksi SE II | 5 | +2 | 4 |
| 15 | Szekszárd | 6 | -11 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pécsi MFC | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Dunaharaszti MTK | 7 | +2 | 12 |
| 3 | Kaposvar | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Budafoki LC | 8 | -2 | 10 |
| 5 | Paksi SE II | 8 | +2 | 9 |
| 6 | Iváncsa | 6 | -4 | 9 |
| 7 | Ferencváros II | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Majosi | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Érdi VSE | 6 | -5 | 5 |
| 10 | PTE-PEAC | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Siofok | 7 | -3 | 4 |
| 12 | MTK Budapest II | 7 | -10 | 3 |
| 13 | Budaörs | 7 | -19 | 2 |
| 14 | Sárbogárd | 7 | -17 | 0 |
| 15 | Szekszárd | 8 | -36 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB III - Southwest'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
