← Maçlar
Macaristan · NB III - Southwest24 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

MTK Budapest II 3-4 Kaposvari R: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MTK Budapest II
3–4İY 2–2
Kaposvari R
Maç sonu

MTK Budapest II 3–4 Kaposvari R (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.

Maç özeti

MTK Budapest II – Kaposvari R maçı 3-4 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

MTK Budapest II üstte · Kaposvari R altta

01530İY607590 8' gol (MTK Budapest II)10' gol (Kaposvari R)36' gol (MTK Budapest II)43' gol (Kaposvari R)66' gol (MTK Budapest II)84' gol (Kaposvari R)90+4' gol (Kaposvari R)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol (MTK Budapest II)
  • 10' gol (Kaposvari R)
  • 36' gol (MTK Budapest II)
  • 43' gol (Kaposvari R)
  • 66' gol (MTK Budapest II)
  • 84' gol (Kaposvari R)
  • 90+4' gol (Kaposvari R)

Maç olayları

  1. MTK Budapest IIKaposvari R
  2. 90+4'Gol 3–4
  3. 84'Gol 3–3
  4. Gol 3–266'
  5. 43'Gol 2–2
  6. Gol 2–136'
  7. 10'Gol 1–1
  8. Gol 1–08'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MTK Budapest II
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%46 6/13%83 5/6
Beraberlik%0 0/13%0 0/6
Mağlubiyet%54 7/13%17 1/6
Kaposvari R
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%71 10/14%67 4/6
Beraberlik%7 1/14%0 0/6
Mağlubiyet%21 3/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MTK Budapest II
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,46 (32 gol)4,00 (24 gol)
Yediği gol / maç2,15 (28 gol)1,67 (10 gol)
Kaposvari R
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,71 (38 gol)2,33 (14 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MTK Budapest II
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%69 9/13%83 5/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%85 11/13%100 6/6
3,5 Üst%62 8/13%83 5/6
Gol yememe%8 1/13%17 1/6
Kaposvari R
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%50 7/14%67 4/6
1,5 Üst%79 11/14%83 5/6
2,5 Üst%71 10/14%83 5/6
3,5 Üst%57 8/14%67 4/6
Gol yememe%43 6/14%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MTK Budapest II
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%46 6/13%67 4/6
Berabere%23 3/13%17 1/6
Geride%31 4/13%17 1/6
Kaposvari R
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%57 8/14%33 2/6
Berabere%29 4/14%33 2/6
Geride%14 2/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MTK Budapest II (13 maç)

1/151/X01/21X/10X/X0X/232/112/X02/23

Kaposvari R (14 maç)

1/171/X11/20X/13X/X0X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MTK Budapest II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 5 3
31-45 9 7
46-60 5 2
61-75 3 3
76-90 6 7

Kaposvari R (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 8 2
31-45 6 4
46-60 1 4
61-75 3 3
76-90 10 3

Kartlar

MTK Budapest II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaposvari R

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 102 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

MTK Budapest II son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 9 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Kaposvar 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: MTK Budapest II 1, Kaposvar 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, MTK Budapest II 1-0 Kaposvar.

Sıralama
9. (15 p) – 2. (22 p)
Form (son 5)
MGMMG – GGMBM
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,68 – 3,24 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

MTK Budapest II iç saha 4 maçta maç başına 4,75 gol attı, 1,25 gol yedi; Kaposvar dış saha 4 maçta 2,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MTK Budapest II %75, Kaposvar %75. İlk yarıyı önde kapatma: MTK Budapest II 3/4, Kaposvar 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 3,24, 2 – 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southwest puan durumu · Southwest

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pécsi MFC 131210 404 +3637 BGGGG
2Kaposvar 141013 3817 +2131 GGGGG
3Ferencváros II 14743 3420 +1425 GGMGB
4Iváncsa 13805 3124 +724 GMGGG
5Majosi 13733 3027 +324 BBGGG
6Dunaharaszti MTK 14725 2623 +323 GGGMG
7Érdi VSE 14644 3028 +222 MGBGG
8PTE-PEAC 14545 2022 -219 MMMMG
9MTK Budapest II 13607 3228 +418 GMMGM
10Budafoki LC 14536 2423 +118 BMBMM
11Siofok 13526 2218 +417 MMMGM
12Paksi SE II 13346 2824 +413 MGBGG
13Budaörs 14347 2242 -2013 BMMMB
14Sárbogárd 141211 1141 -305 MMMMM
15Szekszárd 140014 653 -470 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kaposvar 8611 245 +1919
2Pécsi MFC 6600 201 +1918
3Ferencváros II 7601 204 +1618
4Érdi VSE 8521 2215 +717
5Majosi 8521 2114 +717
6MTK Budapest II 6501 2410 +1415
7Iváncsa 7502 2211 +1115
8PTE-PEAC 8422 1613 +314
9Siofok 6411 125 +713
10Dunaharaszti MTK 7322 1110 +111
11Budaörs 7322 1314 -111
12Budafoki LC 6222 1310 +38
13Sárbogárd 7124 518 -135
14Paksi SE II 5113 1311 +24
15Szekszárd 6006 314 -110
#TakımOGBMAYAVP
1Pécsi MFC 7610 203 +1719
2Dunaharaszti MTK 7403 1513 +212
3Kaposvar 6402 1412 +212
4Budafoki LC 8314 1113 -210
5Paksi SE II 8233 1513 +29
6Iváncsa 6303 913 -49
7Ferencváros II 7142 1416 -27
8Majosi 5212 913 -47
9Érdi VSE 6123 813 -55
10PTE-PEAC 6123 49 -55
11Siofok 7115 1013 -34
12MTK Budapest II 7106 818 -103
13Budaörs 7025 928 -192
14Sárbogárd 7007 623 -170
15Szekszárd 8008 339 -360

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,68X3,2421,99

Çifte şans

1X1,44121,16X21,23

Karşılıklı gol

Var1,28Yok2,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Southwest'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.