Polonia Bytom – Lechia Gdansk
Polonia Bytom – Lechia Gdansk: 8 Kasım 14:15, Polonya · I Liga, 14. hafta. Bu sezon Polonia Bytom evinde 7 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet; Lechia Gdansk deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Boisko ul. Pilkarska 8
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Polonia Bytom | Lechia Gdansk |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 21 puan | 3. · 22 puan |
| Form (son 5) | GGGMG | GGMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 1,29 | 1,67 – 1,67 |
| 2,5 Üst biten | %71 | %83 |
| Karşılıklı gol | %57 | %83 |
| Gol yemediği | %43 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Polonia Bytom iç sahada (7 maç), Lechia Gdansk deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Polonia Bytom iç sahada (7 maç) · Lechia Gdansk deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Polonia Bytom iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik.
- Lechia Gdansk deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Lechia Gdansk, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPolonia Bytom
7. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 02.11 Polonia Bytom 3–0 Odra Opole G
- 29.10 Chrobry Głogów 2–0 Polonia Bytom M
- 24.10 Unia Skierniewice 1–2 Polonia Bytom G
- 17.10 Polonia Bytom 3–2 Chrobry Głogów G
- 11.10 Puszcza Niepołomice 0–1 Polonia Bytom G
Lechia Gdansk
3. sıra · 22 puan · 13 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG
- 31.10 Lechia Gdansk 3–2 Unia Skierniewice G
- 28.10 Lechia Gdansk 0–6 Jagiellonia M
- 24.10 Puszcza Niepołomice 2–1 Lechia Gdansk M
- 18.10 Lechia Gdansk 2–1 Arka Gdynia G
- 12.10 Stal Rzeszów 1–2 Lechia Gdansk G
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Polonia Bytom için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 9, yenilen 5. Lechia Gdansk son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Polonia Bytom iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,29 gol yedi; Lechia Gdansk dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Polonia Bytom %57, Lechia Gdansk %83. İlk yarıyı önde kapatma: Polonia Bytom 3/7, Lechia Gdansk 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 3,37, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,30, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,40.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (21 p) – 3. (22 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GMMGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 3,37 – 2,63
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (25 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %83 5/6 |
| Geride | %23 3/13 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Polonia Bytom (13 maç)
Lechia Gdansk (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Polonia Bytom (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Lechia Gdansk (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 6 | 8 |
Kartlar
Polonia Bytom
Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Lechia Gdansk
Sarı 22 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Polonya · I Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Ruch Chorzów | 13 | +5 | 22 |
| 3 | Lechia Gdansk | 13 | +4 | 22 |
| 4 | ŁKS Łódź | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Nieciecza | 14 | +2 | 22 |
| 6 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 13 | +7 | 21 |
| 7 | Polonia Bytom | 13 | +3 | 21 |
| 8 | Miedz Legnica | 14 | +7 | 20 |
| 9 | Warta Poznań | 14 | 0 | 19 |
| 10 | Arka Gdynia | 14 | +2 | 18 |
| 11 | Stal Rzeszów | 13 | -6 | 18 |
| 12 | Pogoń Siedlce | 13 | -1 | 16 |
| 13 | Stal Mielec | 13 | -10 | 16 |
| 14 | Chrobry Głogów | 14 | -2 | 15 |
| 15 | Podbeskidzie | 14 | -3 | 15 |
| 16 | Puszcza Niepołomice | 14 | -4 | 14 |
| 17 | Unia Skierniewice | 14 | -6 | 14 |
| 18 | Odra Opole | 14 | -10 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lechia Gdansk | 7 | +4 | 15 |
| 2 | Arka Gdynia | 7 | +10 | 14 |
| 3 | Ruch Chorzów | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Polonia Bytom | 7 | +5 | 13 |
| 5 | ŁKS Łódź | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Nieciecza | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Miedz Legnica | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Pogoń Siedlce | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Stal Mielec | 7 | +3 | 10 |
| 11 | Podbeskidzie | 6 | +2 | 10 |
| 12 | Puszcza Niepołomice | 8 | +1 | 10 |
| 13 | Polonia Warszawa | 6 | +2 | 9 |
| 14 | Warta Poznań | 5 | +1 | 9 |
| 15 | Odra Opole | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 17 | Chrobry Głogów | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Stal Rzeszów | 5 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 8 | +6 | 16 |
| 2 | Stal Rzeszów | 8 | -1 | 14 |
| 3 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Warta Poznań | 9 | -1 | 10 |
| 5 | Chrobry Głogów | 7 | +2 | 9 |
| 6 | ŁKS Łódź | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nieciecza | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Ruch Chorzów | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Miedz Legnica | 6 | +3 | 8 |
| 10 | Polonia Bytom | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Lechia Gdansk | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 13 | Stal Mielec | 6 | -13 | 6 |
| 14 | Pogoń Siedlce | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Podbeskidzie | 8 | -5 | 5 |
| 16 | Odra Opole | 7 | -8 | 5 |
| 17 | Puszcza Niepołomice | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Arka Gdynia | 7 | -8 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
