Pogon Siedl – Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pogon Siedl – Pogon Grodzisk Mazowiecki: 8 Kasım 19:00, Polonya · I Liga, 14. hafta. Bu sezon Pogon Siedl evinde 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; Pogon Grodzisk Mazowiecki deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion ROSRRiT, Siedlce
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Pogon Siedl | Pogon Grodzisk Mazowiecki |
|---|---|---|
| Lig sırası | 12. · 16 puan | 6. · 21 puan |
| Form (son 5) | MMGMB | GGMMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,50 – 1,50 | 2,00 – 1,17 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %67 |
| Karşılıklı gol | %75 | %33 |
| Gol yemediği | %25 | %50 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-1-3 (8 maç, Pogon Siedl bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Pogon Siedl iç sahada (8 maç), Pogon Grodzisk Mazowiecki deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Pogon Siedl iç sahada (8 maç) · Pogon Grodzisk Mazowiecki deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Pogoń Siedlce iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Pogoń Grod. Mazowiecki deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Pogoń Siedlce, iç saha maçlarında 8 maçta 6 kez iki takım da gol attı (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPogon Siedl
12. sıra · 16 puan · 13 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMB
- 03.11 Pogon Siedl 1–1 Ruch Chorzów B
- 28.10 Tychy 71 4–2 Pogon Siedl M
- 25.10 Odra Opole 0–1 Pogon Siedl G
- 18.10 Pogon Siedl 3–4 Stal Rzeszów M
- 15.10 Pogon Siedl 1–3 Puszcza Niepołomice M
Pogon Grodzisk Mazowiecki
6. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMM
- 30.10 Pogon Grodzisk Mazowiecki 0–1 Stal Mielec M
- 25.10 Ruch Chorzów 2–0 Pogon Grodzisk Mazowiecki M
- 17.10 Pogon Grodzisk Mazowiecki 0–1 Polonia Warszawa M
- 10.10 Chrobry Głogów 0–4 Pogon Grodzisk Mazowiecki G
- 02.10 Radomiak Radom Hazırlık 7–2 Pogon Grodzisk Mazowiecki M
- 19.09 Pogon Grodzisk Mazowiecki 2–0 ŁKS Łódź G
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Pogon Siedl son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi. Son 5 maçta Pogon Grodzisk Mazowiecki 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Pogon Siedl 4 – Pogon Grodzisk Mazowiecki 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Pogon Grodzisk Mazowiecki 2-2 Pogon Siedl.
Gol istatistikleri
Pogon Siedl iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Pogon Grodzisk Mazowiecki dış saha 6 maçta 2,00 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pogon Siedl %75, Pogon Grodzisk Mazowiecki %33. İlk yarıyı önde kapatma: Pogon Siedl 5/8, Pogon Grodzisk Mazowiecki 4/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,96, 0 – 3,17, 2 – 2,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.
- Sıralama
- 12. (16 p) – 6. (21 p)
- Form (son 5)
- BMGMM – MMMGG
- H2H (G-B-M)
- 4-1-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,96 – 3,17 – 2,71
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %63 5/8 |
| Berabere | %38 5/13 | %25 2/8 |
| Geride | %15 2/13 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pogon Siedl (13 maç)
Pogon Grodzisk Mazowiecki (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pogon Siedl (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Pogon Siedl
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Sarı 23 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Polonya · I Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Ruch Chorzów | 13 | +5 | 22 |
| 3 | Lechia Gdansk | 13 | +4 | 22 |
| 4 | ŁKS Łódź | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Nieciecza | 14 | +2 | 22 |
| 6 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 13 | +7 | 21 |
| 7 | Polonia Bytom | 13 | +3 | 21 |
| 8 | Miedz Legnica | 14 | +7 | 20 |
| 9 | Warta Poznań | 14 | 0 | 19 |
| 10 | Arka Gdynia | 14 | +2 | 18 |
| 11 | Stal Rzeszów | 13 | -6 | 18 |
| 12 | Pogoń Siedlce | 13 | -1 | 16 |
| 13 | Stal Mielec | 13 | -10 | 16 |
| 14 | Chrobry Głogów | 14 | -2 | 15 |
| 15 | Podbeskidzie | 14 | -3 | 15 |
| 16 | Puszcza Niepołomice | 14 | -4 | 14 |
| 17 | Unia Skierniewice | 14 | -6 | 14 |
| 18 | Odra Opole | 14 | -10 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lechia Gdansk | 7 | +4 | 15 |
| 2 | Arka Gdynia | 7 | +10 | 14 |
| 3 | Ruch Chorzów | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Polonia Bytom | 7 | +5 | 13 |
| 5 | ŁKS Łódź | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Nieciecza | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Miedz Legnica | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Pogoń Siedlce | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Stal Mielec | 7 | +3 | 10 |
| 11 | Podbeskidzie | 6 | +2 | 10 |
| 12 | Puszcza Niepołomice | 8 | +1 | 10 |
| 13 | Polonia Warszawa | 6 | +2 | 9 |
| 14 | Warta Poznań | 5 | +1 | 9 |
| 15 | Odra Opole | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 17 | Chrobry Głogów | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Stal Rzeszów | 5 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 8 | +6 | 16 |
| 2 | Stal Rzeszów | 8 | -1 | 14 |
| 3 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Warta Poznań | 9 | -1 | 10 |
| 5 | Chrobry Głogów | 7 | +2 | 9 |
| 6 | ŁKS Łódź | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nieciecza | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Ruch Chorzów | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Miedz Legnica | 6 | +3 | 8 |
| 10 | Polonia Bytom | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Lechia Gdansk | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 13 | Stal Mielec | 6 | -13 | 6 |
| 14 | Pogoń Siedlce | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Podbeskidzie | 8 | -5 | 5 |
| 16 | Odra Opole | 7 | -8 | 5 |
| 17 | Puszcza Niepołomice | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Arka Gdynia | 7 | -8 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
