← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Southern South · 12. hafta13 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Plymouth Parkway 2-1 Wimborne: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Plymouth Parkway
2–1İY 1–1
Wimborne
Maç sonu

Plymouth Parkway 2–1 Wimborne (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Plymouth Parkway – Wimborne maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: C. Hall 7', T. Down 84' (Plymouth Parkway); J. Smith 45+1' (Wimborne).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Plymouth Parkway üstte · Wimborne altta

01530İY607590 7' gol: C. Hall (Plymouth Parkway)45+1' gol: J. Smith (Wimborne)84' gol: T. Down (Plymouth Parkway)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: C. Hall (Plymouth Parkway)
  • 45+1' gol: J. Smith (Wimborne)
  • 84' gol: T. Down (Plymouth Parkway)

Maç olayları

  1. Plymouth ParkwayWimborne
  2. Gol T. Down 2–184'
  3. 45+1'Gol J. Smith 1–1
  4. Gol C. Hall 1–07'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Plymouth Parkway
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%60 9/15%100 7/7
Beraberlik%13 2/15%0 0/7
Mağlubiyet%27 4/15%0 0/7
Wimborne
Toplam (13)Dış saha (5)
Galibiyet%46 6/13%20 1/5
Beraberlik%31 4/13%40 2/5
Mağlubiyet%23 3/13%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Plymouth Parkway
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,13 (32 gol)2,71 (19 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)0,43 (3 gol)
Wimborne
Toplam (13)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,69 (22 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,69 (9 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Plymouth Parkway
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%43 3/7
1,5 Üst%93 14/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%57 4/7
3,5 Üst%47 7/15%29 2/7
Gol yememe%27 4/15%57 4/7
Wimborne
Toplam (13)Dış saha (5)
KG Var%23 3/13%20 1/5
1,5 Üst%69 9/13%60 3/5
2,5 Üst%38 5/13%40 2/5
3,5 Üst%15 2/13%0 0/5
Gol yememe%62 8/13%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Plymouth Parkway
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%60 9/15%71 5/7
Berabere%27 4/15%29 2/7
Geride%13 2/15%0 0/7
Wimborne
Toplam (13)Dış saha (5)
Önde%46 6/13%20 1/5
Berabere%38 5/13%60 3/5
Geride%15 2/13%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Plymouth Parkway (15 maç)

1/171/X21/20X/12X/X0X/222/102/X02/22

Wimborne (13 maç)

1/161/X01/20X/10X/X4X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Plymouth Parkway (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 7 2
31-45 5 3
46-60 2 4
61-75 4 5
76-90 7 3

Wimborne (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 2
31-45 6 1
46-60 3 0
61-75 3 2
76-90 5 3

Kartlar

Plymouth Parkway

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Wimborne

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Plymouth Parkway 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8). Wimborne için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 16, yenilen 6. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Plymouth Parkway 2, Wimborne 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mart 2026, Plymouth Parkway 3-2 Wimborne.

Sıralama
3. (20 p) – 9. (15 p)
Form (son 5)
MGBMG – GGGGB
H2H (G-B-M)
2-0-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %22
iddaa MS 1-0-2
2,05 – 3,23 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Plymouth Parkway iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,25 gol yedi; Wimborne bu sezon 9 maçta 1,78 attı, 0,78 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Plymouth Parkway %50, Wimborne %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Plymouth Parkway %25, Wimborne %22. İlk yarıyı önde kapatma: Plymouth Parkway 4/4, Wimborne 4/9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,23, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %24; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uxbridge 151032 2912 +1733 GGGMB
2Poole Town 161024 2817 +1132 GBMGB
3Hanworth Villa 16943 3219 +1331 BBGGB
4Plymouth Parkway 15924 3219 +1329 GMGMG
5Bath City 15924 2112 +929 GGGGM
6Chichester City 16916 2926 +328 MGMGG
7Chertsey Town 15753 3324 +926 BGBGG
8Gosport Borough 16736 2522 +324 GMGGM
9Wimborne Town 13643 229 +1322 GMGBG
10Frome Town 15555 2421 +320 BGMMB
11Taunton Town 13616 3226 +619 BMGGM
12Berkhamsted 14536 1820 -218 MGMBB
13Hanwell Town 15456 2022 -217 MGMMG
14Sholing 13445 1820 -216 BMBBG
15Basingstoke Town 16448 2532 -716 MGMMB
16Evesham United 165110 2134 -1316 MMGMM
17Yate Town 15366 1728 -1115 MBBMB
18Chippenham Town 15438 1729 -1215 MBMGG
19Bracknell Town 174310 1937 -1815 MMMMB
20Malvern Town 15429 2238 -1614 GGMMG
21Gloucester City 13265 1822 -412 BGMBB
22Havant & Wville 163310 2033 -1312 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Uxbridge 8710 205 +1522
2Plymouth Parkway 7700 193 +1621
3Wimborne Town 8521 185 +1317
4Hanworth Villa 8512 2012 +816
5Chichester City 8512 1911 +816
6Bath City 8512 106 +416
7Chertsey Town 8422 2012 +814
8Gosport Borough 8422 1711 +614
9Poole Town 8422 128 +414
10Bracknell Town 9423 1415 -114
11Malvern Town 7412 1411 +313
12Taunton Town 6402 1711 +612
13Basingstoke Town 8332 1311 +212
14Havant & Wville 8332 1210 +212
15Hanwell Town 7322 118 +311
16Berkhamsted 6312 86 +210
17Chippenham Town 7313 1213 -110
18Yate Town 8242 913 -410
19Evesham United 8314 1015 -510
20Frome Town 7232 1110 +19
21Sholing 7304 1314 -19
22Gloucester City 6132 67 -16
#TakımOGBMAYAVP
1Poole Town 8602 169 +718
2Hanworth Villa 8431 127 +515
3Bath City 7412 116 +513
4Chertsey Town 7331 1312 +112
5Chichester City 8404 1015 -512
6Frome Town 8323 1311 +211
7Uxbridge 7322 97 +211
8Gosport Borough 8314 811 -310
9Plymouth Parkway 8224 1316 -38
10Berkhamsted 8224 1014 -48
11Taunton Town 7214 1515 07
12Sholing 6141 56 -17
13Gloucester City 7133 1215 -36
14Hanwell Town 8134 914 -56
15Evesham United 8206 1119 -86
16Wimborne Town 5122 44 05
17Yate Town 7124 815 -75
18Chippenham Town 8125 516 -115
19Basingstoke Town 8116 1221 -94
20Bracknell Town 8017 522 -171
21Malvern Town 8017 827 -191
22Havant & Wville 8008 823 -150

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,05X3,2322,65

Çifte şans

1X1,25121,17X21,44

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.