← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Southern South · 12. hafta13 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Chippenham 0-2 Frome: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chippenham
0–2İY 0–0
Frome
Maç sonu

Chippenham 0–2 Frome (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Chippenham – Frome maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Davies 61', Z. Drew 69' (Frome).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chippenham üstte · Frome altta

01530İY607590 61' gol: J. Davies (Frome)69' gol: Z. Drew (Frome)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 61' gol: J. Davies (Frome)
  • 69' gol: Z. Drew (Frome)

Maç olayları

  1. ChippenhamFrome
  2. 69'Gol Z. Drew 0–2
  3. 61'Gol J. Davies 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chippenham
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%43 3/7
Beraberlik%20 3/15%14 1/7
Mağlubiyet%53 8/15%43 3/7
Frome
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%38 3/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chippenham
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,93 (29 gol)1,86 (13 gol)
Frome
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,40 (21 gol)1,38 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chippenham
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%71 5/7
1,5 Üst%100 15/15%100 7/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%7 1/15%14 1/7
Frome
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%38 3/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%40 6/15%38 3/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chippenham
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%27 4/15%29 2/7
Berabere%27 4/15%43 3/7
Geride%47 7/15%29 2/7
Frome
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%53 8/15%63 5/8
Geride%13 2/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chippenham (15 maç)

1/121/X21/20X/11X/X0X/232/112/X12/25

Frome (15 maç)

1/131/X21/20X/12X/X2X/242/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chippenham (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 2
31-45 2 9
46-60 3 5
61-75 0 6
76-90 5 3

Frome (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 1 2
31-45 2 1
46-60 3 4
61-75 9 4
76-90 4 6

Kartlar

Chippenham

Sarı 0 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Frome

Sarı 1 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chippenham son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Frome için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 7, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Chippenham 1 – Frome 0; 0 beraberlik var. Son maç: 26 Temmuz 2025, Frome 0-1 Chippenham.

Sıralama
20. (8 p) – 6. (16 p)
Form (son 5)
BMMBG – BBBBM
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%56 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%56 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,59 – 3,17 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chippenham bu sezon 9 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Frome dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chippenham %56, Frome %40. İlk yarıyı önde kapatma: Chippenham 1/9, Frome 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,59, 0 – 3,17, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uxbridge 151032 2912 +1733 GGGMB
2Poole Town 161024 2817 +1132 GBMGB
3Hanworth Villa 16943 3219 +1331 BBGGB
4Plymouth Parkway 15924 3219 +1329 GMGMG
5Bath City 15924 2112 +929 GGGGM
6Chichester City 16916 2926 +328 MGMGG
7Chertsey Town 15753 3324 +926 BGBGG
8Gosport Borough 16736 2522 +324 GMGGM
9Wimborne Town 13643 229 +1322 GMGBG
10Frome Town 15555 2421 +320 BGMMB
11Taunton Town 13616 3226 +619 BMGGM
12Berkhamsted 14536 1820 -218 MGMBB
13Hanwell Town 15456 2022 -217 MGMMG
14Sholing 13445 1820 -216 BMBBG
15Basingstoke Town 16448 2532 -716 MGMMB
16Evesham United 165110 2134 -1316 MMGMM
17Yate Town 15366 1728 -1115 MBBMB
18Chippenham Town 15438 1729 -1215 MBMGG
19Bracknell Town 174310 1937 -1815 MMMMB
20Malvern Town 15429 2238 -1614 GGMMG
21Gloucester City 13265 1822 -412 BGMBB
22Havant & Wville 163310 2033 -1312 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Uxbridge 8710 205 +1522
2Plymouth Parkway 7700 193 +1621
3Wimborne Town 8521 185 +1317
4Hanworth Villa 8512 2012 +816
5Chichester City 8512 1911 +816
6Bath City 8512 106 +416
7Chertsey Town 8422 2012 +814
8Gosport Borough 8422 1711 +614
9Poole Town 8422 128 +414
10Bracknell Town 9423 1415 -114
11Malvern Town 7412 1411 +313
12Taunton Town 6402 1711 +612
13Basingstoke Town 8332 1311 +212
14Havant & Wville 8332 1210 +212
15Hanwell Town 7322 118 +311
16Berkhamsted 6312 86 +210
17Chippenham Town 7313 1213 -110
18Yate Town 8242 913 -410
19Evesham United 8314 1015 -510
20Frome Town 7232 1110 +19
21Sholing 7304 1314 -19
22Gloucester City 6132 67 -16
#TakımOGBMAYAVP
1Poole Town 8602 169 +718
2Hanworth Villa 8431 127 +515
3Bath City 7412 116 +513
4Chertsey Town 7331 1312 +112
5Chichester City 8404 1015 -512
6Frome Town 8323 1311 +211
7Uxbridge 7322 97 +211
8Gosport Borough 8314 811 -310
9Plymouth Parkway 8224 1316 -38
10Berkhamsted 8224 1014 -48
11Taunton Town 7214 1515 07
12Sholing 6141 56 -17
13Gloucester City 7133 1215 -36
14Hanwell Town 8134 914 -56
15Evesham United 8206 1119 -86
16Wimborne Town 5122 44 05
17Yate Town 7124 815 -75
18Chippenham Town 8125 516 -115
19Basingstoke Town 8116 1221 -94
20Bracknell Town 8017 522 -171
21Malvern Town 8017 827 -191
22Havant & Wville 8008 823 -150

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,59X3,1722,11

Çifte şans

1X1,41121,17X21,26

Karşılıklı gol

Var1,45Yok2,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,89Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.