Piratas Veracruz 3-0 Tepatitlan FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Piratas Veracruz 3–0 Tepatitlan FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Piratas Veracruz – Tepatitlan FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: U. Garcia 36', C. Fernandez 66', I. Doumbouya 90+8' (pen.) (Piratas Veracruz).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Piratas Veracruz üstte · Tepatitlan FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' sarı kart: L. Egurrola (Tepatitlan FC)
- 33' sarı kart: J. Sanchez (Tepatitlan FC)
- 36' gol: U. Garcia (Piratas Veracruz)
- 45+1' sarı kart: G. Baez (Tepatitlan FC)
- 55' oyuncu değişikliği: J. Godinez ↔ F. Sanguinetti (Tepatitlan FC)
- 55' oyuncu değişikliği: L. Egurrola ↔ G. Olvera (Tepatitlan FC)
- 57' kırmızı kart: A. Moreno (Tepatitlan FC)
- 65' sarı kart: J. Cruz (Tepatitlan FC)
- 66' gol: C. Fernandez (Piratas Veracruz)
- 68' oyuncu değişikliği: J. Cruz ↔ H. Avila (Tepatitlan FC)
- 77' oyuncu değişikliği: G. Lopez ↔ I. Doumbouya (Piratas Veracruz)
- 81' oyuncu değişikliği: J. Gamboa ↔ E. Ochoa (Piratas Veracruz)
- 81' oyuncu değişikliği: B. Figueroa ↔ J. Clemente (Piratas Veracruz)
- 87' oyuncu değişikliği: C. Fernandez ↔ O. Soto (Piratas Veracruz)
- 87' oyuncu değişikliği: D. Lajud Martinez ↔ F. Garcia (Piratas Veracruz)
- 90+1' oyuncu değişikliği: D. Villalpando ↔ F. Modica (Tepatitlan FC)
- 90+2' oyuncu değişikliği: A. Tamay ↔ T. Arevalo (Tepatitlan FC)
- 90+8' gol: I. Doumbouya (Piratas Veracruz)
Maç olayları
- Piratas VeracruzTepatitlan FC
- Penaltı golü I. Doumbouya 3–0Penaltı90+8'
- 90+2'A. Tamay ↔ T. ArevaloOyuncu değişikliği
- 90+1'D. Villalpando ↔ F. ModicaOyuncu değişikliği
- C. Fernandez ↔ O. SotoOyuncu değişikliği87'
- D. Lajud Martinez ↔ F. GarciaOyuncu değişikliği87'
- J. Gamboa ↔ E. OchoaOyuncu değişikliği81'
- B. Figueroa ↔ J. ClementeOyuncu değişikliği81'
- G. Lopez ↔ I. DoumbouyaOyuncu değişikliği77'
- 68'J. Cruz ↔ H. AvilaOyuncu değişikliği
- Gol C. Fernandez 2–0Asist: B. Figueroa66'
- 65'J. CruzSarı kart
- 57'A. MorenoKırmızı kart
- 55'J. Godinez ↔ F. SanguinettiOyuncu değişikliği
- 55'L. Egurrola ↔ G. OlveraOyuncu değişikliği
- 45+1'G. BaezSarı kart
- Gol U. Garcia 1–0Asist: G. Lopez36'
- 33'J. SanchezSarı kart
- 21'L. EgurrolaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %80 12/15 | %100 7/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (28 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (16 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (11 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,93 (44 gol) | 3,57 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 7/16 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %0 0/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 10,5 Üst | %100 1/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | — |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %57 4/7 |
| Berabere | %38 6/16 | %29 2/7 |
| Geride | %25 4/16 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Geride | %53 8/15 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Piratas Veracruz (16 maç)
Tepatitlan FC (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Piratas Veracruz (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 12 | 2 |
Tepatitlan FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 0 | 15 |
Kartlar
Piratas Veracruz
Sarı 38 · Kırmızı 7 (16 maç · maç başı sarı 2,4)
Tepatitlan FC
Sarı 47 · Kırmızı 10 (15 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Piratas Veracruz için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tepatitlán son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 12 gol yedi.
Gol istatistikleri
Piratas Veracruz iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,60 gol yedi; Tepatitlán dış saha 5 maçta 0,40 attı, 3,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Piratas Veracruz %60, Tepatitlán %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Piratas Veracruz %40, Tepatitlán %40. İlk yarıyı önde kapatma: Piratas Veracruz 3/5, Tepatitlán 1/5.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 16. (7 p)
- Form (son 5)
- MGMGB – MBGMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,07 – 6,45 – 9,88
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,07, 0 – 6,45, 2 – 9,88. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CA La Paz | 15 | +18 | 30 |
| 2 | Leones Negros UDG | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Monarcas | 15 | +7 | 26 |
| 4 | Piratas | 15 | +12 | 25 |
| 5 | Cancún | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Venados FC | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Durango | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Tlaxcala | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Alebrijes de Oaxaca | 15 | -10 | 22 |
| 10 | Mineros de Zacatecas | 15 | 0 | 18 |
| 11 | Tapatío | 15 | -3 | 18 |
| 12 | Correcaminos Uat | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Dorados | 15 | -9 | 16 |
| 14 | CDS Tampico Madero | 15 | -10 | 15 |
| 15 | Cruz Azul Hidalgo | 15 | -7 | 14 |
| 16 | Tepatitlán | 15 | -33 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venados FC | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Cancún | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Piratas | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Alebrijes de Oaxaca | 8 | +1 | 16 |
| 5 | Tlaxcala | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Mineros de Zacatecas | 8 | +8 | 14 |
| 7 | CA La Paz | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Monarcas | 7 | +7 | 13 |
| 9 | Durango | 7 | +7 | 13 |
| 10 | Tapatío | 8 | +5 | 13 |
| 11 | CDS Tampico Madero | 7 | +3 | 12 |
| 12 | Leones Negros UDG | 7 | +6 | 11 |
| 13 | Correcaminos Uat | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | +3 | 8 |
| 15 | Tepatitlán | 8 | -11 | 7 |
| 16 | Dorados | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones Negros UDG | 8 | +8 | 19 |
| 2 | CA La Paz | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Monarcas | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Durango | 8 | -1 | 11 |
| 5 | Dorados | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Piratas | 8 | +1 | 9 |
| 7 | Cancún | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Correcaminos Uat | 7 | -4 | 7 |
| 9 | Tlaxcala | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Venados FC | 8 | -7 | 6 |
| 11 | Cruz Azul Hidalgo | 8 | -10 | 6 |
| 12 | Alebrijes de Oaxaca | 7 | -11 | 6 |
| 13 | Tapatío | 7 | -8 | 5 |
| 14 | Mineros de Zacatecas | 7 | -8 | 4 |
| 15 | CDS Tampico Madero | 8 | -13 | 3 |
| 16 | Tepatitlán | 7 | -22 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
