Leones Negros UdeG 1-2 Alebrijes de Oaxaca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Leones Negros UdeG 1–2 Alebrijes de Oaxaca (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Leones Negros UdeG – Alebrijes de Oaxaca maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: J. Brigido 13' (Leones Negros UdeG); J. Bustos 42' (pen.), Andrey Marcos 71' (Alebrijes de Oaxaca).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Leones Negros UdeG üstte · Alebrijes de Oaxaca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' sarı kart: K. Alvarez (Alebrijes de Oaxaca)
- 10' sarı kart: Andrey Marcos (Alebrijes de Oaxaca)
- 13' gol: J. Brigido (Leones Negros UdeG)
- 17' oyuncu değişikliği: C. Rodas ↔ O. Paz Vasquez (Alebrijes de Oaxaca)
- 42' gol: J. Bustos (Alebrijes de Oaxaca)
- 48' sarı kart: J. Marchand (Leones Negros UdeG)
- 54' sarı kart: O. Gonzalez (Leones Negros UdeG)
- 58' sarı kart: U. Meza (Leones Negros UdeG)
- 60' oyuncu değişikliği: A. Hernandez ↔ A. Vazquez Hernandez (Alebrijes de Oaxaca)
- 65' oyuncu değişikliği: J. Brigido ↔ J. Cazares (Leones Negros UdeG)
- 65' oyuncu değişikliği: S. A. Hernandez ↔ J. Perez (Leones Negros UdeG)
- 66' sarı kart: J. Escalante (Leones Negros UdeG)
- 71' gol: Andrey Marcos (Alebrijes de Oaxaca)
- 75' sarı kart: P. Villa (Alebrijes de Oaxaca)
- 76' sarı kart: A. De Jesus Bravo Santiago (Leones Negros UdeG)
- 79' oyuncu değişikliği: O. Gil ↔ K. Loera (Leones Negros UdeG)
- 79' oyuncu değişikliği: A. De Jesus Bravo Santiago ↔ A. Carreon (Leones Negros UdeG)
- 83' kırmızı kart: E. Sanchez (Alebrijes de Oaxaca)
- 88' oyuncu değişikliği: J. Escalante ↔ M. Nuno (Leones Negros UdeG)
- 90+3' oyuncu değişikliği: P. Villa ↔ E. Lopez (Alebrijes de Oaxaca)
- 90+3' oyuncu değişikliği: J. Bustos ↔ D. Collazo (Alebrijes de Oaxaca)
Maç olayları
- Leones Negros UdeGAlebrijes de Oaxaca
- 90+3'P. Villa ↔ E. LopezOyuncu değişikliği
- 90+3'J. Bustos ↔ D. CollazoOyuncu değişikliği
- J. Escalante ↔ M. NunoOyuncu değişikliği88'
- 83'E. SanchezKırmızı kart
- O. Gil ↔ K. LoeraOyuncu değişikliği79'
- A. De Jesus Bravo Santiago ↔ A. CarreonOyuncu değişikliği79'
- A. De Jesus Bravo SantiagoSarı kart76'
- 75'P. VillaSarı kart
- 71'Gol Andrey Marcos 1–2
- J. EscalanteSarı kart66'
- J. Brigido ↔ J. CazaresOyuncu değişikliği65'
- S. A. Hernandez ↔ J. PerezOyuncu değişikliği65'
- 60'A. Hernandez ↔ A. Vazquez HernandezOyuncu değişikliği
- U. MezaSarı kart58'
- O. GonzalezSarı kart54'
- J. MarchandSarı kart48'
- 42'Penaltı golü J. Bustos 1–1Penaltı
- 17'C. Rodas ↔ O. Paz VasquezOyuncu değişikliği
- Gol J. Brigido 1–0Asist: A. De Jesus Bravo Santiago13'
- 10'Andrey MarcosSarı kart
- 8'K. AlvarezSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 9/16 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %19 3/16 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,12 (34 gol) | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (15 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (25 gol) | 2,43 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 8,0 | — |
| 2,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 3,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 4,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 5,5 Üst | %100 1/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,0 | — |
| 6,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 9/16 | %57 4/7 |
| Berabere | %25 4/16 | %29 2/7 |
| Geride | %19 3/16 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Geride | %33 5/15 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Leones Negros UdeG (16 maç)
Alebrijes de Oaxaca (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Leones Negros UdeG (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 0 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Alebrijes de Oaxaca (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 4 | 10 |
Kartlar
Leones Negros UdeG
Sarı 45 · Kırmızı 4 (16 maç · maç başı sarı 2,8)
Alebrijes de Oaxaca
Sarı 46 · Kırmızı 6 (15 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Leones Negros Udeg için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 9. Son 5 maçta Alebrijes de Oaxaca 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Leones Negros Udeg 5 – Alebrijes de Oaxaca 3; 13 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Alebrijes de Oaxaca 1-1 Leones Negros Udeg.
- Sıralama
- 2. (24 p) – 15. (13 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – GMMMG
- H2H (G-B-M)
- 5-13-3 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,58 – 6,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Leones Negros Udeg iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,80 gol yedi; Alebrijes de Oaxaca dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Leones Negros Udeg %80, Alebrijes de Oaxaca %33. İlk yarıyı önde kapatma: Leones Negros Udeg 3/5, Alebrijes de Oaxaca 0/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,58, 2 – 6,00. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %82; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CA La Paz | 15 | +18 | 30 |
| 2 | Leones Negros UDG | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Monarcas | 15 | +7 | 26 |
| 4 | Piratas | 15 | +12 | 25 |
| 5 | Cancún | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Venados FC | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Durango | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Tlaxcala | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Alebrijes de Oaxaca | 15 | -10 | 22 |
| 10 | Mineros de Zacatecas | 15 | 0 | 18 |
| 11 | Tapatío | 15 | -3 | 18 |
| 12 | Correcaminos Uat | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Dorados | 15 | -9 | 16 |
| 14 | CDS Tampico Madero | 15 | -10 | 15 |
| 15 | Cruz Azul Hidalgo | 15 | -7 | 14 |
| 16 | Tepatitlán | 15 | -33 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venados FC | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Cancún | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Piratas | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Alebrijes de Oaxaca | 8 | +1 | 16 |
| 5 | Tlaxcala | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Mineros de Zacatecas | 8 | +8 | 14 |
| 7 | CA La Paz | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Monarcas | 7 | +7 | 13 |
| 9 | Durango | 7 | +7 | 13 |
| 10 | Tapatío | 8 | +5 | 13 |
| 11 | CDS Tampico Madero | 7 | +3 | 12 |
| 12 | Leones Negros UDG | 7 | +6 | 11 |
| 13 | Correcaminos Uat | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | +3 | 8 |
| 15 | Tepatitlán | 8 | -11 | 7 |
| 16 | Dorados | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones Negros UDG | 8 | +8 | 19 |
| 2 | CA La Paz | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Monarcas | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Durango | 8 | -1 | 11 |
| 5 | Dorados | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Piratas | 8 | +1 | 9 |
| 7 | Cancún | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Correcaminos Uat | 7 | -4 | 7 |
| 9 | Tlaxcala | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Venados FC | 8 | -7 | 6 |
| 11 | Cruz Azul Hidalgo | 8 | -10 | 6 |
| 12 | Alebrijes de Oaxaca | 7 | -11 | 6 |
| 13 | Tapatío | 7 | -8 | 5 |
| 14 | Mineros de Zacatecas | 7 | -8 | 4 |
| 15 | CDS Tampico Madero | 8 | -13 | 3 |
| 16 | Tepatitlán | 7 | -22 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
