Philadelphia Union 2-1 Real Salt Lake: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Philadelphia Union 2–1 Real Salt Lake (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Philadelphia Union – Real Salt Lake maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %18 6/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %65 11/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (62 gol) | 1,75 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,76 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 23/33 | %82 14/17 |
| 1,5 Üst | %94 31/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %0 0/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %91 30/33 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %42 14/33 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %82 14/17 |
| 4,5 Üst | %48 16/33 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %41 7/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %29 5/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Berabere | %30 10/33 | %38 6/16 |
| Geride | %42 14/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %42 14/33 | %47 8/17 |
| Geride | %24 8/33 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Philadelphia Union (33 maç)
Real Salt Lake (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Philadelphia Union (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 5 | 11 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 13 | 5 |
| 61-75 | 12 | 7 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Real Salt Lake (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 5 |
| 16-30 | 9 | 8 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 7 | 9 |
| 61-75 | 6 | 8 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Kartlar
Philadelphia Union
Sarı 74 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Real Salt Lake
Sarı 74 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Philadelphia Union: iç saha, 16 maç · Real Salt Lake: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 FC Cincinnati
- 02:30 Charlotte FC 3–2 FC Dallas
- 02:30 Inter Miami CF 4–0 DC United
- 02:30 New England Revolution 0–3 Seattle Sounders
- 02:30 New York Red Bulls 4–1 San Diego FC
- 02:30 Orlando City 3–2 Columbus Crew
- 03:30 Austin FC 1–4 Nashville SC
- 03:30 Kansas City 3–3 Portland Timbers
- 03:30 Minnesota United 2–2 Houston Dynamo
- 04:30 Colorado Rapids 1–1 San Jose Earthquakes
- 05:30 Los Angeles FC 1–1 Vancouver Whitecaps
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
