Los Angeles FC 1-1 Vancouver Whitecaps: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Los Angeles FC 1–1 Vancouver Whitecaps (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 19/34 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %21 7/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %24 8/34 | %24 4/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,88 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (38 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,18 (74 gol) | 1,76 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (34 gol) | 1,06 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 17/33 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %52 17/33 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 17/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %59 20/34 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %38 13/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %38 13/34 | %35 6/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %82 27/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %67 22/33 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %68 23/34 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %32 11/34 | %18 3/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %76 25/33 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 4,5 Üst | %45 15/33 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %33 11/33 | %41 7/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %76 26/34 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %56 19/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %41 14/34 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %44 15/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %30 10/33 | %41 7/17 |
| Geride | %36 12/33 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 16/34 | %35 6/17 |
| Berabere | %24 8/34 | %41 7/17 |
| Geride | %29 10/34 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Los Angeles FC (33 maç)
Vancouver Whitecaps (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Los Angeles FC (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 9 | 7 |
| 46-60 | 10 | 7 |
| 61-75 | 7 | 7 |
| 76-90 | 10 | 6 |
Vancouver Whitecaps (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 12 | 3 |
| 16-30 | 12 | 4 |
| 31-45 | 12 | 10 |
| 46-60 | 10 | 6 |
| 61-75 | 11 | 3 |
| 76-90 | 14 | 6 |
Kartlar
Los Angeles FC
Sarı 57 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 1,7)
Vancouver Whitecaps
Sarı 68 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Los Angeles FC: iç saha, 17 maç · Vancouver Whitecaps: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 34 | +40 | 64 |
| 2 | FC Dallas | 33 | +9 | 55 |
| 3 | San Jose Earthquakes | 33 | +8 | 52 |
| 4 | St. Louis City | 33 | +10 | 51 |
| 5 | Houston Dynamo | 33 | +1 | 51 |
| 6 | Los Angeles FC | 33 | +13 | 47 |
| 7 | Los Angeles Galaxy | 33 | -6 | 44 |
| 8 | Portland Timbers | 33 | -1 | 43 |
| 9 | Colorado Rapids | 33 | -1 | 43 |
| 10 | Seattle Sounders | 33 | -3 | 43 |
| 11 | Real Salt Lake | 33 | 0 | 42 |
| 12 | Minnesota United FC | 33 | -4 | 41 |
| 13 | San Diego | 33 | -5 | 38 |
| 14 | Austin | 33 | -21 | 34 |
| 15 | Sporting Kansas City | 33 | -42 | 23 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +28 | 35 |
| 2 | Colorado Rapids | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Los Angeles FC | 17 | +14 | 31 |
| 4 | St. Louis City | 17 | +13 | 31 |
| 5 | Portland Timbers | 17 | +9 | 31 |
| 6 | Real Salt Lake | 16 | +10 | 30 |
| 7 | FC Dallas | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Houston Dynamo | 16 | +5 | 29 |
| 9 | Los Angeles Galaxy | 17 | +5 | 27 |
| 10 | San Jose Earthquakes | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Seattle Sounders | 16 | +2 | 25 |
| 12 | San Diego | 16 | +8 | 23 |
| 13 | Minnesota United FC | 16 | +1 | 19 |
| 14 | Austin | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Sporting Kansas City | 17 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +12 | 29 |
| 2 | San Jose Earthquakes | 16 | +4 | 26 |
| 3 | FC Dallas | 17 | +2 | 26 |
| 4 | Houston Dynamo | 17 | -4 | 22 |
| 5 | Minnesota United FC | 17 | -5 | 22 |
| 6 | St. Louis City | 16 | -3 | 20 |
| 7 | Seattle Sounders | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Los Angeles Galaxy | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Los Angeles FC | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Austin | 17 | -20 | 16 |
| 11 | San Diego | 17 | -13 | 15 |
| 12 | Portland Timbers | 16 | -10 | 12 |
| 13 | Real Salt Lake | 17 | -10 | 12 |
| 14 | Colorado Rapids | 16 | -13 | 10 |
| 15 | Sporting Kansas City | 16 | -31 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 FC Cincinnati
- 02:30 Charlotte FC 3–2 FC Dallas
- 02:30 Inter Miami CF 4–0 DC United
- 02:30 New England Revolution 0–3 Seattle Sounders
- 02:30 New York Red Bulls 4–1 San Diego FC
- 02:30 Orlando City 3–2 Columbus Crew
- 02:30 Philadelphia Union 2–1 Real Salt Lake
- 03:30 Austin FC 1–4 Nashville SC
- 03:30 Kansas City 3–3 Portland Timbers
- 03:30 Minnesota United 2–2 Houston Dynamo
- 04:30 Colorado Rapids 1–1 San Jose Earthquakes
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
