Bulgaristan · 2. Lig · 15. hafta

PFC Vihren Sandanski – Lokomotiv G. Oryahovitsa

Başlamasına 8 sa 35 dk Başlamadı

PFC Vihren Sandanski – Lokomotiv G. Oryahovitsa: 8 Kasım 15:30, Bulgaristan · 2. Lig, 15. hafta. Bu sezon PFC Vihren Sandanski evinde 7 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet; Lokomotiv G. Oryahovitsa deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %31; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 7 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Spartak Stadyumu, Sandanski

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiPFC Vihren SandanskiLokomotiv G. Oryahovitsa
Lig sırası3. · 26 puan4. · 23 puan
Form (son 5)GMMBBGBGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,86 – 0,860,50 – 0,83
2,5 Üst biten%29%33
Karşılıklı gol%71%17
Gol yemediği%29%67
Aralarında (G-B-M)2-0-0 (2 maç, PFC Vihren Sandanski bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: PFC Vihren Sandanski iç sahada (7 maç), Lokomotiv G. Oryahovitsa deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

PFC Vihren Sandanski iç sahada (7 maç) · Lokomotiv G. Oryahovitsa deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,86 Gol atma maç başı 0,50
0,86 Gol yeme maç başı 0,83
%29 Gol yememe maçların %67
%71 KG Var maçların %17
%29 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vihren iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik.
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

PFC Vihren Sandanski

3. sıra · 26 puan · 14 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBB

  1. 30.10 Rilski Sportist 0–0 PFC Vihren Sandanski B
  2. 23.10 PFC Vihren Sandanski 1–1 Marek B
  3. 17.10 PFC Vihren Sandanski 1–2 Lokomotiv Sofia M
  4. 09.10 Yantra 2019 1–0 PFC Vihren Sandanski M
  5. 03.10 Botev Novi Pazar 1–4 PFC Vihren Sandanski G
Deplasman

Lokomotiv G. Oryahovitsa

4. sıra · 23 puan · 14 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG

  1. 30.10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2–0 Beroe G
  2. 23.10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2–0 Pirin Blagoevgrad G
  3. 17.10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2–1 Septemvri Sofia G
  4. 10.10 Rilski Sportist 0–0 Lokomotiv G. Oryahovitsa B
  5. 04.10 Natsional Sofia 1–3 Lokomotiv G. Oryahovitsa G

Puan durumu 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta PFC Vihren Sandanski 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-5). Lokomotiv G. Oryahovitsa son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler PFC Vihren Sandanski 2 – Lokomotiv G. Oryahovitsa 0; 0 beraberlik var. Son maç: 29 Kasım 2025, PFC Vihren Sandanski 6-0 Lokomotiv G. Oryahovitsa.

Gol istatistikleri

PFC Vihren Sandanski iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 0,86 gol yedi; Lokomotiv G. Oryahovitsa dış saha 6 maçta 0,50 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PFC Vihren Sandanski %71, Lokomotiv G. Oryahovitsa %17. İlk yarıyı önde kapatma: PFC Vihren Sandanski 3/7, Lokomotiv G. Oryahovitsa 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,61, 2 – 5,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %31; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 7 gol yediler.

Sıralama
3. (26 p) – 4. (23 p)
Form (son 5)
BBMMG – GGGBG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,35 – 3,61 – 5,59

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

PFC Vihren Sandanski
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%50 7/14%43 3/7
Beraberlik%36 5/14%57 4/7
Mağlubiyet%14 2/14%0 0/7
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%43 6/14%33 2/6
Beraberlik%36 5/14%33 2/6
Mağlubiyet%21 3/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

PFC Vihren Sandanski
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,86 (26 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç0,93 (13 gol)0,86 (6 gol)
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

PFC Vihren Sandanski
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%57 8/14%71 5/7
1,5 Üst%86 12/14%100 7/7
2,5 Üst%36 5/14%29 2/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%36 5/14%29 2/7
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%29 4/14%17 1/6
1,5 Üst%64 9/14%33 2/6
2,5 Üst%21 3/14%33 2/6
3,5 Üst%0 0/14%0 0/6
Gol yememe%57 8/14%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

PFC Vihren Sandanski
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%57 8/14%57 4/7
Geride%0 0/14%0 0/7
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%36 5/14%17 1/6
Berabere%43 6/14%50 3/6
Geride%21 3/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

PFC Vihren Sandanski (14 maç)

1/151/X11/20X/12X/X4X/222/102/X02/20

Lokomotiv G. Oryahovitsa (14 maç)

1/151/X01/20X/11X/X5X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

PFC Vihren Sandanski (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 3 0
46-60 5 4
61-75 4 4
76-90 6 2

Lokomotiv G. Oryahovitsa (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 0
31-45 1 3
46-60 1 1
61-75 5 2
76-90 1 2

Kartlar

PFC Vihren Sandanski

Sarı 35 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,5)

Lokomotiv G. Oryahovitsa

Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Bulgaristan · 2. Lig puan durumu · B PFG

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CSKA Sofia II 14842 2913 +1628 GGBBG
2Chernomorets 1919 Burgas 14842 2410 +1428 GGGBG
3Vihren 14752 2613 +1326 MGMBB
4Lokomotiv G. Oryahovitsa 14653 1310 +323 GBBGG
5Yantra 2019 14725 1914 +523 MMGBG
6Fratria 13643 1812 +622 BGGMM
7Beroe 14635 2118 +321 MGMGM
8Spartak Pleven 14626 1625 -920 GMBGG
9Hebar 1918 14626 2924 +520 GMGGM
10Rilski Sportist 14554 1513 +220 GGBMB
11Etar Veliko Tarnovo 13625 2221 +120 MMGMG
12Ludogorets II 13544 1814 +419 BMGGB
13Marek 14536 1618 -218 MBGBM
14Nesebar 14536 2221 +118 GMBMM
15Montana 14428 1829 -1114 MMMGM
16Sportist Svoge 14266 1015 -512 GMMBB
17Dobrudzha 13238 1326 -139 MMGMM
18Pirin Blagoevgrad 140113 538 -331 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beroe 7610 122 +1019
2Yantra 2019 8602 135 +818
3Lokomotiv G. Oryahovitsa 8431 105 +515
4Rilski Sportist 8431 95 +415
5CSKA Sofia II 6420 188 +1014
6Nesebar 8422 1812 +614
7Etar Veliko Tarnovo 7421 118 +314
8Vihren 7340 136 +713
9Chernomorets 1919 Burgas 6411 82 +613
10Fratria 7412 105 +513
11Marek 6402 1310 +312
12Spartak Pleven 6402 87 +112
13Hebar 1918 6312 118 +310
14Sportist Svoge 8242 89 -110
15Montana 7304 1115 -49
16Ludogorets II 5221 96 +38
17Dobrudzha 7133 810 -26
18Pirin Blagoevgrad 7016 417 -131
#TakımOGBMAYAVP
1Chernomorets 1919 Burgas 8431 168 +815
2CSKA Sofia II 8422 115 +614
3Vihren 7412 137 +613
4Ludogorets II 8323 98 +111
5Hebar 1918 8314 1816 +210
6Fratria 6231 87 +19
7Lokomotiv G. Oryahovitsa 6222 35 -28
8Spartak Pleven 8224 818 -108
9Etar Veliko Tarnovo 6204 1113 -26
10Marek 8134 38 -56
11Rilski Sportist 6123 68 -25
12Yantra 2019 6123 69 -35
13Montana 7124 714 -75
14Nesebar 6114 49 -54
15Dobrudzha 6105 516 -113
16Sportist Svoge 6024 26 -42
17Beroe 7025 916 -72
18Pirin Blagoevgrad 7007 121 -200

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 22:38 TSİ.

Puan durumu 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · PFC Vihren Sandanski1,35
X · Beraberlik3,61
2 · Lokomotiv G. Oryahovitsa5,59

2,5 Alt / Üst

Alt1,68
Üst1,66

Karşılıklı gol

Var1,78
Yok1,58
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,090 ve 22,06

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,1003,1722,17

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,83Üst1,54

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,35

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,29Yok–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,21Üst2,72

1. Yarı Sonucu

11,8002,1425,77

2. Yarı Sonucu

11,7102,4325,04

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,98Üst1,45

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,350 ve 21,52

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,91Üst1,49