Petrocub 1-1 Sheriff: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Petrocub 1–1 Sheriff (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Petrocub – Sheriff maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: P. Popescu 53' (Petrocub); B. Fomba 64' (Sheriff).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadionul Municipal, Hincesti
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Petrocub üstte · Sheriff altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' sarı kart (Petrocub)
- 53' gol: P. Popescu (Petrocub)
- 57' sarı kart (Petrocub)
- 57' sarı kart (Sheriff)
- 62' sarı kart (Petrocub)
- 64' gol: B. Fomba (Sheriff)
- 90+1' sarı kart (Petrocub)
Maç olayları
- PetrocubSheriff
- Sarı kart90+1'
- 64'Gol B. Fomba 1–1
- Sarı kart62'
- Sarı kart57'
- 57'Sarı kart
- Gol P. Popescu 1–053'
- Sarı kart38'
Petrocub iç sahada (10 maç) · Sheriff deplasmanda (9 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 45 maç (2017'den beri)
9 Petrocub13 berabere23 Sheriff
- Petrocub iç sahada 10 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Sheriff Tiraspol deplasmanda 9 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Petrocub, iç saha maçlarında 10 maçta 7 kez 2,5 üst bitti (%70).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 9/18 | %60 6/10 |
| Beraberlik | %33 6/18 | %30 3/10 |
| Mağlubiyet | %17 3/18 | %10 1/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %61 11/18 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %6 1/18 | %11 1/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,89 (34 gol) | 2,10 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (16 gol) | 0,90 (9 gol) |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,39 (43 gol) | 2,11 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (14 gol) | 1,00 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 11/18 | %70 7/10 |
| 1,5 Üst | %78 14/18 | %90 9/10 |
| 2,5 Üst | %61 11/18 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %28 5/18 | %30 3/10 |
| Gol yememe | %33 6/18 | %30 3/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 9/18 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %78 14/18 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %39 7/18 | %33 3/9 |
| Gol yememe | %50 9/18 | %33 3/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 6/18 | %30 3/10 |
| Berabere | %50 9/18 | %60 6/10 |
| Geride | %17 3/18 | %10 1/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %61 11/18 | %56 5/9 |
| Berabere | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Geride | %6 1/18 | %11 1/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Petrocub (18 maç)
Sheriff (18 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Petrocub (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 9 | 2 |
| 61-75 | 8 | 5 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Sheriff (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 11 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 11 | 4 |
Kartlar
Petrocub
Sarı 35 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 1,9)
Sheriff
Sarı 28 · Kırmızı 1 (18 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 70 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPetrocub
3. sıra · 33 puan · 18 maç · averaj +18
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGG
Sheriff
1. sıra · 39 puan · 18 maç · averaj +29
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Super Liga (Moldova) 18. hafta programında Petrocub – Sheriff maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (32 puan), konuk ekip 1. sırada (38 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Petrocub 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-4). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Sheriff son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 21 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 3. (32 p) – 1. (38 p)
- Form (son 5)
- GGGBB – BGGGG
- H2H (G-B-M)
- 9-13-23 (45 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %78 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %62
- iddaa MS 1-0-2
- 2,87 – 2,72 – 2,09
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 45 maçta galibiyetler Petrocub 9 – Sheriff 23; 13 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Sheriff 2-2 Petrocub.
Gol istatistikleri
Petrocub iç saha 9 maçta maç başına 2,22 gol attı, 0,89 gol yedi; Sheriff dış saha 8 maçta 2,25 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %78, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Petrocub %67, Sheriff %62. İlk yarıyı önde kapatma: Petrocub 3/9, Sheriff 5/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,87, 0 – 2,72, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,45, Üst 1,98. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 38 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Moldova · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sheriff Tiraspol | 18 | +29 | 39 |
| 2 | Zimbru | 18 | +23 | 35 |
| 3 | Petrocub | 18 | +18 | 33 |
| 4 | Dacia-Buiucani | 17 | -1 | 24 |
| 5 | Milsami Orhei | 17 | -4 | 22 |
| 6 | Politehnica UTM | 17 | -1 | 19 |
| 7 | Sireți | 18 | -15 | 13 |
| 8 | CSF Bălți | 17 | -49 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sheriff Tiraspol | 9 | +19 | 21 |
| 2 | Petrocub | 10 | +12 | 21 |
| 3 | Zimbru | 9 | +13 | 19 |
| 4 | Milsami Orhei | 9 | +1 | 13 |
| 5 | Dacia-Buiucani | 8 | -2 | 13 |
| 6 | Politehnica UTM | 8 | +2 | 9 |
| 7 | Sireți | 8 | -3 | 7 |
| 8 | CSF Bălți | 9 | -22 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sheriff Tiraspol | 9 | +10 | 18 |
| 2 | Zimbru | 9 | +10 | 16 |
| 3 | Petrocub | 8 | +6 | 12 |
| 4 | Dacia-Buiucani | 9 | +1 | 11 |
| 5 | Politehnica UTM | 9 | -3 | 10 |
| 6 | Milsami Orhei | 8 | -5 | 9 |
| 7 | Sireți | 10 | -12 | 6 |
| 8 | CSF Bălți | 8 | -27 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
