← Maçlar
Fransa · Ligue 2 · 8. hafta9 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Pau 3-2 Stade Laval: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Pau
3–2İY 1–1
Stade Laval
Maç sonu

Pau 3–2 Stade Laval (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Pau – Stade Laval maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%50 6/12%43 3/7
Beraberlik%17 2/12%14 1/7
Mağlubiyet%33 4/12%43 3/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%17 2/12%0 0/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%58 7/12%83 5/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,26 düşük1,14 (8 gol)
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,17 (14 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,17 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,58 yüksek2,17 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%43 3/7
1,5 Üst%67 8/12%71 5/7
2,5 Üst%42 5/12ligde 11.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük%29 2/7
3,5 Üst%25 3/12%14 1/7
Gol yememe%17 2/12%14 1/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%67 8/12ligde 4. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,27,7
7,5 Üst%75 9/12%71 5/7
8,5 Üst%42 5/12%43 3/7
9,5 Üst%17 2/12%14 1/7
10,5 Üst%8 1/12%0 0/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,3
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%33 4/12%33 2/6
10,5 Üst%33 4/12%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı kart5,15,9
2,5 Üst%92 11/12%100 7/7
3,5 Üst%92 11/12%100 7/7
4,5 Üst%67 8/12%86 6/7
5,5 Üst%17 2/12%29 2/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart4,54,7
2,5 Üst%83 10/12%100 6/6
3,5 Üst%75 9/12%83 5/6
4,5 Üst%58 7/12%50 3/6
5,5 Üst%33 4/12%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut8,48,4
6,5 Üst%67 8/12%57 4/7
7,5 Üst%42 5/12%43 3/7
8,5 Üst%42 5/12%43 3/7
9,5 Üst%42 5/12%43 3/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,89,2
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Pau
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%33 4/12%14 1/7
Berabere%42 5/12%43 3/7
Geride%25 3/12%43 3/7
Stade Laval
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%8 1/12%0 0/6
Berabere%50 6/12%67 4/6
Geride%42 5/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Pau (12 maç)

1/121/X21/20X/13X/X0X/222/112/X02/22

Stade Laval (12 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/232/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Pau (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 3
31-45 2 1
46-60 2 1
61-75 3 4
76-90 4 3

Stade Laval (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 2
31-45 2 6
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 3 6

Kartlar

Pau

Sarı 32 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,7)

Stade Laval

Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Pau: iç saha, 7 maç · Stade Laval: dış saha, 6 maç

PauStade Laval
%59,1Topa sahip olma%53,3
1,31Beklenen gol (xG)1,09
16,4Toplam şut9,7
5,3İsabetli şut3,3
10,4Ceza sahası içi şut6,2
4,9Korner4,7
494Pas471
%84Pas isabeti%83
2,0Kurtarış3,7
16,7Faul15,7
3,4Ofsayt2,8
2,7Sarı kart2,2
0,14Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

1,39Rakibin xG'si1,92
8,7Rakibin şutu14,7
3,1Rakibin isabetli şutu5,8
2,9Rakibin korneri4,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,90X3,1423,49

Çifte şans

1X1,19121,24X21,63

Karşılıklı gol

Var1,70Yok1,84

1,5 Alt / Üst

Alt3,20Üst1,22

2,5 Alt / Üst

Alt1,68Üst1,87

3,5 Alt / Üst

Alt1,21Üst3,27

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.