AS Nancy 1-0 Guingamp: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AS Nancy 1–0 Guingamp (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
AS Nancy – Guingamp maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 18. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 15. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 1.–3. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AS Nancy (12 maç)
Guingamp (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AS Nancy (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Guingamp (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
AS Nancy
Sarı 19 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Guingamp
Sarı 24 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
AS Nancy: iç saha, 6 maç · Guingamp: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Dunkerque 0–1 Annecy FC
- 21:00 Montpellier 2–0 Grenoble
- 21:00 Pau 3–2 Stade Laval
- 21:00 Sochaux 1–1 US Boulogne
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
