Sırbistan · Super Liga · 15. hafta

Partizan – Macva

Başlamasına 12 sa 53 dk Başlamadı

Partizan – Macva: 8 Kasım 19:00, Sırbistan · Super Liga, 15. hafta. Bu sezon Partizan evinde 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet; Macva deplasmanda 7 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadion Partizana, Belgrade

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiPartizanMacva
Lig sırası9. · 17 puan12. · 10 puan
Form (son 5)MMGGGBBMGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,43 – 1,290,57 – 2,14
2,5 Üst biten%57%43
Karşılıklı gol%43%43
Gol yemediği%29%0
Aralarında (G-B-M)8-1-1 (10 maç, Partizan bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Partizan iç sahada (7 maç), Macva deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Partizan iç sahada (7 maç) · Macva deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,43 Gol atma maç başı 0,57
1,29 Gol yeme maç başı 2,14
%29 Gol yememe maçların %0
%43 KG Var maçların %43
%57 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • FK Partizan iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Macva deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 2 beraberlik, 5 mağlubiyet.
  • Macva, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Partizan

9. sıra · 17 puan · 14 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGG

  1. 04.11 Budučnost Krušik 1–5 Partizan G
  2. 01.11 Partizan 3–0 Zemun G
  3. 28.10 Radnicki NIS 2–3 Partizan G
  4. 24.10 Partizan 0–2 Cukaricki M
  5. 18.10 Železničar Pančevo 1–0 Partizan M
Deplasman

Macva

12. sıra · 10 puan · 14 maç · averaj -14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGM

  1. 31.10 Macva 2–4 FK Crvena Zvezda M
  2. 27.10 Macva 2–0 Napredak G
  3. 23.10 Zemun 1–0 Macva M
  4. 17.10 Macva 1–1 OFK Beograd B
  5. 10.10 Cukaricki 2–2 Macva B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Partizan son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Macva 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Partizan 8, Macva 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Macva 1-3 Partizan.

Gol istatistikleri

Partizan iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,29 gol yedi; Macva dış saha 7 maçta 0,57 attı, 2,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Partizan %43, Macva %43. İlk yarıyı önde kapatma: Partizan 2/7, Macva 0/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Partizan 7,7, Macva 1,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Partizan 2,0, Macva 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,41, 2 – 8,66. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
9. (17 p) – 12. (10 p)
Form (son 5)
GGGMM – MGMBB
H2H (G-B-M)
8-1-1 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
Korner ort. (maç)
9,1
iddaa MS 1-0-2
1,12 – 5,41 – 8,66

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%36 5/14%43 3/7
Beraberlik%14 2/14%0 0/7
Mağlubiyet%50 7/14%57 4/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%14 2/14%0 0/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%57 8/14%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)1,29 (9 gol)
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,79 (11 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,79 (25 gol)2,14 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%64 9/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%71 10/14%57 4/7
3,5 Üst%50 7/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%29 2/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%50 7/14%43 3/7
1,5 Üst%71 10/14%86 6/7
2,5 Üst%43 6/14%43 3/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%0 0/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,111,0
7,5 Üst%64 9/14%86 6/7
8,5 Üst%50 7/14%71 5/7
9,5 Üst%43 6/14%71 5/7
10,5 Üst%36 5/14%57 4/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)7,67,1
7,5 Üst%57 8/14%57 4/7
8,5 Üst%43 6/14%43 3/7
9,5 Üst%14 2/14%14 1/7
10,5 Üst%0 0/14%0 0/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart6,65,1
2,5 Üst%86 12/14%71 5/7
3,5 Üst%79 11/14%71 5/7
4,5 Üst%71 10/14%57 4/7
5,5 Üst%43 6/14%14 1/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart5,85,3
2,5 Üst%79 11/14%71 5/7
3,5 Üst%71 10/14%71 5/7
4,5 Üst%64 9/14%57 4/7
5,5 Üst%50 7/14%43 3/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut10,19,9
6,5 Üst%86 12/14%86 6/7
7,5 Üst%79 11/14%86 6/7
8,5 Üst%64 9/14%71 5/7
9,5 Üst%64 9/14%71 5/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,07,6
6,5 Üst%79 11/14%57 4/7
7,5 Üst%50 7/14%43 3/7
8,5 Üst%29 4/14%29 2/7
9,5 Üst%14 2/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Partizan
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%29 2/7
Berabere%14 2/14%29 2/7
Geride%50 7/14%43 3/7
Macva
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%14 2/14%0 0/7
Berabere%50 7/14%57 4/7
Geride%36 5/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Partizan (14 maç)

1/141/X11/20X/11X/X0X/212/102/X12/26

Macva (14 maç)

1/111/X01/21X/11X/X3X/232/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Partizan (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 2 4
46-60 2 4
61-75 3 3
76-90 6 2

Macva (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 3
31-45 3 0
46-60 2 2
61-75 1 3
76-90 3 8

Kartlar

Partizan

Sarı 34 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Macva

Sarı 40 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Partizan: iç saha, 7 maç · Macva: dış saha, 7 maç

PartizanMacva
%60,1Topa sahip olma%40,6
1,81Beklenen gol (xG)0,55
20,1Toplam şut6,7
6,0İsabetli şut1,4
12,6Ceza sahası içi şut3,9
7,7Korner1,4
480Pas312
%81Pas isabeti%72
2,6Kurtarış4,0
11,1Faul14,6
1,6Ofsayt2,0
1,9Sarı kart2,4
0,14Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,48Rakibin xG'si2,23
9,7Rakibin şutu20,3
3,9Rakibin isabetli şutu6,1
3,3Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Sırbistan · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FK Crvena Zvezda 141310 376 +3140 GGGGG
2Vojvodina 141022 3012 +1832 BGGBG
3Železničar Pančevo 14923 2412 +1229 GGGGG
4IMT Novi Beograd 15654 1610 +623 GGMBB
5Radnicki 1923 15726 2219 +323 MGMGM
6Cukaricki 15645 2121 022 BGGBG
7Radnik Surdulica 14554 1817 +120 BMGMG
8Mladost Lucani 14464 1219 -718 GBMBM
9FK Partizan 14527 2424 017 GMMGG
10Novi Pazar 14446 1316 -316 BMMGM
11OFK Beograd 14257 1425 -1111 MBBMM
12Macva 14248 1125 -1410 MBBMM
13Radnički Niš 142210 1025 -158 MMMMM
14Zemun 151410 829 -217 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1FK Crvena Zvezda 7700 243 +2121
2Vojvodina 7610 143 +1119
3Železničar Pančevo 8611 166 +1019
4Radnicki 1923 7502 146 +815
5Radnik Surdulica 7430 147 +715
6Cukaricki 8422 1310 +314
7IMT Novi Beograd 7322 72 +511
8Novi Pazar 7322 109 +111
9Mladost Lucani 7241 75 +210
10FK Partizan 7304 109 +19
11Macva 7223 710 -38
12OFK Beograd 7133 711 -46
13Zemun 8134 511 -66
14Radnički Niš 6114 713 -64
#TakımOGBMAYAVP
1FK Crvena Zvezda 7610 133 +1019
2Vojvodina 7412 169 +713
3IMT Novi Beograd 8332 98 +112
4Železničar Pančevo 6312 86 +210
5FK Partizan 7223 1415 -18
6Cukaricki 7223 811 -38
7Radnicki 1923 8224 813 -58
8Mladost Lucani 7223 514 -98
9Novi Pazar 7124 37 -45
10Radnik Surdulica 7124 410 -65
11OFK Beograd 7124 714 -75
12Radnički Niš 8116 312 -94
13Macva 7025 415 -112
14Zemun 7016 318 -151

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Partizan1,12
X · Beraberlik5,41
2 · Macva8,66

Karşılıklı gol

Var1,71
Yok1,64
Tüm marketler (13)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,93

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,77Üst1,58

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,81Yok1,07

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,85

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,20Üst2,78

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,61Üst1,75

Alt/Üst 3.5

Alt1,48Üst1,92

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,27Üst2,44

1. Yarı Sonucu

11,4602,6427,59

2. Yarı Sonucu

11,3903,0326,99

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,3703,5821,82

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,210 ve 21,86

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,67