Paranaense 0-2 Palmeiras SP: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Paranaense 0–2 Palmeiras SP (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 24–6, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %64–%36, korner 16–1.
Maç özeti
Paranaense – Palmeiras SP maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Maurício Magalhães Prado 6', Joaquín Piquerez 10' (Palmeiras SP). xG: Paranaense 1,0 – 0,4 Palmeiras SP.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Paranaense: Odair Hellmann · Palmeiras SP: Abel Ferreira
Maç akışı
Paranaense üstte · Palmeiras SP altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Maurício Magalhães Prado (Palmeiras SP)
- 9' sarı kart: Gilberto (Paranaense)
- 10' gol: Joaquín Piquerez (Palmeiras SP)
- 22' sarı kart: Andreas Pereira (Palmeiras SP)
- 35' sarı kart: Joaquín Piquerez (Palmeiras SP)
- 43' kırmızı kart: Andreas Pereira (Palmeiras SP)
- 45' oyuncu değişikliği: Antonio Feliphe Costa Silva ↔ jorge rivaldo (Paranaense)
- 45' oyuncu değişikliği: Maurício Magalhães Prado ↔ Marlon Freitas (Palmeiras SP)
- 45' oyuncu değişikliği: João Victor Machado Cruz ↔ Claudinho (Paranaense)
- 52' oyuncu değişikliği: Claudinho ↔ Bruno Zapelli (Paranaense)
- 57' sarı kart: Leonardo Caetano Silva (Paranaense)
- 65' oyuncu değişikliği: José Manuel López ↔ Jhon Arias (Palmeiras SP)
- 67' oyuncu değişikliği: Gilberto ↔ chiqueti (Paranaense)
- 72' oyuncu değişikliği: Lucas Evangelista ↔ Emiliano Martínez (Palmeiras SP)
- 72' oyuncu değişikliği: Ramon Sosa ↔ Arthur Gabriel (Palmeiras SP)
- 87' oyuncu değişikliği: Leonardo Caetano Silva ↔ Eduardo Kogitzki Anastacio (Paranaense)
- 90' oyuncu değişikliği: Bruno Fuchs ↔ Luis Benedetti (Palmeiras SP)
Maç olayları
- ParanaensePalmeiras SP
- 90'Bruno Fuchs ↔ Luis BenedettiOyuncu değişikliği
- Leonardo Caetano Silva ↔ Eduardo Kogitzki AnastacioOyuncu değişikliği87'
- 72'Lucas Evangelista ↔ Emiliano MartínezOyuncu değişikliği
- 72'Ramon Sosa ↔ Arthur GabrielOyuncu değişikliği
- Gilberto ↔ chiquetiOyuncu değişikliği67'
- 65'José Manuel López ↔ Jhon AriasOyuncu değişikliği
- Leonardo Caetano SilvaSarı kart57'
- Claudinho ↔ Bruno ZapelliOyuncu değişikliği52'
- Antonio Feliphe Costa Silva ↔ jorge rivaldoOyuncu değişikliği45'
- 45'Maurício Magalhães Prado ↔ Marlon FreitasOyuncu değişikliği
- João Victor Machado Cruz ↔ ClaudinhoOyuncu değişikliği45'
- 43'Andreas PereiraKırmızı kart
- 35'Joaquín PiquerezSarı kart
- 22'Andreas PereiraSarı kart
- 10'Gol Joaquín Piquerez 0–2
- GilbertoSarı kart9'
- 6'Gol Maurício Magalhães Prado 0–1Asist: José Manuel López
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 15/34 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 21/34 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Mağlubiyet | %9 3/34 | %12 2/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (51 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,65 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,26 (43 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (62 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,48 yüksek | 1,53 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,68 (23 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,66 düşük | 0,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 18/34ligde 15.–17. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %47 16/34 | %53 9/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %88 30/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %41 14/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 9,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 10,5 Üst | %56 19/34 | %71 12/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %56 19/34 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %94 32/34 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %79 27/34 | %88 15/17 |
| 4,5 Üst | %56 19/34 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %44 15/34 | %53 9/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %85 29/34 | %94 16/17 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %68 23/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %35 6/17 |
| Berabere | %38 13/34 | %53 9/17 |
| Geride | %29 10/34 | %12 2/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 19/34 | %47 8/17 |
| Berabere | %41 14/34 | %53 9/17 |
| Geride | %3 1/34 | %0 0/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Paranaense (34 maç)
Palmeiras SP (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Paranaense (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 7 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Palmeiras SP (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 2 |
| 16-30 | 8 | 1 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 6 | 3 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Kartlar
Paranaense
Sarı 70 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Palmeiras SP
Sarı 76 · Kırmızı 6 (34 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Paranaense: iç saha, 17 maç · Palmeiras SP: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Paranaense – Palmeiras SP ilk 11'ler
Paranaense · 3-4-2-1
- 1MycaelK
- 4Arthur DiasD
- 33J. AguirreD
- 14Luiz GustavoD
- 12GilbertoO9' sarı kart 9. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 16JádsonO
- 5FelipinhoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 7S. MendozaO
- 21LeozinhoO57' sarı kart 57. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 8João CruzO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9K. ViverosF
- 47ChiquetiO67' oyuna girdi 67. dk
- 26ClaudinhoD45' oyuna girdi 45. dk52' oyundan çıktı 52. dk
- 63Diogo RiquelmeO
- 53DuduO87' oyuna girdi 87. dk
- 3LéoD
- 27J. PortillaO
- 70RenanF
- 19Jorge Luis Rivaldo PintoF45' oyuna girdi 45. dk
- 23SantosK
- 10B. ZapelliO52' oyuna girdi 52. dk
- 39Leonardo Cerci EliasO
- 55Bruno Gonçalves BaldiniD
Teknik direktör: Odair Hellmann
Palmeiras SP · 3-4-2-1
- 1Carlos MiguelK
- 3Bruno FuchsD90' oyundan çıktı 90. dk
- 26MuriloD
- 2A. BarbozaD
- 12KhellvenO
- 30Lucas EvangelistaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 8Andreas PereiraO22' sarı kart 22. dk43' kırmızı kart 43. dk
- 22J. PiquerezO10' gol 10. dk35' sarı kart 35. dk
- 42J. LópezO6' asist 6. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 18MaurícioO6' gol 6. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 19R. SosaF72' oyundan çıktı 72. dk
- 43BenedettiD90' oyuna girdi 90. dk
- 45Erick MachadoO
- 7Felipe AndersonO
- 48LarsonO
- 50Luis FelipeO
- 14Marcelo LombaK
- 17Marlon FreitasO45' oyuna girdi 45. dk
- 32E. MartínezO72' oyuna girdi 72. dk
- 10PaulinhoF
- 11J. AriasO65' oyuna girdi 65. dk
- 56ArthurD72' oyuna girdi 72. dk
- 21BrunoK
Teknik direktör: Abel Ferreira
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Paranaense için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Palmeiras 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-2). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: Paranaense 5, Palmeiras 11 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Nisan 2026, Palmeiras 1-0 Paranaense.
- Sıralama
- 3. (53 p) – 2. (63 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 5-5-11 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %53
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,65 – 3,15 – 2,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Paranaense iç saha 15 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,87 gol yedi; Palmeiras dış saha 15 maçta 1,60 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Paranaense %47, Palmeiras %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paranaense %60, Palmeiras %53. İlk yarıyı önde kapatma: Paranaense 5/15, Palmeiras 7/15.
Korner ve kart
Maç başına korner: Paranaense 6,3, Palmeiras 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Paranaense 1,8, Palmeiras 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,15, 2 – 2,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
