Atletico Mineiro 1-0 Coritiba: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atletico Mineiro 1–0 Coritiba (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–13, isabetli şut 10–3, topa sahip olma %58–%42, korner 10–5.
Maç özeti
Atletico Mineiro – Coritiba maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Igor Gomes 78' (Atletico Mineiro). xG: Atletico Mineiro 1,4 – 0,7 Coritiba.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Atletico Mineiro: E. Domínguez · Coritiba: Fernando Seabra
Maç akışı
Atletico Mineiro üstte · Coritiba altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Thiago Borbas ↔ Reinier Jesus Carvalho (Atletico Mineiro)
- 60' oyuncu değişikliği: Paulo Roberto ↔ Rodrigo Rodrigues (Coritiba)
- 61' oyuncu değişikliği: Joaquin Lavega ↔ Breno Lopes (Coritiba)
- 62' oyuncu değişikliği: Kaua Pascini ↔ Renan Lodi (Atletico Mineiro)
- 62' oyuncu değişikliği: Alan Minda ↔ Tomás Cuello (Atletico Mineiro)
- 62' oyuncu değişikliği: Tomás Pérez ↔ Kevin Castaño (Atletico Mineiro)
- 62' oyuncu değişikliği: Fabricio Bustos ↔ Tinga (Coritiba)
- 74' oyuncu değişikliği: Mamady Cisse ↔ Victor Hugo Gomes Silva (Atletico Mineiro)
- 78' gol: Igor Gomes (Atletico Mineiro)
- 79' oyuncu değişikliği: Pedro Rocha ↔ Brian Ocampo (Coritiba)
- 79' oyuncu değişikliği: Sebastián Gómez ↔ Nicolas Fonseca (Coritiba)
- 90+4' sarı kart: Bruno Melo (Coritiba)
Maç olayları
- Atletico MineiroCoritiba
- 90+4'Bruno MeloSarı kart
- 79'Pedro Rocha ↔ Brian OcampoOyuncu değişikliği
- 79'Sebastián Gómez ↔ Nicolas FonsecaOyuncu değişikliği
- Gol Igor Gomes 1–0Asist: Natanael Moreira Milouski78'
- Mamady Cisse ↔ Victor Hugo Gomes SilvaOyuncu değişikliği74'
- Kaua Pascini ↔ Renan LodiOyuncu değişikliği62'
- Alan Minda ↔ Tomás CuelloOyuncu değişikliği62'
- Tomás Pérez ↔ Kevin CastañoOyuncu değişikliği62'
- 62'Fabricio Bustos ↔ TingaOyuncu değişikliği
- 61'Joaquin Lavega ↔ Breno LopesOyuncu değişikliği
- 60'Paulo Roberto ↔ Rodrigo RodriguesOyuncu değişikliği
- Thiago Borbas ↔ Reinier Jesus CarvalhoOyuncu değişikliği45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 14/34 | %59 10/17 |
| Beraberlik | %24 8/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %12 2/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %47 8/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (44 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (40 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,06 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (51 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,76 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34ligde 18.–19. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34ligde 18.–19. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %35 6/17 |
| 1,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %21 7/34 | %24 4/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 9,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 10,5 Üst | %50 17/34 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %68 23/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %68 23/34 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %44 15/34 | %29 5/17 |
| 4,5 Üst | %32 11/34 | %24 4/17 |
| 5,5 Üst | %24 8/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %41 14/34 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %79 27/34 | %94 16/17 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 26/34 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %44 15/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %53 9/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Geride | %26 9/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %44 15/34 | %41 7/17 |
| Geride | %32 11/34 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atletico Mineiro (34 maç)
Coritiba (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atletico Mineiro (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 9 | 3 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 10 | 7 |
| 76-90 | 10 | 12 |
Coritiba (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 6 | 11 |
| 76-90 | 5 | 12 |
Kartlar
Atletico Mineiro
Sarı 59 · Kırmızı 4 (34 maç · maç başı sarı 1,7)
Coritiba
Sarı 61 · Kırmızı 8 (34 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atletico Mineiro: iç saha, 17 maç · Coritiba: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atletico Mineiro – Coritiba ilk 11'ler
Atletico Mineiro · 4-2-3-1
- 1Gabriel DelfimK
- 2NatanaelD78' asist 78. dk
- 3Léo DuarteD
- 14Vitor HugoD
- 36K. PasciniD62' oyundan çıktı 62. dk
- 25T. PérezO62' oyundan çıktı 62. dk
- 5AlexsanderO
- 27A. MindaO62' oyundan çıktı 62. dk
- 39Mamady CisseO74' oyundan çıktı 74. dk
- 17Igor GomesO78' gol 78. dk
- 18T. BorbasF45' oyundan çıktı 45. dk
- 19ReinierO45' oyuna girdi 45. dk
- 92DuduF
- 31RobertK
- 23A. PreciadoD
- 13LyancoD
- 8MayconO
- 11BernardO
- 15K. CastañoO62' oyuna girdi 62. dk
- 28T. CuelloF62' oyuna girdi 62. dk
- 40VitãoD
- 30Victor HugoO74' oyuna girdi 74. dk
- 6Renan LodiD62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: E. Domínguez
Coritiba · 4-2-3-1
- 1Pedro LuccasK
- 14F. BustosD62' oyundan çıktı 62. dk
- 23Tiago CóserD
- 55JacyD
- 26Bruno MeloD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 21Thiago SantosO
- 19S. GómezO79' oyundan çıktı 79. dk
- 32Pedro RochaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 10JosuéO
- 7J. LavegaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 18Paulo RobertoF60' oyundan çıktı 60. dk
- 36Vini PaulistaF
- 5N. FonsecaO79' oyuna girdi 79. dk
- 13KeillerK
- 3MaiconD
- 17B. OcampoF79' oyuna girdi 79. dk
- 78Renato MarquesF
- 4Rodrigo MoledoD
- 99Rodrigo RodriguesF60' oyuna girdi 60. dk
- 2TingaD62' oyuna girdi 62. dk
- 50TissiO
- 77Breno LopesF61' oyuna girdi 61. dk
- 6Felipe JonatanD
Teknik direktör: Fernando Seabra
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Atletico Mineiro için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 4. Son 5 maçta Coritiba 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-15). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Atletico Mineiro 6 – Coritiba 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Coritiba 2-0 Atletico Mineiro.
- Sıralama
- 7. (47 p) – 11. (39 p)
- Form (son 5)
- GGBGB – BMMBM
- H2H (G-B-M)
- 6-1-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,50 – 3,75 – 4,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Atletico Mineiro iç saha 15 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,13 gol yedi; Coritiba dış saha 15 maçta 1,20 attı, 1,87 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Mineiro %67, Coritiba %40. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Mineiro 7/15, Coritiba 3/15.
Korner ve kart
Maç başına korner: Atletico Mineiro 5,9, Coritiba 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Atletico Mineiro 1,3, Coritiba 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,50, 0 – 3,75, 2 – 4,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
