Macaristan · NB III - Southwest

Paksi SE II – Pecs MFC

Başlamasına 6 sa 44 dk Başlamadı

Paksi SE II – Pecs MFC: 8 Kasım 13:00, Macaristan · NB III - Southwest. Bu sezon Paksi SE II evinde 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Pecs MFC deplasmanda 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 34 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiPaksi SE IIPecs MFC
Lig sırası12. · 13 puan1. · 37 puan
Form (son 5)MGBGGGGGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)2,60 – 2,202,86 – 0,43
2,5 Üst biten%80%57
Karşılıklı gol%80%43
Gol yemediği%0%57
Aralarında (G-B-M)0-1-3 (4 maç, Paksi SE II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Paksi SE II iç sahada (5 maç), Pecs MFC deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Paksi SE II iç sahada (5 maç) · Pecs MFC deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,60 Gol atma maç başı 2,86
2,20 Gol yeme maç başı 0,43
%0 Gol yememe maçların %57
%80 KG Var maçların %43
%80 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Paksi SE II iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Pécsi MFC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Paksi SE II, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Paksi SE II

12. sıra · 13 puan · 13 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGG

  1. 31.10 Dunaharaszti MTK 0–2 Paksi SE II G
  2. 24.10 Sárbogárd 0–6 Paksi SE II G
  3. 10.10 Budaörs 1–1 Paksi SE II B
  4. 03.10 Paksi SE II 8–1 Szekszárd G
  5. 27.09 Siofok 3–1 Paksi SE II M
Deplasman

Pecs MFC

1. sıra · 37 puan · 13 maç · averaj +36

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 28.10 Pecs MFC 4–2 Kisvarda FC G
  2. 24.10 Budaörs 0–6 Pecs MFC G
  3. 17.10 Pecs MFC 3–0 Szekszárd G
  4. 11.10 Siofok 0–1 Pecs MFC G
  5. 03.10 Pecs MFC 2–1 Budafoki LC G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Paksi SE II son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 18 gol attı, 5 gol yedi. Pecs MFC son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Paksi SE II 0 – Pecs MFC 3; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Kasım 2025, Paksi SE II 1-1 Pecs MFC.

Gol istatistikleri

Paksi SE II iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 2,20 gol yedi; Pecs MFC dış saha 7 maçta 2,86 attı, 0,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paksi SE II %80, Pecs MFC %43. İlk yarıyı önde kapatma: Paksi SE II 1/5, Pecs MFC 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,47, 0 – 4,42, 2 – 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 1,97.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 34 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
12. (13 p) – 1. (37 p)
Form (son 5)
GGBGM – GGGGG
H2H (G-B-M)
0-1-3 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %43
iddaa MS 1-0-2
6,47 – 4,42 – 1,23

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Paksi SE II
Toplam (13)İç saha (5)
Galibiyet%23 3/13%20 1/5
Beraberlik%31 4/13%20 1/5
Mağlubiyet%46 6/13%60 3/5
Pecs MFC
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%92 12/13%86 6/7
Beraberlik%8 1/13%14 1/7
Mağlubiyet%0 0/13%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Paksi SE II
Toplam (13)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)2,20 (11 gol)
Pecs MFC
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç3,08 (40 gol)2,86 (20 gol)
Yediği gol / maç0,31 (4 gol)0,43 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Paksi SE II
Toplam (13)İç saha (5)
KG Var%77 10/13%80 4/5
1,5 Üst%100 13/13%100 5/5
2,5 Üst%69 9/13%80 4/5
3,5 Üst%62 8/13%60 3/5
Gol yememe%15 2/13%0 0/5
Pecs MFC
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%31 4/13%43 3/7
1,5 Üst%85 11/13%71 5/7
2,5 Üst%69 9/13%57 4/7
3,5 Üst%31 4/13%43 3/7
Gol yememe%69 9/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Paksi SE II
Toplam (13)İç saha (5)
Önde%31 4/13%20 1/5
Berabere%23 3/13%20 1/5
Geride%46 6/13%60 3/5
Pecs MFC
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%69 9/13%57 4/7
Berabere%23 3/13%29 2/7
Geride%8 1/13%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Paksi SE II (13 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/212/102/X12/25

Pecs MFC (13 maç)

1/191/X01/20X/13X/X0X/202/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Paksi SE II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 4 4
31-45 3 2
46-60 2 1
61-75 3 6
76-90 7 4

Pecs MFC (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 8 0
31-45 3 1
46-60 4 1
61-75 8 0
76-90 7 1

Kartlar

Paksi SE II

Sarı 0 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Pecs MFC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 102 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southwest puan durumu · Southwest

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pécsi MFC 131210 404 +3637 BGGGG
2Kaposvar 141013 3817 +2131 GGGGG
3Ferencváros II 14743 3420 +1425 GGMGB
4Iváncsa 13805 3124 +724 GMGGG
5Majosi 13733 3027 +324 BBGGG
6Dunaharaszti MTK 14725 2623 +323 GGGMG
7Érdi VSE 14644 3028 +222 MGBGG
8PTE-PEAC 14545 2022 -219 MMMMG
9MTK Budapest II 13607 3228 +418 GMMGM
10Budafoki LC 14536 2423 +118 BMBMM
11Siofok 13526 2218 +417 MMMGM
12Paksi SE II 13346 2824 +413 MGBGG
13Budaörs 14347 2242 -2013 BMMMB
14Sárbogárd 141211 1141 -305 MMMMM
15Szekszárd 140014 653 -470 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kaposvar 8611 245 +1919
2Pécsi MFC 6600 201 +1918
3Ferencváros II 7601 204 +1618
4Érdi VSE 8521 2215 +717
5Majosi 8521 2114 +717
6MTK Budapest II 6501 2410 +1415
7Iváncsa 7502 2211 +1115
8PTE-PEAC 8422 1613 +314
9Siofok 6411 125 +713
10Dunaharaszti MTK 7322 1110 +111
11Budaörs 7322 1314 -111
12Budafoki LC 6222 1310 +38
13Sárbogárd 7124 518 -135
14Paksi SE II 5113 1311 +24
15Szekszárd 6006 314 -110
#TakımOGBMAYAVP
1Pécsi MFC 7610 203 +1719
2Dunaharaszti MTK 7403 1513 +212
3Kaposvar 6402 1412 +212
4Budafoki LC 8314 1113 -210
5Paksi SE II 8233 1513 +29
6Iváncsa 6303 913 -49
7Ferencváros II 7142 1416 -27
8Majosi 5212 913 -47
9Érdi VSE 6123 813 -55
10PTE-PEAC 6123 49 -55
11Siofok 7115 1013 -34
12MTK Budapest II 7106 818 -103
13Budaörs 7025 928 -192
14Sárbogárd 7007 623 -170
15Szekszárd 8008 339 -360

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Paksi SE II6,47
X · Beraberlik4,42
2 · Pecs MFC1,23

Karşılıklı gol

Var1,45
Yok1,97
Tüm marketler (13)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,20Yok1,13

Handikaplı Maç Sonucu 1

12,6003,6821,68

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,59Üst1,75

1. Yarı Sonucu

15,8402,6121,56

Alt/Üst 3.5

Alt1,58Üst1,77

2. Yarı Sonucu

15,2602,9221,51

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,20Üst1,35

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,32Üst2,30

Çifte Şans

1 ve 02,411 ve 2–0 ve 2–

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,731 ve 21,220 ve 2–

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Deplasman Alt/Üst 2.5

Alt1,57Üst1,80

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,26Üst2,49