Orihuela – Ucam Murcia
Orihuela – Ucam Murcia: 8 Kasım 19:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3. Bu sezon Orihuela evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Ucam Murcia deplasmanda 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Orihuela | Ucam Murcia |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 12 puan | 1. · 18 puan |
| Form (son 5) | MMGBB | GGGMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,75 – 2,25 | 2,75 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %75 |
| Karşılıklı gol | %50 | %75 |
| Gol yemediği | %25 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-2-1 (4 maç, Orihuela bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Orihuela iç sahada (4 maç), Ucam Murcia deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Orihuela iç sahada (4 maç) · Ucam Murcia deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Orihuela iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ucam Murcia deplasmanda 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Ucam Murcia, deplasman maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOrihuela
10. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBB
- 01.11 Yeclano 0–0 Orihuela B
- 24.10 Orihuela 1–1 Valencia II B
- 18.10 Mallorca II 0–2 Orihuela G
- 11.10 Peña Deportiva 3–1 Orihuela M
- 04.10 Orihuela 0–4 Cieza M
Ucam Murcia
1. sıra · 18 puan · 9 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 01.11 Ucam Murcia 5–1 Mallorca II G
- 25.10 Ucam Murcia 2–4 Cieza M
- 19.10 Peña Deportiva 0–1 Ucam Murcia G
- 11.10 Ucam Murcia 2–0 Alcoyano G
- 03.10 Elche II 1–5 Ucam Murcia G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Orihuela için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 8. Ucam Murcia için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 15, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Orihuela 1 – Ucam Murcia 1; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,75 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Şubat 2025, Ucam Murcia 1-1 Orihuela.
Gol istatistikleri
Orihuela iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,25 gol yedi; Ucam Murcia dış saha 4 maçta 2,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Orihuela %50, Ucam Murcia %75. İlk yarıyı önde kapatma: Orihuela 0/4, Ucam Murcia 3/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,00, 0 – 2,99, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (12 p) – 1. (18 p)
- Form (son 5)
- BBGMM – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-2-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 3,00 – 2,99 – 1,90
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,44 (22 gol) | 2,75 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Orihuela (9 maç)
Ucam Murcia (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Orihuela (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Ucam Murcia (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Kartlar
Orihuela
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Ucam Murcia
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3 puan durumu · Group 3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ucam Murcia | 9 | +11 | 18 |
| 2 | Castellón II | 8 | +11 | 18 |
| 3 | Deportiva Minera | 8 | +5 | 17 |
| 4 | Castellonense | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Cieza | 8 | +7 | 14 |
| 6 | Atlético Baleares | 9 | +1 | 13 |
| 7 | Intercity | 9 | +1 | 13 |
| 8 | Lorca Deportiva | 9 | +2 | 12 |
| 9 | La Nucía | 8 | 0 | 12 |
| 10 | Orihuela | 9 | -5 | 12 |
| 11 | Yeclano | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Alcoyano | 8 | -2 | 11 |
| 13 | Poblense | 9 | -4 | 10 |
| 14 | Mallorca II | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Real Murcia II | 8 | -6 | 8 |
| 16 | Elche II | 9 | -10 | 8 |
| 17 | Valencia II | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Peña Deportiva | 9 | -7 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportiva Minera | 5 | +6 | 13 |
| 2 | Castellonense | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Ucam Murcia | 5 | +4 | 9 |
| 4 | Castellón II | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Lorca Deportiva | 5 | +3 | 9 |
| 6 | La Nucía | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Poblense | 4 | +2 | 9 |
| 8 | Alcoyano | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Yeclano | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Cieza | 4 | +2 | 7 |
| 11 | Atlético Baleares | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Elche II | 4 | -4 | 6 |
| 13 | Valencia II | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Mallorca II | 4 | +1 | 4 |
| 15 | Real Murcia II | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Peña Deportiva | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Orihuela | 4 | -6 | 4 |
| 18 | Intercity | 4 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intercity | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Castellón II | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Ucam Murcia | 4 | +7 | 9 |
| 4 | Orihuela | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Cieza | 4 | +5 | 7 |
| 6 | Castellonense | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Atlético Baleares | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Mallorca II | 5 | -5 | 5 |
| 9 | Deportiva Minera | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Real Murcia II | 4 | -5 | 4 |
| 11 | Lorca Deportiva | 4 | -1 | 3 |
| 12 | Yeclano | 4 | -2 | 3 |
| 13 | La Nucía | 3 | -2 | 3 |
| 14 | Alcoyano | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Elche II | 5 | -6 | 2 |
| 16 | Valencia II | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Poblense | 5 | -6 | 1 |
| 18 | Peña Deportiva | 4 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
