IFK Varnamo 1-2 Falkenbergs FF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
IFK Varnamo 1–2 Falkenbergs FF (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–13, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %46–%54, korner 4–6.
Maç özeti
IFK Varnamo – Falkenbergs FF maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Hugo Andersson Mella 13' (IFK Varnamo); albin andersson 4' (pen.), 85' (Falkenbergs FF).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- IFK Varnamo: K. Bergstrand · Falkenbergs FF: C. Andersson
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
IFK Varnamo üstte · Falkenbergs FF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: albin andersson (Falkenbergs FF)
- 13' gol: Hugo Andersson Mella (IFK Varnamo)
- 32' sarı kart: Argjend Miftari (Falkenbergs FF)
- 46' oyuncu değişikliği: Argjend Miftari ↔ Tim·Stalheden (Falkenbergs FF)
- 47' sarı kart: Godwin Aguda (Falkenbergs FF)
- 65' oyuncu değişikliği: Ayo Rupia-Ellis ↔ Nils Bertilsson (Falkenbergs FF)
- 68' oyuncu değişikliği: August Ljungberg ↔ Musa Oluwaseyi Akinfenwa (IFK Varnamo)
- 74' sarı kart: Hampus Källström (Falkenbergs FF)
- 83' oyuncu değişikliği: Hugo Andersson Mella ↔ Carl Johansson (IFK Varnamo)
- 83' oyuncu değişikliği: calle johansson ↔ Sigge Skorpan Jansson (IFK Varnamo)
- 85' gol: albin andersson (Falkenbergs FF)
- 86' oyuncu değişikliği: Kai Meriluoto ↔ Simon Thern (IFK Varnamo)
- 88' oyuncu değişikliği: Hampus Källström ↔ Noel Hansson (Falkenbergs FF)
Maç olayları
- IFK VarnamoFalkenbergs FF
- 88'Hampus Källström ↔ Noel HanssonOyuncu değişikliği
- Kai Meriluoto ↔ Simon ThernOyuncu değişikliği86'
- 85'Gol albin andersson 1–2
- Hugo Andersson Mella ↔ Carl JohanssonOyuncu değişikliği83'
- calle johansson ↔ Sigge Skorpan JanssonOyuncu değişikliği83'
- 74'Hampus KällströmSarı kart
- August Ljungberg ↔ Musa Oluwaseyi AkinfenwaOyuncu değişikliği68'
- 65'Ayo Rupia-Ellis ↔ Nils BertilssonOyuncu değişikliği
- 47'Godwin AgudaSarı kart
- 46'Argjend Miftari ↔ Tim·StalhedenOyuncu değişikliği
- 32'Argjend MiftariSarı kart
- Gol Hugo Andersson Mella 1–1Asist: Axel Bjornström13'
- 4'Penaltı golü albin andersson 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 10/30 | %13 2/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %50 15/30 | %53 8/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 16/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (54 gol) | 1,87 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (40 gol) | 1,53 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %57 17/30 | %40 6/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 22/30 | %80 12/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %7 1/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %83 15/18 | %90 9/10 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %56 10/18 | %60 6/10 |
| 10,5 Üst | %39 7/18 | %40 4/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %56 10/18 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %44 8/18 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %33 6/18 | %13 1/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %56 10/18 | %60 6/10 |
| 3,5 Üst | %22 4/18 | %20 2/10 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %20 2/10 |
| 5,5 Üst | %6 1/18 | %10 1/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,8 | 2,1 |
| 2,5 Üst | %28 5/18 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %6 1/18 | %0 0/8 |
| 4,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/8 |
| 5,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %78 14/18 | %80 8/10 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %72 13/18 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %56 10/18 | %60 6/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %53 8/15 |
| Geride | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Geride | %30 9/30 | %47 7/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
IFK Varnamo (30 maç)
Falkenbergs FF (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
IFK Varnamo (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 3 | 10 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 8 | 5 |
| 76-90 | 7 | 14 |
Falkenbergs FF (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 5 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 8 | 11 |
| 46-60 | 11 | 3 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Kartlar
IFK Varnamo
Sarı 41 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Falkenbergs FF
Sarı 30 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
IFK Varnamo: iç saha, 10 maç · Falkenbergs FF: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
IFK Varnamo – Falkenbergs FF ilk 11'ler
IFK Varnamo · 4-4-2
- 1H. KetoK
- 18A. MotaraghebjafarpourD
- 2J. RappD
- 16Z. RåvikD
- 3A. BjörnströmD13' asist 13. dk
- 8H. Andersson MellaO13' gol 13. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 10V. ClaessonF
- 26C. JohanssonO83' oyundan çıktı 83. dk83' oyuna girdi 83. dk
- 11A. LjungbergO68' oyundan çıktı 68. dk
- 9K. MeriluotoF86' oyundan çıktı 86. dk
- 14M. AntonssonF
- 7C. JohanssonF83' oyundan çıktı 83. dk83' oyuna girdi 83. dk
- 24M. KamaraO
- 23L. RóbertssonO
- 39L. SelinK
- 4S. OhlssonD
- 33Musa Oluwaseyi Akinfenwa
- 22S. ThernO86' oyuna girdi 86. dk
- 19Erik Jacob FreijD
- 13S. JanssonD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: K. Bergstrand
Falkenbergs FF · 4-4-2
- 1A. AnderssonK
- 6L. BorgströmD
- 17A. MiftariO32' sarı kart 32. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 23A. SaloD
- 12A. Rupia-EllisD65' oyundan çıktı 65. dk
- 19O. LindbergF
- 30G. AgudaF47' sarı kart 47. dk
- 28M. NilssonO
- 10E. MohammadF
- 9Albin AnderssonF4' gol 4. dk85' gol 85. dk
- 11H. KällströmO74' sarı kart 74. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 21L. BeqiriF
- 5N. HanssonD88' oyuna girdi 88. dk
- 29H. KomanoO
- 31G. LillienbergK
- 18Lassina SangareO
- 4T. StålhedenD46' oyuna girdi 46. dk
- 14W. VidehultO
- 25Gazton AlexanderssonO
- 8N. BertilssonD65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: C. Andersson
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Orebro SK 1–1 Ljungskile
- 18:00 IK Brage 2–0 Helsingborg
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
