Olympiacos – PAOK
Olympiacos – PAOK: 8 Kasım 22:00, Yunanistan · Süper Lig 1, 10. hafta. Bu sezon Olympiacos evinde 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; PAOK deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Karaiskakis Stadyumu, Piraeus
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Olympiacos | PAOK |
|---|---|---|
| Lig sırası | 2. · 22 puan | 4. · 18 puan |
| Form (son 5) | GGGGB | MGMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 0,25 | 1,75 – 1,75 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %100 |
| Karşılıklı gol | %0 | %100 |
| Gol yemediği | %75 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 16-9-14 (39 maç, Olympiacos bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Olympiacos iç sahada (4 maç), PAOK deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Olympiacos iç sahada (4 maç) · PAOK deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Olympiakos Piraeus iç sahada 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- PAOK deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Olympiakos Piraeus, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOlympiacos
2. sıra · 22 puan · 9 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB
- 04.11 Rennes 0–0 Olympiacos B
- 31.10 Kifisia 2–3 Olympiacos G
- 28.10 Marko 0–2 Olympiacos G
- 25.10 Olympiacos 5–0 Kalamata G
- 22.10 Olympiacos 1–0 Sparta Praha G
PAOK
4. sıra · 18 puan · 9 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 01.11 PAOK 2–1 Asteras Tripolis G
- 28.10 PAOK 3–1 AEK Athens FC G
- 25.10 OFI 2–1 PAOK M
- 18.10 PAOK 2–1 Iraklis 1908 G
- 12.10 PAOK 1–3 Kalamata M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Olympiacos son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta PAOK 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 39 maçta galibiyetler Olympiacos 16 – PAOK 14; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Olympiacos 1-1 PAOK.
Gol istatistikleri
Olympiacos iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,25 gol yedi; PAOK dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Olympiacos %25, PAOK %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Olympiacos %0, PAOK %100. İlk yarıyı önde kapatma: Olympiacos 2/4, PAOK 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Olympiacos 7,8, PAOK 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Olympiacos 3,0, PAOK 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,51, 2 – 4,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 2. (22 p) – 4. (18 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 16-9-14 (39 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,51 – 4,33
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,26 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,44 (4 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,93 düşük | 0,25 (1 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (18 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 5.–7. · lig ortalamasında | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9ligde 12. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 31 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9ligde 1. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %89 8/9ligde 1. · lig ortalamasından 36 puan yüksek | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,4 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Geride | %22 2/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Olympiacos (9 maç)
PAOK (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Olympiacos (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
PAOK (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 8 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 6 | 1 |
Kartlar
Olympiacos
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
PAOK
Sarı 15 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Olympiacos: iç saha, 4 maç · PAOK: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
