Tunus · Ligue 2 · 7. hafta

Kerkennah – Sfax Railways

Başlamasına 10 sa 8 dk Başlamadı

Kerkennah – Sfax Railways: 8 Kasım 16:30, Tunus · Ligue 2, 7. hafta. Bu sezon Kerkennah evinde 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Sfax Railways deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 7 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiKerkennahSfax Railways
Lig sırası23. · 0 puan9. · 3 puan
Form (son 5)MBMGBBBBMB
Gol (attığı – yediği, ort.)0,67 – 0,670,67 – 0,67
2,5 Üst biten%33%33
Karşılıklı gol%33%33
Gol yemediği%67%33
Aralarında (G-B-M)0-2-2 (4 maç, Kerkennah bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Kerkennah iç sahada (3 maç), Sfax Railways deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Kerkennah iç sahada (3 maç) · Sfax Railways deplasmanda (3 maç), bu sezon

0,67 Gol atma maç başı 0,67
0,67 Gol yeme maç başı 0,67
%67 Gol yememe maçların %33
%33 KG Var maçların %33
%33 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Kerkennah iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Sfax Railways deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Kerkennah

23. sıra · 0 puan · 1 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGB

  1. 31.10 Mégrine 1–1 Kerkennah B
  2. 26.10 Kerkennah 1–0 BS Bouhajla G
  3. 18.10 US Tataouine 1–0 Kerkennah M
  4. 11.10 Kerkennah 0–0 AS Agareb B
  5. 03.10 EM Mahdia 2–1 Kerkennah M
Deplasman

Sfax Railways

9. sıra · 3 puan · 1 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMB

  1. 31.10 Sfax Railways 0–0 Sporting Ben Arous B
  2. 26.10 Stade Soussien 1–0 Sfax Railways M
  3. 18.10 Sfax Railways 2–2 AS Soliman B
  4. 10.10 Béni-Khalled 0–0 Sfax Railways B
  5. 03.10 Sfax Railways 0–0 AS Gabes B

Puan durumu 30.09.2026 03:30 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Kerkennah son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sfax Railways son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 2 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Kerkennah 0, Sfax Railways 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Kerkennah 1-2 Sfax Railways.

Gol istatistikleri

Kerkennah bu sezon 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Sfax Railways bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kerkennah %50, Sfax Railways %33. İlk yarıyı önde kapatma: Kerkennah 0/6, Sfax Railways 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 2,71, 2 – 2,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 7 gol yediler.

Sıralama
23. (5 p) – 17. (7 p)
Form (son 5)
BGMBM – BMBBB
H2H (G-B-M)
0-2-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,28 – 2,71 – 2,91

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kerkennah
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%17 1/6%33 1/3
Beraberlik%33 2/6%33 1/3
Mağlubiyet%50 3/6%33 1/3
Sfax Railways
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%17 1/6%33 1/3
Beraberlik%67 4/6%33 1/3
Mağlubiyet%17 1/6%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kerkennah
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,67 (4 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)0,67 (2 gol)
Sfax Railways
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,67 (4 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç0,67 (4 gol)0,67 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kerkennah
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%33 1/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%0 0/6%0 0/3
Gol yememe%33 2/6%67 2/3
Sfax Railways
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%33 2/6%33 1/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%17 1/6%0 0/3
Gol yememe%50 3/6%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kerkennah
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%67 4/6%100 3/3
Geride%33 2/6%0 0/3
Sfax Railways
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%83 5/6%100 3/3
Geride%17 1/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kerkennah (6 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/222/102/X12/21

Sfax Railways (6 maç)

1/101/X01/20X/11X/X3X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kerkennah (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 0 1
46-60 1 3
61-75 2 1
76-90 1 0

Sfax Railways (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 2 0
61-75 0 0
76-90 1 2

Kartlar

Kerkennah

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Sfax Railways

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Kerkennah2,28
X · Beraberlik2,71
2 · Sfax Railways2,91