Antwerp 3-0 Charleroi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Antwerp 3–0 Charleroi (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 8–16, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %45–%55, korner 5–5.
Maç özeti
Antwerp – Charleroi maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. Somers 8', S. Porozo 27' (pen.), R. Van Helden 47' (Antwerp). xG: Antwerp 1,5 – 1,1 Charleroi.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Antwerp üstte · Charleroi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: T. Somers (Antwerp)
- 11' sarı kart: A. Ousou (Charleroi)
- 27' gol: S. Porozo (Antwerp)
- 30' sarı kart: C. Mejia (Antwerp)
- 47' gol: R. Van Helden (Antwerp)
- 57' oyuncu değişikliği: F. Mbemba ↔ G. Nawata (Charleroi)
- 57' oyuncu değişikliği: A. Boukamir ↔ I. Cisse (Charleroi)
- 60' oyuncu değişikliği: S. Porozo ↔ M. Frey (Antwerp)
- 60' oyuncu değişikliği: B. Deuff ↔ C. Scott (Antwerp)
- 66' oyuncu değişikliği: C. Mejia ↔ M. Fofana (Antwerp)
- 70' oyuncu değişikliği: K. Van Den Kerkhof ↔ T. Rowe (Charleroi)
- 70' oyuncu değişikliği: Y. Khalifi ↔ A. Bojang (Charleroi)
- 77' oyuncu değişikliği: P. Pflucke ↔ A. Colassin (Charleroi)
- 79' oyuncu değişikliği: S. Renders ↔ M. Busi (Antwerp)
- 79' oyuncu değişikliği: I. Salah ↔ X. Dierckx (Antwerp)
- 80' sarı kart: M. Nzita (Charleroi)
- 85' sarı kart: G. Nawata (Charleroi)
- 88' sarı kart: C. Scott (Antwerp)
Maç olayları
- AntwerpCharleroi
- C. ScottSarı kart88'
- 85'G. NawataSarı kart
- 80'M. NzitaSarı kart
- S. Renders ↔ M. BusiOyuncu değişikliği79'
- I. Salah ↔ X. DierckxOyuncu değişikliği79'
- 77'P. Pflucke ↔ A. ColassinOyuncu değişikliği
- 70'K. Van Den Kerkhof ↔ T. RoweOyuncu değişikliği
- 70'Y. Khalifi ↔ A. BojangOyuncu değişikliği
- C. Mejia ↔ M. FofanaOyuncu değişikliği66'
- S. Porozo ↔ M. FreyOyuncu değişikliği60'
- B. Deuff ↔ C. ScottOyuncu değişikliği60'
- 57'F. Mbemba ↔ G. NawataOyuncu değişikliği
- 57'A. Boukamir ↔ I. CisseOyuncu değişikliği
- Gol R. Van Helden 3–0Asist: I. Salah47'
- C. MejiaSarı kart30'
- Penaltı golü S. Porozo 2–0Penaltı27'
- 11'A. OusouSarı kart
- Gol T. Somers 1–0Asist: S. Renders8'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,18 (24 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 yüksek | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,74 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 2.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 2. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 11,8 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Geride | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Antwerp (11 maç)
Charleroi (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Antwerp (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Charleroi (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Antwerp
Sarı 27 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Charleroi
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Antwerp: iç saha, 6 maç · Charleroi: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Antwerp – Charleroi ilk 11'ler
Antwerp · 4-2-3-1
- 41Taishi Brandon NozawaK
- 17Semm RendersD8' asist 8. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 20Rein Van HeldenD47' gol 47. dk
- 3Álvaro CortésD
- 5Daam FoulonD
- 6Bahmed DeuffO60' oyundan çıktı 60. dk
- 48Arthur VermeerenO
- 80Carlos MejiaO30' sarı kart 30. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 24Thibo SomersO8' gol 8. dk
- 7Ibrahim SalahO47' asist 47. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 33Snayder PorozoF27' gol 27. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 10Christopher ScottO60' oyuna girdi 60. dk88' sarı kart 88. dk
- 9Michael FreyF60' oyuna girdi 60. dk
- 25Modibo FofanaO66' oyuna girdi 66. dk
- 81Niels DevalckeneerK
- 4Yuto TsunashimaO
- 44Maxime BusiD79' oyuna girdi 79. dk
- 28Luca SchelfhoutD
- 43Youssef HamdaouiO
- 14Xander DierckxO79' oyuna girdi 79. dk
Charleroi · 4-2-3-1
- 30Mohamed KonéK
- 3Kevin Van Den KerkhofD70' oyundan çıktı 70. dk
- 4Aiham OusouD11' sarı kart 11. dk
- 95Cheick KeitaD
- 24Mardochee NzitaD80' sarı kart 80. dk
- 6Amine BoukamirO57' oyundan çıktı 57. dk
- 18Yassine KhalifiO70' oyundan çıktı 70. dk
- 14Patrick PflückeO77' oyundan çıktı 77. dk
- 8Jakob Napoleon RomsaasO
- 20Freddy MbembaO57' oyundan çıktı 57. dk
- 21Aurélien ScheidlerF
- 13Gaku NawataO57' oyuna girdi 57. dk85' sarı kart 85. dk
- 19Isaac Ismaël CisséO57' oyuna girdi 57. dk
- 1Martin DelavalléeK
- 33Noah SolheidD
- 65Mory KeraO
- 23Boubakar DembagaO
- 2Triston RoweD70' oyuna girdi 70. dk
- 9Adama BojangF70' oyuna girdi 70. dk
- 25Antoine ColassinF77' oyuna girdi 77. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Antwerp 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-11). Charleroi için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Antwerp 7 – Charleroi 12; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Antwerp 0-1 Charleroi.
- Sıralama
- 13. (7 p) – 3. (21 p)
- Form (son 5)
- GMMMM – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 7-4-12 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 3,80 – 3,55 – 1,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Antwerp iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 2,75 gol yedi; Charleroi dış saha 4 maçta 1,50 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Antwerp %75, Charleroi %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Antwerp %75, Charleroi %25. İlk yarıyı önde kapatma: Antwerp 0/4, Charleroi 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Antwerp 4,2, Charleroi 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Antwerp 2,2, Charleroi 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,80, 0 – 3,55, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
