Newcastle United Jets 1-1 Macarthur FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Newcastle United Jets 1–1 Macarthur FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–6, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %58–%42, korner 6–5.
Maç özeti
Newcastle United Jets – Macarthur FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: X. Bertoncello 5' (Newcastle United Jets); M. Toure 70' (Macarthur FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Newcastle United Jets üstte · Macarthur FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: X. Bertoncello (Newcastle United Jets)
- 46' oyuncu değişikliği: O. Randazzo ↔ D. Rose (Macarthur FC)
- 46' oyuncu değişikliği: C. Pain ↔ R. Fraser (Macarthur FC)
- 49' sarı kart: Z. Schreiber (Newcastle United Jets)
- 56' oyuncu değişikliği: B. Oliveira ↔ L. Vickery (Macarthur FC)
- 59' oyuncu değişikliği: A. Grant ↔ J. Shaughnessy (Newcastle United Jets)
- 59' oyuncu değişikliği: J. Recchia ↔ W. Dobson (Newcastle United Jets)
- 63' oyuncu değişikliği: D. Bosnjak ↔ B. Gibson (Macarthur FC)
- 67' oyuncu değişikliği: N. Vergos ↔ P. Wood (Newcastle United Jets)
- 67' oyuncu değişikliği: X. Bertoncello ↔ J. Lolley (Newcastle United Jets)
- 69' oyuncu değişikliği: A. Stamatelopoulos ↔ M. Toure (Macarthur FC)
- 70' gol: M. Toure (Macarthur FC)
- 77' oyuncu değişikliği: M. Burgess ↔ A. Badolato (Newcastle United Jets)
- 82' sarı kart: L. Vickery (Macarthur FC)
- 87' sarı kart: W. Dobson (Newcastle United Jets)
Maç olayları
- Newcastle United JetsMacarthur FC
- W. DobsonSarı kart87'
- 82'L. VickerySarı kart
- M. Burgess ↔ A. BadolatoOyuncu değişikliği77'
- 70'Gol M. Toure 1–1Asist: R. Fraser
- 69'A. Stamatelopoulos ↔ M. ToureOyuncu değişikliği
- N. Vergos ↔ P. WoodOyuncu değişikliği67'
- X. Bertoncello ↔ J. LolleyOyuncu değişikliği67'
- 63'D. Bosnjak ↔ B. GibsonOyuncu değişikliği
- A. Grant ↔ J. ShaughnessyOyuncu değişikliği59'
- J. Recchia ↔ W. DobsonOyuncu değişikliği59'
- 56'B. Oliveira ↔ L. VickeryOyuncu değişikliği
- Z. SchreiberSarı kart49'
- 46'O. Randazzo ↔ D. RoseOyuncu değişikliği
- 46'C. Pain ↔ R. FraserOyuncu değişikliği
- Gol X. Bertoncello 1–0Asist: D. Wilmering5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %100 1/1 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %0 0/1 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (4 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (8 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/1 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Berabere | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Geride | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Berabere | %67 2/3 | %0 0/1 |
| Geride | %33 1/3 | %100 1/1 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Newcastle United Jets (4 maç)
Macarthur FC (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Newcastle United Jets (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Macarthur FC (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Newcastle United Jets
Sarı 5 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,3)
Macarthur FC
Sarı 7 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Newcastle United Jets: tüm maçlar, 4 maç · Macarthur FC: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Newcastle United Jets – Macarthur FC ilk 11'ler
Newcastle United Jets · 4-1-4-1
- 1James Nicholas DelianovK
- 22Joel BertolissioD
- 39Thomas Kevin AquilinaD
- 2Alex GrantD59' oyundan çıktı 59. dk
- 23Daniel WilmeringD5' asist 5. dk
- 14Max BurgessO77' oyundan çıktı 77. dk
- 10Zach CloughO
- 6Zane SchreiberO49' sarı kart 49. dk
- 27Julian RecchiaO59' oyundan çıktı 59. dk
- 43Xavier BertoncelloO5' gol 5. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Nikolaos VergosF67' oyundan çıktı 67. dk
- 40Jordan BaylisK
- 5Joe ShaughnessyD59' oyuna girdi 59. dk
- 19Alexander BadolatoO77' oyuna girdi 77. dk
- 28Will DobsonO59' oyuna girdi 59. dk87' sarı kart 87. dk
- 11Joe LolleyF67' oyuna girdi 67. dk
- 8Patrick WoodF67' oyuna girdi 67. dk
- 17Ethan DebonoF
Macarthur FC · 4-2-3-1
- 1Alex RobinsonK
- 25Callum TalbotD
- 3Nara TatsukiD
- 5Jonathan AspropotamitisD
- 21Nathan PaullD
- 22Liam RoseO
- 17Oliver RandazzoO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7Connor PainO46' oyundan çıktı 46. dk
- 24Dean BosnjakO63' oyundan çıktı 63. dk
- 11BernardoO56' oyundan çıktı 56. dk
- 16Apostolos StamatelopoulosF69' oyundan çıktı 69. dk
- 30Joshua LakkisK
- 31Sebastian KrslovicD
- 18Dylan RoseO46' oyuna girdi 46. dk
- 10Ryan FraserF46' oyuna girdi 46. dk70' asist 70. dk
- 9Ben GibsonF63' oyuna girdi 63. dk
- 99Musa TouréF69' oyuna girdi 69. dk70' gol 70. dk
- 8Luke VickeryF56' oyuna girdi 56. dk82' sarı kart 82. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Newcastle United Jets son 4 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 15 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 3 maçta Macarthur 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-2).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Newcastle United Jets 6, Macarthur 7 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Nisan 2026, Macarthur 3-2 Newcastle United Jets.
- Form (son 5)
- BMMM – GBG
- H2H (G-B-M)
- 6-5-7 (18 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,95 – 3,56 – 2,87
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,56, 2 – 2,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,44, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,54.
Veri: 23 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
