Melbourne Victory 1-1 Melbourne City FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Melbourne Victory 1–1 Melbourne City FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–16, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %50–%50, korner 2–2.
Maç özeti
Melbourne Victory – Melbourne City FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Jelacic 7' (Melbourne Victory); A. Nabbout 53' (Melbourne City FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Melbourne Victory üstte · Melbourne City FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: K. Jelacic (Melbourne Victory)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Kutleshi ↔ E. Marcondes (Melbourne City FC)
- 45+1' sarı kart: A. Nabbout (Melbourne City FC)
- 53' gol: A. Nabbout (Melbourne City FC)
- 58' sarı kart: H. Delbridge (Melbourne City FC)
- 62' oyuncu değişikliği: A. Nabbout ↔ T. Kanamori (Melbourne City FC)
- 62' oyuncu değişikliği: Q. MacNicol ↔ M. Leckie (Melbourne City FC)
- 67' oyuncu değişikliği: K. Jelacic ↔ Clarismario (Melbourne Victory)
- 70' oyuncu değişikliği: L. Bonetig ↔ J. Cascante (Melbourne City FC)
- 71' oyuncu değişikliği: J. Inserra ↔ F. Lino (Melbourne Victory)
- 81' sarı kart: J. Davidson (Melbourne Victory)
- 83' oyuncu değişikliği: M. Memeti ↔ R. Ballah (Melbourne City FC)
- 84' oyuncu değişikliği: C. Nduka ↔ H. Sawyer (Melbourne Victory)
- 84' oyuncu değişikliği: M. Grimaldi ↔ M. Ghossaini (Melbourne Victory)
- 90+6' sarı kart: Clarismario (Melbourne Victory)
Maç olayları
- Melbourne VictoryMelbourne City FC
- ClarismarioSarı kart90+6'
- C. Nduka ↔ H. SawyerOyuncu değişikliği84'
- M. Grimaldi ↔ M. GhossainiOyuncu değişikliği84'
- 83'M. Memeti ↔ R. BallahOyuncu değişikliği
- J. DavidsonSarı kart81'
- J. Inserra ↔ F. LinoOyuncu değişikliği71'
- 70'L. Bonetig ↔ J. CascanteOyuncu değişikliği
- K. Jelacic ↔ ClarismarioOyuncu değişikliği67'
- 62'A. Nabbout ↔ T. KanamoriOyuncu değişikliği
- 62'Q. MacNicol ↔ M. LeckieOyuncu değişikliği
- 58'H. DelbridgeSarı kart
- 53'Gol A. Nabbout 1–1Asist: E. Marcondes
- 46'B. Kutleshi ↔ E. MarcondesOyuncu değişikliği
- 45+1'A. NabboutSarı kart
- Gol K. Jelacic 1–0Asist: C. Nduka7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %50 1/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (4 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (6 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (6 gol) | 2,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Geride | %50 2/4 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Melbourne Victory (3 maç)
Melbourne City FC (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Melbourne Victory (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Melbourne City FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Kartlar
Melbourne Victory
Sarı 5 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 1,7)
Melbourne City FC
Sarı 7 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Melbourne Victory: tüm maçlar, 3 maç · Melbourne City FC: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Melbourne Victory – Melbourne City FC ilk 11'ler
Melbourne Victory · 4-2-3-1
- 25Jack DuncanK
- 16Joshua InserraD71' oyundan çıktı 71. dk
- 4Philipp ZiereisD
- 3Jason DavidsonD81' sarı kart 81. dk
- 36Harrison ShillingtonD
- 8Jordi ValadonO
- 10Denis GenreauO
- 21Guillermo MayO
- 14Matthew GrimaldiO84' oyundan çıktı 84. dk
- 23Keegan JelacicO7' gol 7. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 44Charles NdukaF7' asist 7. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 11ClarismarioF67' oyuna girdi 67. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 18Franco LinoD71' oyuna girdi 71. dk
- 9Harry SawyerF84' oyuna girdi 84. dk
- 29Michael GhossainiF
- 1Jack WarshawskyK
- 15Tom LockyerD
- 22Xavier StellaD
Melbourne City FC · 4-2-3-1
- 1Macklin FrekeK
- 13Nathaniel AtkinsonD
- 4Liam BonetigD70' oyundan çıktı 70. dk
- 2Harrison DelbridgeD58' sarı kart 58. dk
- 16Aziz BehichD
- 14Besian KutleshiO46' oyundan çıktı 46. dk
- 24Kavian RahmaniO
- 23Medin MemetiO83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Quinn MacNicolO62' oyundan çıktı 62. dk
- 11Awer MabilO
- 15Andrew NabboutF45+1' sarı kart 45+1. dk53' gol 53. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 10Emiliano MarcondesO46' oyuna girdi 46. dk53' asist 53. dk
- 7Mathew LeckieF62' oyuna girdi 62. dk
- 77Takeshi KanamoriF62' oyuna girdi 62. dk
- 18Julio CascanteD70' oyuna girdi 70. dk
- 39Roland BallahF83' oyuna girdi 83. dk
- 40James NieuwenhuizenK
- 38Beckham BakerF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Melbourne Victory 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Melbourne City son 4 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 31 maçta galibiyetler Melbourne Victory 11 – Melbourne City 9; 11 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Melbourne City 1-3 Melbourne Victory.
- Form (son 5)
- MGBBG – MMGM
- H2H (G-B-M)
- 11-11-9 (31 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,36 – 3,25 – 2,45
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 3,25, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,10.
Veri: 23 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
