Newcastle United 0-1 Everton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Newcastle United 0–1 Everton (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–16, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %52–%48, korner 4–5.
Maç özeti
Newcastle United – Everton maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Thierno Barry 49' (Everton). xG: Newcastle United 1,5 – 2,2 Everton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Newcastle United: M. Jaissle · Everton: D. Moyes
Maç akışı
Newcastle United üstteEverton altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %67 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Dep %64 · 4 şut · 0,3
- 31–45+'Dep %59 · 4 şut · 0,6
- 46–60'Dep %84 · 4 şut · 1,1
- 61–75'Ev %65 · 8 şut · 1,2
- 76–90+'Ev %70 · 3 şut · 0,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Newcastle United, Dep = Everton.
Maç olayları
- Newcastle UnitedEverton
- Fabian SchärSarı kart90+9'
- Jacob RamseyKırmızı kart90+8'
- Jacob RamseySarı kart90+6'
- 90+2'Tyrique George ↔ Hayden HackneyOyuncu değişikliği
- Amar Dedić ↔ Bazoumana TouréOyuncu değişikliği87'
- 82'Jarrad Branthwaite ↔ Michael KeaneOyuncu değişikliği
- 80'Thierno Barry ↔ Brennan JohnsonOyuncu değişikliği
- Anthony Elanga ↔ Jacob MurphyOyuncu değişikliği76'
- Joelinton ↔ Jacob RamseyOyuncu değişikliği75'
- 73'David William MoyesSarı kart
- Nico González ↔ Sean SteurOyuncu değişikliği64'
- Joe Willock ↔ Yoane WissaOyuncu değişikliği64'
- 52'Tyrique GeorgeSarı kart
- 51'Thierno BarryVAR: gol onaylandı
- 49'Gol Thierno Barry 0–1
- Dan BurnSarı kart32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 10. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 17.–19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %20 2/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Newcastle United (10 maç)
Everton (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Newcastle United (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Everton (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Newcastle United
Sarı 27 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,7)
Everton
Sarı 19 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Newcastle United: iç saha, 5 maç · Everton: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Newcastle United – Everton ilk 11'ler
Newcastle United · 4-2-3-1
- 21L. HorníčekK
- 37A. DedićD87' oyundan çıktı 87. dk
- 5F. SchärD90+9' sarı kart 90+9. dk
- 33D. BurnD32' sarı kart 32. dk
- 3L. HallD
- 7JoelintonO75' oyundan çıktı 75. dk
- 6Nico GonzálezO64' oyundan çıktı 64. dk
- 19A. ElangaO76' oyundan çıktı 76. dk
- 28J. WillockO64' oyundan çıktı 64. dk
- 11H. BarnesO
- 10W. OsulaF
- 17B. TouréF87' oyuna girdi 87. dk
- 23J. MurphyO76' oyuna girdi 76. dk
- 9Y. WissaF64' oyuna girdi 64. dk
- 41J. RamseyO75' oyuna girdi 75. dk90+6' sarı kart 90+6. dk90+8' kırmızı kart 90+8. dk
- 1N. PopeK
- 4S. BotmanD
- 12M. ThiawD
- 8A. BambaO
- 14Sean SteurO64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: M. Jaissle
Everton · 4-2-3-1
- 1J. PickfordK
- 15J. O'BrienD
- 6J. TarkowskiD
- 4J. BranthwaiteD82' oyundan çıktı 82. dk
- 16V. MykolenkoD
- 45H. ArmstrongO
- 37J. GarnerO
- 34M. RöhlO
- 8K. Dewsbury-HallO
- 19Tyrique GeorgeO52' sarı kart 52. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 11T. BarryF49' gol 49. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 2A. Maitland-NilesO
- 5M. KeaneD82' oyuna girdi 82. dk
- 20T. DiblingF
- 23C. NørgaardO
- 24C. AlcarazO
- 30H. HackneyO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 22B. JohnsonF80' oyuna girdi 80. dk
- 12M. TraversK
- 58B. GrahamF
Teknik direktör: D. Moyes
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Newcastle United için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 9. Son 5 maçta Everton 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Newcastle United 7 – Everton 9; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ekim 2026, Everton 3-1 Newcastle United.
- Sıralama
- 12. (11 p) – 14. (10 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 7-4-9 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 3,28 – 2,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Newcastle United iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Everton dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Newcastle United %75, Everton %50. İlk yarıyı önde kapatma: Newcastle United 2/4, Everton 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Newcastle United 3,5, Everton 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: Newcastle United 3,5, Everton 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 3,28, 2 – 2,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
