New England Revolution 1-2 Inter Miami CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
New England Revolution 1–2 Inter Miami CF (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–14, isabetli şut 3–6, topa sahip olma %54–%46, korner 7–1.
Maç özeti
New England Revolution – Inter Miami CF maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dániel Gazdag 53' (New England Revolution); Germán Berterame 69', Lionel Messi 83' (Inter Miami CF). xG: New England Revolution 1,3 – 1,6 Inter Miami CF.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- New England Revolution: M. Mićović · Inter Miami CF: Kily González
Maç akışı
New England Revolution üstteInter Miami CF altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %78 · 3 şut · 0,2
- 16–30'Dep %73 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %75 · 3 şut · 0,6
- 46–60'Ev %67 · 2 şut · 0,2
- 61–75'Dep %66 · 5 şut · 1,0
- 76–90+'Dep %60 · 4 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = New England Revolution, Dep = Inter Miami CF.
Maç olayları
- New England RevolutionInter Miami CF
- Luca Daniel·LangoniSarı kart90+6'
- 90+3'Germán Berterame ↔ David AyalaOyuncu değişikliği
- 90+3'Telasco Segovia ↔ Facundo MuraOyuncu değişikliği
- Ethan Kohler ↔ Diego FagúndezOyuncu değişikliği90+3'
- 89'Ian FrayVAR: gol iptal
- Matt Polster ↔ Luca Daniel·LangoniOyuncu değişikliği85'
- 85'Telasco SegoviaSarı kart
- 83'Gol Lionel Messi 1–2Asist: Telasco Segovia
- Ilay Feingold ↔ Alhassan YusufOyuncu değişikliği76'
- 75'Matías GalarzaSarı kart
- 71'Riquelme Fillipi ↔ Luis SuárezOyuncu değişikliği
- 69'Gol Germán Berterame 1–1Asist: Lionel Messi
- 63'Gonzalo Lujan ↔ Sergio ReguilónOyuncu değişikliği
- 63'Yannick Bright ↔ Matías GalarzaOyuncu değişikliği
- Gol Dániel Gazdag 1–0Asist: Ilay Feingold53'
- 25'Gonzalo LujanSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 18/34 | %65 11/17 |
| Beraberlik | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %24 4/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %59 10/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %18 6/33 | %24 4/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (55 gol) | 1,82 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (47 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,33 (77 gol) | 2,00 (34 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (56 gol) | 1,65 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 1,5 Üst | %94 31/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %18 6/33 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %85 29/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %56 18/32 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %44 14/32 | %41 7/17 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %29 5/17 |
| 10,5 Üst | %28 9/32 | %18 3/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %50 17/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| 5,5 Üst | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %78 25/32 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %53 17/32 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %29 5/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %91 31/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %82 28/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,6 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %94 30/32 | %94 16/17 |
| 7,5 Üst | %88 28/32 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %69 22/32 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %21 7/34 | %29 5/17 |
| Geride | %38 13/34 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %52 17/33 | %47 8/17 |
| Geride | %12 4/33 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
New England Revolution (34 maç)
Inter Miami CF (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
New England Revolution (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 12 | 9 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 3 | 11 |
| 76-90 | 14 | 7 |
Inter Miami CF (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 10 | 6 |
| 31-45 | 16 | 5 |
| 46-60 | 10 | 9 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 16 | 12 |
Kartlar
New England Revolution
Sarı 57 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 1,7)
Inter Miami CF
Sarı 85 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
New England Revolution: iç saha, 17 maç · Inter Miami CF: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
New England Revolution – Inter Miami CF ilk 11'ler
New England Revolution · 4-2-3-1
- 30M. TurnerK
- 12I. FeingoldD53' asist 53. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 22E. KohlerD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 66J. WynderD
- 23W. SandsD
- 8M. PolsterO85' oyundan çıktı 85. dk
- 21B. RainesO
- 25P. MillerO
- 10Carles GilO
- 16D. GazdagO53' gol 53. dk
- 99D. TurgemanF
- 88A. FarrellD
- 77D. FagundezO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 4T. BeasonD
- 2M. FofanaD
- 41L. LangoniF85' oyuna girdi 85. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 33D. ParisianK
- 7G. YowF
- 14J. YueillO
- 80A. YusufO76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: M. Mićović
Inter Miami CF · 4-3-3
- 97D. St. ClairK
- 17I. FrayD
- 5CasemiroD
- 16MicaelD
- 2G. LujánD25' sarı kart 25. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 7R. De PaulO
- 42Y. BrightO63' oyundan çıktı 63. dk
- 8T. SegoviaO83' asist 83. dk85' sarı kart 85. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 10L. MessiF69' asist 69. dk83' gol 83. dk
- 11Riquelme FillipiF71' oyundan çıktı 71. dk
- 19G. BerterameF69' gol 69. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 9L. SuárezF71' oyuna girdi 71. dk
- 22D. AyalaO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 37M. FalcónD
- 80M. GalarzaO63' oyuna girdi 63. dk75' sarı kart 75. dk
- 20S. MoralesO
- 4F. MuraD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 56Daniel PinterF
- 3ReguilónD63' oyuna girdi 63. dk
- 34R. Ríos NovoK
Teknik direktör: Kily González
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
New England Revolution için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 9, yenilen 8. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Inter Miami 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-5).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: New England Revolution 3, Inter Miami 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Inter Miami 1-1 New England Revolution.
- Sıralama
- 2. (58 p) – 3. (56 p)
- Form (son 5)
- GGGGM – BMGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-1-7 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %69
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,72 – 3,66 – 2,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
New England Revolution iç saha 16 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,12 gol yedi; Inter Miami dış saha 16 maçta 2,00 attı, 1,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: New England Revolution %62, Inter Miami %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: New England Revolution %50, Inter Miami %69. İlk yarıyı önde kapatma: New England Revolution 7/16, Inter Miami 5/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): New England Revolution 4,9, Inter Miami 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: New England Revolution 1,7, Inter Miami 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,72, 0 – 3,66, 2 – 2,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,70, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %66; KG var ortalaması %59; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 33 | +44 | 74 |
| 2 | Inter Miami | 33 | +21 | 59 |
| 3 | New England Revolution | 33 | +9 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 33 | +11 | 55 |
| 5 | Charlotte | 33 | +15 | 53 |
| 6 | Philadelphia Union | 33 | +11 | 47 |
| 7 | FC Cincinnati | 33 | -6 | 46 |
| 8 | Columbus Crew | 33 | +6 | 44 |
| 9 | Orlando City SC | 33 | -16 | 43 |
| 10 | New York Red Bulls | 33 | -17 | 39 |
| 11 | New York City FC | 33 | +3 | 39 |
| 12 | Toronto FC | 33 | -12 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 33 | -14 | 33 |
| 14 | DC United | 33 | -21 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 33 | -30 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 16 | +10 | 30 |
| 5 | FC Cincinnati | 16 | +9 | 30 |
| 6 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 7 | Chicago Fire | 16 | +9 | 29 |
| 8 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 9 | Inter Miami | 16 | +15 | 26 |
| 10 | Philadelphia Union | 16 | +10 | 26 |
| 11 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 12 | New York Red Bulls | 16 | -5 | 21 |
| 13 | DC United | 16 | -8 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 16 | -4 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 16 | +10 | 27 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 16 | -2 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | Charlotte | 16 | -6 | 19 |
| 7 | New York City FC | 16 | -3 | 18 |
| 8 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 9 | Atlanta United FC | 16 | -7 | 16 |
| 10 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 11 | Columbus Crew | 16 | -4 | 15 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 16 | -15 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
