← Maçlar
ABD · Major League Soccer · 33. hafta2 Kasım 2026 · 00:30 TSİ

Nashville SC 3-2 New York Red Bulls: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nashville SC
3–2İY 1–2
New York Red Bulls
Maç sonu

Nashville SC 3–2 New York Red Bulls (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–2. Şut 20–14, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %62–%38, korner 11–3.

Maç özeti

Nashville SC – New York Red Bulls maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Tim Parker (kendi kalesine) 45', Julian Bazan (kendi kalesine) 78', Sam Surridge 90+1' (Nashville SC); Julian Hall 34', Rafael Mosquera 40' (New York Red Bulls). xG: Nashville SC 2,9 – 2,9 New York Red Bulls.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Nashville SC: B. Callaghan · New York Red Bulls: Michael Bradley

Maç akışı

Nashville SC üstteNew York Red Bulls altta

0'45'90' 25' sarı kart: Sekou Kone (New York Red Bulls)34' gol: Julian Hall (New York Red Bulls)⚽39' oyuncu değişikliği: Cameron Harper ↔ Rafael Mosquera (New York Red Bulls)↔40' gol: Rafael Mosquera (New York Red Bulls)⚽45' kendi kalesine gol: Tim Parker (Nashville SC)⚽45+2' sarı kart: Jorge Ruvalcaba (New York Red Bulls)59' oyuncu değişikliği: Cade Cowell ↔ Mijahir Jiménez (New York Red Bulls)↔67' oyuncu değişikliği: matthew corcoran ↔ Bryan Acosta (Nashville SC)↔67' oyuncu değişikliği: Patrick Yazbek ↔ Edvard Sandvik Tagseth (Nashville SC)↔78' kendi kalesine gol: Julian Bazan (Nashville SC)⚽78' VAR: gol onaylandı: Cristian Espinoza (Nashville SC)VAR82' oyuncu değişikliği: Elias Saad ↔ Warren Madrigal (Nashville SC)↔89' oyuncu değişikliği: Jorge Ruvalcaba ↔ Emil Forsberg (New York Red Bulls)↔89' oyuncu değişikliği: Rafael Mosquera ↔ Connor Faello (New York Red Bulls)↔89' oyuncu değişikliği: Sekou Kone ↔ David Ruiz (New York Red Bulls)↔90+1' gol: Sam Surridge (Nashville SC)⚽90+3' oyuncu değişikliği: Andy Najar ↔ josh bauer (Nashville SC)↔90+3' oyuncu değişikliği: Cristian Espinoza ↔ Shakur Mohammed (Nashville SC)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,1
  2. 16–30'Dep %74 · 3 şut · 0,8
  3. 31–45+'Dep %65 · 5 şut · 1,4
  4. 46–60'Ev %85 · 3 şut · 0,3
  5. 61–75'Ev %58 · 6 şut · 0,4
  6. 76–90+'Ev %84 · 8 şut · 1,9

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Nashville SC, Dep = New York Red Bulls.

Maç olayları

  1. Nashville SCNew York Red Bulls
  2. Cristian Espinoza ↔ Shakur MohammedOyuncu değişikliği90+3'
  3. Andy Najar ↔ josh bauerOyuncu değişikliği90+3'
  4. Gol Sam Surridge 3–2Asist: Cristian Espinoza90+1'
  5. 89'Sekou Kone ↔ David RuizOyuncu değişikliği
  6. 89'Rafael Mosquera ↔ Connor FaelloOyuncu değişikliği
  7. 89'Jorge Ruvalcaba ↔ Emil ForsbergOyuncu değişikliği
  8. Elias Saad ↔ Warren MadrigalOyuncu değişikliği82'
  9. Cristian EspinozaVAR: gol onaylandı78'
  10. Kendi kalesine gol Julian Bazan 2–2Kendi kalesine78'
  11. Patrick Yazbek ↔ Edvard Sandvik TagsethOyuncu değişikliği67'
  12. matthew corcoran ↔ Bryan AcostaOyuncu değişikliği67'
  13. 59'Cade Cowell ↔ Mijahir JiménezOyuncu değişikliği
  14. 45+2'Jorge RuvalcabaSarı kart
  15. Kendi kalesine gol Tim Parker 1–2Kendi kalesine45'
  16. 40'Gol Rafael Mosquera 0–2Asist: Cade Cowell
  17. 39'Cameron Harper ↔ Rafael MosqueraOyuncu değişikliği
  18. 34'Gol Julian Hall 0–1Asist: Adri Mehmeti
  19. 25'Sekou KoneSarı kart
  20. 19'Cade CowellKaçan penaltı

Maç istatistikleri

Nashville SCNew York Red Bulls
62%Topa sahip olma38%
2,85Beklenen gol (xG)2,94
20Toplam şut14
6İsabetli şut4
10İsabetsiz şut4
4Engellenen şut6
18Ceza sahası içi şut11
2Ceza sahası dışı şut3
11Korner3
3Ofsayt0
5Faul13
0Sarı kart2
0Kırmızı kart0
2Kurtarış5
500Pas313
428İsabetli pas238

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%67 22/33%88 15/17
Beraberlik%24 8/33%12 2/17
Mağlubiyet%9 3/33%0 0/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%35 12/34%29 5/17
Beraberlik%18 6/34%18 3/17
Mağlubiyet%47 16/34%53 9/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç2,09 (69 gol)2,82 (48 gol)
Yediği gol / maç0,76 (25 gol)0,82 (14 gol)
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,41 (48 gol)1,24 (21 gol)
Yediği gol / maç1,82 (62 gol)1,94 (33 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%45 15/33%53 9/17
1,5 Üst%70 23/33%82 14/17
2,5 Üst%58 19/33%76 13/17
3,5 Üst%42 14/33%65 11/17
Gol yememe%48 16/33%47 8/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%59 20/34%71 12/17
1,5 Üst%85 29/34%82 14/17
2,5 Üst%59 20/34%65 11/17
3,5 Üst%38 13/34%41 7/17
Gol yememe%18 6/34%18 3/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,8
7,5 Üst%61 20/33%71 12/17
8,5 Üst%58 19/33%65 11/17
9,5 Üst%48 16/33%53 9/17
10,5 Üst%36 12/33%35 6/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)10,711,9
7,5 Üst%79 27/34%94 16/17
8,5 Üst%71 24/34%88 15/17
9,5 Üst%59 20/34%76 13/17
10,5 Üst%50 17/34%59 10/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı kart3,22,7
2,5 Üst%61 20/33%47 8/17
3,5 Üst%36 12/33%24 4/17
4,5 Üst%27 9/33%18 3/17
5,5 Üst%12 4/33%6 1/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart3,83,8
2,5 Üst%82 28/34%94 16/17
3,5 Üst%47 16/34%53 9/17
4,5 Üst%32 11/34%24 4/17
5,5 Üst%15 5/34%12 2/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut8,69,7
6,5 Üst%67 22/33%82 14/17
7,5 Üst%64 21/33%82 14/17
8,5 Üst%58 19/33%76 13/17
9,5 Üst%36 12/33%47 8/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut10,311,0
6,5 Üst%88 30/34%88 15/17
7,5 Üst%79 27/34%82 14/17
8,5 Üst%68 23/34%76 13/17
9,5 Üst%53 18/34%53 9/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nashville SC
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%48 16/33%59 10/17
Berabere%42 14/33%29 5/17
Geride%9 3/33%12 2/17
New York Red Bulls
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%35 12/34%29 5/17
Berabere%26 9/34%29 5/17
Geride%38 13/34%41 7/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nashville SC (33 maç)

1/1131/X21/21X/18X/X5X/212/112/X12/21

New York Red Bulls (34 maç)

1/181/X21/22X/14X/X2X/232/102/X22/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nashville SC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 13 4
31-45 10 3
46-60 9 3
61-75 8 5
76-90 16 3

New York Red Bulls (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 8
16-30 4 3
31-45 8 8
46-60 7 12
61-75 4 8
76-90 9 12

Kartlar

Nashville SC

Sarı 54 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 1,6)

New York Red Bulls

Sarı 68 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Nashville SC: iç saha, 17 maç · New York Red Bulls: dış saha, 17 maç

Nashville SCNew York Red Bulls
%56,7Topa sahip olma%51,9
1,81Beklenen gol (xG)1,79
14,7Toplam şut13,8
6,3İsabetli şut5,1
10,2Ceza sahası içi şut10,3
6,0Korner6,0
514Pas472
%88Pas isabeti%83
2,4Kurtarış3,9
11,3Faul13,0
2,3Ofsayt1,1
1,3Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,06

Rakiplerine izin verdikleri

1,27Rakibin xG'si2,10
10,4Rakibin şutu14,5
3,4Rakibin isabetli şutu5,9
3,8Rakibin korneri5,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Nashville SC – New York Red Bulls ilk 11'ler

Nashville SC · 4-3-3

  1. 99B. SchwakeK
  2. 31A. NajarD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  3. 4J. PalaciosD
  4. 3M. WoledziD
  5. 27R. Baker-WhitingD
  6. 8P. YazbekO67' oyundan çıktı 67. dk
  7. 16M. CorcoranO67' oyundan çıktı 67. dk
  8. 11E. SaadO82' oyundan çıktı 82. dk
  9. 7C. EspinozaF90+1' asist 90+1. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  10. 10H. MukhtarF
  11. 9S. SurridgeF90+1' gol 90+1. dk
Yedekler
  • 1J. WillisK
  • 20E. TagsethO67' oyuna girdi 67. dk
  • 19A. MuylO
  • 14S. MohammedO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 5J. MaherD
  • 41W. MadrigalF82' oyuna girdi 82. dk
  • 2D. LovitzD
  • 22J. BauerD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 6B. AcostaO67' oyuna girdi 67. dk

Teknik direktör: B. Callaghan

New York Red Bulls · 4-3-3

  1. 34E. HorvathK
  2. 3J. Marshall-RuttyD
  3. 26T. ParkerD45' kendi kalesine 45. dk
  4. 14J. BazánD78' kendi kalesine 78. dk
  5. 59D. PadelfordD
  6. 15A. MehmetiO34' asist 34. dk
  7. 60S. KoneO25' sarı kart 25. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  8. 11J. RuvalcabaO45+2' sarı kart 45+2. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  9. 7C. CowellF40' asist 40. dk59' oyundan çıktı 59. dk
  10. 16J. HallF34' gol 34. dk
  11. 17C. HarperF39' oyundan çıktı 39. dk
Yedekler
  • 45C. FaelloD89' oyuna girdi 89. dk
  • 10E. ForsbergO89' oyuna girdi 89. dk
  • 91M. JimenezF59' oyuna girdi 59. dk
  • 1A. MarcucciK
  • 77J. McCarthyK
  • 79R. MosqueraF39' oyuna girdi 39. dk40' gol 40. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  • 8D. RuízO89' oyuna girdi 89. dk
  • 37M. SofoF
  • 56M. Dos SantosD

Teknik direktör: Michael Bradley

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Nashville SC son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta New York Red Bulls 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-8).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Nashville SC 2, New York Red Bulls 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Ağustos 2026, New York Red Bulls 0-1 Nashville SC.

Sıralama
1. (71 p) – 10. (39 p)
Form (son 5)
BGBGG – MGMMG
H2H (G-B-M)
2-4-5 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %69
Korner ort. (maç)
10,6
iddaa MS 1-0-2
1,37 – 4,65 – 5,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Nashville SC iç saha 16 maçta maç başına 2,81 gol attı, 0,75 gol yedi; New York Red Bulls dış saha 16 maçta 1,19 attı, 1,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nashville SC %50, New York Red Bulls %69. İlk yarıyı önde kapatma: Nashville SC 10/16, New York Red Bulls 4/16.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Nashville SC 5,6, New York Red Bulls 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Nashville SC 1,4, New York Red Bulls 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 4,65, 2 – 5,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,00, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,46.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %59; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nashville SC 332283 6925 +4474 GBGBG
2Inter Miami 3316116 7756 +2159 GGMBG
3New England Revolution 3318411 5546 +958 GGGGM
4Chicago Fire 3316710 6150 +1155 MMGBG
5Charlotte 3315810 6348 +1553 MBMGG
6Philadelphia Union 3313812 6251 +1147 GBMBM
7FC Cincinnati 33121011 6773 -646 MGGBG
8Columbus Crew 3313515 5549 +644 GGGGG
9Orlando City SC 3312714 6278 -1643 BGBBM
10New York Red Bulls 3311616 4562 -1739 MMGMM
11New York City FC 3391212 4845 +339 MBBGB
12Toronto FC 3391212 5163 -1239 BGMGM
13Atlanta United FC 339618 4357 -1433 GMMMG
14DC United 3371214 3960 -2133 MMMMM
15CF Montreal 336819 3767 -3026 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nashville SC 171520 4814 +3447
2New England Revolution 171124 3120 +1135
3Charlotte 171043 3716 +2134
4Orlando City SC 16934 3222 +1030
5FC Cincinnati 16934 3930 +930
6Columbus Crew 17926 2919 +1029
7Chicago Fire 16925 3021 +929
8Toronto FC 17692 3633 +327
9Inter Miami 16682 4328 +1526
10Philadelphia Union 16754 2818 +1026
11New York City FC 17566 3024 +621
12New York Red Bulls 16637 2429 -521
13DC United 16556 2028 -820
14CF Montreal 16457 1923 -417
15Atlanta United FC 175210 2633 -717
#TakımOGBMAYAVP
1Inter Miami 171034 3428 +633
2Nashville SC 16763 2111 +1027
3Chicago Fire 17755 3129 +226
4New England Revolution 16727 2426 -223
5Philadelphia Union 17638 3433 +121
6Charlotte 16547 2632 -619
7New York City FC 16466 1821 -318
8New York Red Bulls 17539 2133 -1218
9Atlanta United FC 16448 1724 -716
10FC Cincinnati 17377 2843 -1516
11Columbus Crew 16439 2630 -415
12DC United 17278 1932 -1313
13Orlando City SC 173410 3056 -2613
14Toronto FC 163310 1530 -1512
15CF Montreal 172312 1844 -269

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,37X4,6525,05

Çifte şans

1X1,06121,09X22,35

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,46

1,5 Alt / Üst

Alt6,80Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt3,00Üst1,24

3,5 Alt / Üst

Alt1,78Üst1,72

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.