← Maçlar
Venezuela · Primera División4 Kasım 2026 · 00:30 TSİ

Monagas SC 0-2 Caracas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Monagas SC
0–2İY 0–0
Caracas
Maç sonu

Monagas SC 0–2 Caracas (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Monagas SC – Caracas maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Lucciano Reinoso 81', Sebastian Gonzalez 88' (Caracas).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Monagas SC: Jesús Ortíz · Caracas: N. Sanvicente

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Monagas SC üstte · Caracas altta

01530İY607590 48' sarı kart: Jesus·Paz (Monagas SC)49' sarı kart: Francisco Andres La Mantia Pipaon (Caracas)57' oyuncu değişikliği: dhylan castillo ↔ edgar carrion (Monagas SC)↔57' oyuncu değişikliği: Edder Farias ↔ Rafael Arace (Monagas SC)↔64' oyuncu değişikliği: Christian Adan·Larotonda Adan ↔ Michael Covea (Caracas)↔67' oyuncu değişikliği: Santiago Andrés Natera Maradey ↔ Jean Colorado (Monagas SC)↔68' oyuncu değişikliği: Andrés Romero ↔ henry diaz (Monagas SC)↔74' oyuncu değişikliği: Angel Figueroa ↔ Miguel Vegas (Caracas)↔74' oyuncu değişikliği: Alejandro Villarreal ↔ Lucciano Reinoso (Caracas)↔79' oyuncu değişikliği: Jeriel De Santis ↔ Charly Vegas (Caracas)↔79' oyuncu değişikliği: Wilfred Correa ↔ Sebastian Gonzalez (Caracas)↔81' gol: Lucciano Reinoso (Caracas)82' oyuncu değişikliği: Jesus·Paz ↔ Saul Asibe (Monagas SC)↔88' gol: Sebastian Gonzalez (Caracas)90' sarı kart: Saul Asibe (Monagas SC)90+4' kırmızı kart: Antonio Romero (Monagas SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 48' sarı kart: Jesus·Paz (Monagas SC)
  • 49' sarı kart: Francisco Andres La Mantia Pipaon (Caracas)
  • 57' oyuncu değişikliği: dhylan castillo ↔ edgar carrion (Monagas SC)
  • 57' oyuncu değişikliği: Edder Farias ↔ Rafael Arace (Monagas SC)
  • 64' oyuncu değişikliği: Christian Adan·Larotonda Adan ↔ Michael Covea (Caracas)
  • 67' oyuncu değişikliği: Santiago Andrés Natera Maradey ↔ Jean Colorado (Monagas SC)
  • 68' oyuncu değişikliği: Andrés Romero ↔ henry diaz (Monagas SC)
  • 74' oyuncu değişikliği: Angel Figueroa ↔ Miguel Vegas (Caracas)
  • 74' oyuncu değişikliği: Alejandro Villarreal ↔ Lucciano Reinoso (Caracas)
  • 79' oyuncu değişikliği: Jeriel De Santis ↔ Charly Vegas (Caracas)
  • 79' oyuncu değişikliği: Wilfred Correa ↔ Sebastian Gonzalez (Caracas)
  • 81' gol: Lucciano Reinoso (Caracas)
  • 82' oyuncu değişikliği: Jesus·Paz ↔ Saul Asibe (Monagas SC)
  • 88' gol: Sebastian Gonzalez (Caracas)
  • 90' sarı kart: Saul Asibe (Monagas SC)
  • 90+4' kırmızı kart: Antonio Romero (Monagas SC)

Maç olayları

  1. Monagas SCCaracas
  2. Antonio RomeroKırmızı kart90+4'
  3. Saul AsibeSarı kart90'
  4. 88'Gol Sebastian Gonzalez 0–2Asist: Michael Covea
  5. Jesus·Paz ↔ Saul AsibeOyuncu değişikliği82'
  6. 81'Gol Lucciano Reinoso 0–1Asist: Charly Vegas
  7. 79'Jeriel De Santis ↔ Charly VegasOyuncu değişikliği
  8. 79'Wilfred Correa ↔ Sebastian GonzalezOyuncu değişikliği
  9. 74'Angel Figueroa ↔ Miguel VegasOyuncu değişikliği
  10. 74'Alejandro Villarreal ↔ Lucciano ReinosoOyuncu değişikliği
  11. Andrés Romero ↔ henry diazOyuncu değişikliği68'
  12. Santiago Andrés Natera Maradey ↔ Jean ColoradoOyuncu değişikliği67'
  13. 64'Christian Adan·Larotonda Adan ↔ Michael CoveaOyuncu değişikliği
  14. dhylan castillo ↔ edgar carrionOyuncu değişikliği57'
  15. Edder Farias ↔ Rafael AraceOyuncu değişikliği57'
  16. 49'Francisco Andres La Mantia PipaonSarı kart
  17. Jesus·PazSarı kart48'

Maç istatistikleri

Monagas SCCaracas
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Monagas SC
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%30 9/30%40 6/15
Beraberlik%17 5/30%20 3/15
Mağlubiyet%53 16/30%40 6/15
Caracas
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%30 9/30%33 5/15
Beraberlik%37 11/30%47 7/15
Mağlubiyet%33 10/30%20 3/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Monagas SC
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,17 (35 gol)1,13 (17 gol)
Yediği gol / maç1,57 (47 gol)1,13 (17 gol)
Caracas
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,20 (36 gol)0,93 (14 gol)
Yediği gol / maç1,27 (38 gol)1,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Monagas SC
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%53 16/30%47 7/15
1,5 Üst%73 22/30%67 10/15
2,5 Üst%53 16/30%47 7/15
3,5 Üst%30 9/30%13 2/15
Gol yememe%20 6/30%33 5/15
Caracas
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%63 19/30%47 7/15
1,5 Üst%73 22/30%67 10/15
2,5 Üst%43 13/30%27 4/15
3,5 Üst%23 7/30%13 2/15
Gol yememe%23 7/30%40 6/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Monagas SC
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%17 5/30%20 3/15
Berabere%40 12/30%47 7/15
Geride%43 13/30%33 5/15
Caracas
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%20 6/30%20 3/15
Berabere%47 14/30%53 8/15
Geride%33 10/30%27 4/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Monagas SC (30 maç)

1/131/X21/20X/14X/X2X/262/122/X12/210

Caracas (30 maç)

1/131/X21/21X/15X/X7X/222/112/X22/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Monagas SC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 8 10
31-45 4 9
46-60 6 4
61-75 8 9
76-90 7 10

Caracas (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 6 7
31-45 10 10
46-60 2 2
61-75 2 6
76-90 14 9

Kartlar

Monagas SC

Sarı 77 · Kırmızı 5 (30 maç · maç başı sarı 2,6)

Caracas

Sarı 88 · Kırmızı 8 (30 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla · ligde 222 maç. Lig istatistikleri →

Monagas SC – Caracas ilk 11'ler

Monagas SC · 4-2-3-1

  1. 33E. LimaK
  2. 30K. De La HozD
  3. 4M. MaitánD
  4. 29N. HenryD
  5. 17J. PazD48' sarı kart 48. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  6. 6A. RomeroO68' oyundan çıktı 68. dk
  7. 35S. NateraO67' oyundan çıktı 67. dk
  8. 7F. BasanteF
  9. 19A. RomeroF90+4' kırmızı kart 90+4. dk
  10. 26D. CastilloO57' oyundan çıktı 57. dk
  11. 27E. FaríasF57' oyundan çıktı 57. dk
Yedekler
  • 38S. AsibeO82' oyuna girdi 82. dk90' sarı kart 90. dk
  • 70R. AraceF57' oyuna girdi 57. dk
  • 16E. CarriónF57' oyuna girdi 57. dk
  • 5J. ColoradoO67' oyuna girdi 67. dk
  • 20H. DiazO68' oyuna girdi 68. dk
  • 31D. FuentesD
  • 49J. MancillaO
  • 3F. QueirozD
  • 8C. RamírezF
  • 1T. RiverosK
  • 21A. RodasO
  • 11B. UrueñaO

Teknik direktör: Jesús Ortíz

Caracas · 4-2-3-1

  1. 1F. BenítezK
  2. 30A. HerreraD
  3. 4J. QuinteroD
  4. 14F. La MantiaO49' sarı kart 49. dk
  5. 13J. YendisD
  6. 15C. LarotondaO64' oyundan çıktı 64. dk
  7. 8I. GudiñoO
  8. 22Á. FigueroaF74' oyundan çıktı 74. dk
  9. 33W. CorreaO79' oyundan çıktı 79. dk
  10. 39A. VillarrealF74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 9J. De SantisF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler
  • 5M. VegasO74' oyuna girdi 74. dk
  • 12Juan Daniel Vegas PolancoK
  • 37C. VegasO79' oyuna girdi 79. dk81' asist 81. dk
  • 32J. UribeF
  • 17L. ReinosoF74' oyuna girdi 74. dk81' gol 81. dk
  • 3L. PaganoD
  • 11M. MárquezF
  • 20L. MaestreO
  • 27S. GonzalezF79' oyuna girdi 79. dk88' gol 88. dk
  • 2E. FereiraD
  • 38E. BarriosD
  • 10M. CoveaO64' oyuna girdi 64. dk88' asist 88. dk

Teknik direktör: N. Sanvicente

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Monagas SC son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Caracas 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Monagas SC 8, Caracas 13 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Kasım 2026, Caracas 2-3 Monagas SC.

Sıralama
10. (29 p) – 9. (32 p)
Form (son 5)
GMMBB – MGMBG
H2H (G-B-M)
8-9-13 (30 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,03 – 3,02 – 2,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Monagas SC iç saha 14 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,07 gol yedi; Caracas dış saha 14 maçta 0,86 attı, 1,07 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Monagas SC %50, Caracas %50. İlk yarıyı önde kapatma: Monagas SC 3/14, Caracas 3/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 3,02, 2 – 2,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 10:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Venezuela · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metropolitanos FC 261763 4721 +2657 GGGGB
2Deportivo Tachira FC 261565 4729 +1851 MBGGB
3Deportivo La Guaira 261286 3724 +1344 MMMBM
4Carabobo FC 2610115 3824 +1441 GGBGB
5Puerto Cabello 2610106 3526 +940 MBGGB
6Portuguesa FC 269125 3424 +1039 BGMBB
7UCV 261169 3735 +239 GGBMB
8Estudiantes de Merida FC 261079 3634 +237 GMBMB
9Caracas FC 267118 3033 -332 MMBGG
10Monagas SC 268513 3139 -829 GGBGB
11Zamora FC 266713 2641 -1525 MMMMM
12Rayo Zuliano 267415 3152 -2125 BGBMM
13Trujillanos FC 264616 2346 -2318 GMBMG
14Anzoátegui FC 264517 2347 -2417 MMBMG
#TakımOGBMAYAVP
1Anzoátegui FC ———— —— ——
2Carabobo FC ———— —— ——
3Caracas FC ———— —— ——
4Deportivo La Guaira ———— —— ——
5Deportivo Tachira FC ———— —— ——
6Estudiantes de Merida FC ———— —— ——
7Metropolitanos FC ———— —— ——
8Monagas SC ———— —— ——
9Portuguesa FC ———— —— ——
10Puerto Cabello ———— —— ——
11Rayo Zuliano ———— —— ——
12Trujillanos FC ———— —— ——
13UCV ———— —— ——
14Zamora FC ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1Anzoátegui FC ———— —— ——
2Carabobo FC ———— —— ——
3Caracas FC ———— —— ——
4Deportivo La Guaira ———— —— ——
5Deportivo Tachira FC ———— —— ——
6Estudiantes de Merida FC ———— —— ——
7Metropolitanos FC ———— —— ——
8Monagas SC ———— —— ——
9Portuguesa FC ———— —— ——
10Puerto Cabello ———— —— ——
11Rayo Zuliano ———— —— ——
12Trujillanos FC ———— —— ——
13UCV ———— —— ——
14Zamora FC ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 08:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,03X3,0222,75

Çifte şans

1X1,22121,18X21,42

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,06

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,54

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.