← Maçlar
Venezuela · Primera División4 Kasım 2026 · 02:30 TSİ

Depo Tachira 3-2 Academia Puerto Cabello: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Depo Tachira
3–2İY 1–1
Academia Puerto Cabello
Maç sonu

Depo Tachira 3–2 Academia Puerto Cabello (4 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Depo Tachira – Academia Puerto Cabello maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Valentin Adamo 2', Carlos Sosa 57', Rodrigo Pollero 68' (Depo Tachira); Diego Osorio 12', Gerónimo Bortagaray 49' (Academia Puerto Cabello).

Maç sonu

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Depo Tachira: Á. Recoba · Academia Puerto Cabello: E. Saragó

Canlı

3–290+7'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 04:32 TSİ

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Depo Tachira
Toplam (35)İç saha (18)
Galibiyet%60 21/35%67 12/18
Beraberlik%23 8/35%22 4/18
Mağlubiyet%17 6/35%11 2/18
Academia Puerto Cabello
Toplam (37)Dış saha (19)
Galibiyet%38 14/37%26 5/19
Beraberlik%30 11/37%37 7/19
Mağlubiyet%32 12/37%37 7/19

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Depo Tachira
Toplam (35)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,71 (60 gol)1,78 (32 gol)
Yediği gol / maç1,06 (37 gol)0,89 (16 gol)
Academia Puerto Cabello
Toplam (37)Dış saha (19)
Attığı gol / maç1,30 (48 gol)0,95 (18 gol)
Yediği gol / maç1,11 (41 gol)1,16 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Depo Tachira
Toplam (35)İç saha (18)
KG Var%63 22/35%61 11/18
1,5 Üst%69 24/35%67 12/18
2,5 Üst%51 18/35%50 9/18
3,5 Üst%37 13/35%39 7/18
Gol yememe%29 10/35%33 6/18
Academia Puerto Cabello
Toplam (37)Dış saha (19)
KG Var%59 22/37%58 11/19
1,5 Üst%78 29/37%68 13/19
2,5 Üst%46 17/37%37 7/19
3,5 Üst%14 5/37%11 2/19
Gol yememe%27 10/37%32 6/19

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Depo Tachira
Toplam (35)İç saha (18)
Önde%34 12/35%28 5/18
Berabere%57 20/35%67 12/18
Geride%9 3/35%6 1/18
Academia Puerto Cabello
Toplam (37)Dış saha (19)
Önde%35 13/37%26 5/19
Berabere%49 18/37%53 10/19
Geride%16 6/37%21 4/19

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Depo Tachira (35 maç)

1/1111/X11/20X/19X/X6X/252/112/X12/21

Academia Puerto Cabello (37 maç)

1/191/X41/20X/15X/X6X/272/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Depo Tachira (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 10 5
31-45 9 4
46-60 12 5
61-75 7 7
76-90 12 9

Academia Puerto Cabello (36 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 5
16-30 5 6
31-45 8 4
46-60 5 10
61-75 11 8
76-90 11 7

Kartlar

Depo Tachira

Sarı 85 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,4)

Academia Puerto Cabello

Sarı 107 · Kırmızı 3 (37 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla · ligde 222 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Depo Tachira için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 8, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Academia Puerto Cabello 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Depo Tachira 10, Academia Puerto Cabello 3 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Kasım 2026, Academia Puerto Cabello 0-1 Depo Tachira.

Sıralama
2. (51 p) – 5. (40 p)
Form (son 5)
GGGBB – MMGGB
H2H (G-B-M)
10-9-3 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%59 – %56
iddaa MS 1-0-2
2,04 – 2,83 – 2,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Depo Tachira iç saha 17 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,82 gol yedi; Academia Puerto Cabello dış saha 18 maçta 0,89 attı, 1,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Depo Tachira %47, Academia Puerto Cabello %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Depo Tachira %59, Academia Puerto Cabello %56. İlk yarıyı önde kapatma: Depo Tachira 5/17, Academia Puerto Cabello 5/18.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,04, 0 – 2,83, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 10:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Venezuela · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metropolitanos FC 261763 4721 +2657 GGGGB
2Deportivo Tachira FC 261565 4729 +1851 MBGGB
3Deportivo La Guaira 261286 3724 +1344 MMMBM
4Carabobo FC 2610115 3824 +1441 GGBGB
5Puerto Cabello 2610106 3526 +940 MBGGB
6Portuguesa FC 269125 3424 +1039 BGMBB
7UCV 261169 3735 +239 GGBMB
8Estudiantes de Merida FC 261079 3634 +237 GMBMB
9Caracas FC 267118 3033 -332 MMBGG
10Monagas SC 268513 3139 -829 GGBGB
11Zamora FC 266713 2641 -1525 MMMMM
12Rayo Zuliano 267415 3152 -2125 BGBMM
13Trujillanos FC 264616 2346 -2318 GMBMG
14Anzoátegui FC 264517 2347 -2417 MMBMG
#TakımOGBMAYAVP
1Anzoátegui FC ———— —— ——
2Carabobo FC ———— —— ——
3Caracas FC ———— —— ——
4Deportivo La Guaira ———— —— ——
5Deportivo Tachira FC ———— —— ——
6Estudiantes de Merida FC ———— —— ——
7Metropolitanos FC ———— —— ——
8Monagas SC ———— —— ——
9Portuguesa FC ———— —— ——
10Puerto Cabello ———— —— ——
11Rayo Zuliano ———— —— ——
12Trujillanos FC ———— —— ——
13UCV ———— —— ——
14Zamora FC ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1Anzoátegui FC ———— —— ——
2Carabobo FC ———— —— ——
3Caracas FC ———— —— ——
4Deportivo La Guaira ———— —— ——
5Deportivo Tachira FC ———— —— ——
6Estudiantes de Merida FC ———— —— ——
7Metropolitanos FC ———— —— ——
8Monagas SC ———— —— ——
9Portuguesa FC ———— —— ——
10Puerto Cabello ———— —— ——
11Rayo Zuliano ———— —— ——
12Trujillanos FC ———— —— ——
13UCV ———— —— ——
14Zamora FC ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 08:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,04X2,8322,92

Çifte şans

1X1,19121,21X21,42

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.