Mirassol FC SP 1-1 Sao Paulo SP: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mirassol FC SP 1–1 Sao Paulo SP (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–14, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %45–%55, korner 7–7.
Maç özeti
Mirassol FC SP – Sao Paulo SP maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Rafael (kendi kalesine) 7' (Mirassol FC SP); Pedro Lima 39' (Sao Paulo SP). xG: Mirassol FC SP 1,3 – 1,1 Sao Paulo SP.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mirassol FC SP: Rafael Guanaes · Sao Paulo SP: Dorival Júnior
Maç akışı
Mirassol FC SP üstte · Sao Paulo SP altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' kendi kalesine gol: Rafael (Mirassol FC SP)
- 17' sarı kart: Djhordney Ferreira (Sao Paulo SP)
- 26' sarı kart: Iago Amaral Borduchi (Sao Paulo SP)
- 39' gol: Pedro Lima (Sao Paulo SP)
- 61' sarı kart: Carlos Eduardo de Oliveira Alve (Mirassol FC SP)
- 64' oyuncu değişikliği: Lucas Moura ↔ Gustavo Santana (Sao Paulo SP)
- 64' oyuncu değişikliği: Marcos Antonio ↔ Pablo Maia (Sao Paulo SP)
- 67' oyuncu değişikliği: Neto Moura ↔ Shaylon Kallyson Cardozo (Mirassol FC SP)
- 67' oyuncu değişikliği: Bruno Santos de Oliveira ↔ Carlos Eduardo (Mirassol FC SP)
- 67' oyuncu değişikliği: Denilson Alves Borges ↔ Wallisson (Mirassol FC SP)
- 70' sarı kart: Willian Estefani Machado (Mirassol FC SP)
- 74' oyuncu değişikliği: Alesson dos Santos Batista ↔ Fernandinho (Mirassol FC SP)
- 77' oyuncu değişikliği: Djhordney Ferreira ↔ Pedro Ferreira (Sao Paulo SP)
- 77' oyuncu değişikliği: Iago Amaral Borduchi ↔ Wendell (Sao Paulo SP)
- 78' oyuncu değişikliği: Carlos Eduardo de Oliveira Alve ↔ Jose Roberto (Mirassol FC SP)
- 83' sarı kart: Wallisson (Mirassol FC SP)
- 87' oyuncu değişikliği: Damian Bobadilla ↔ Victor Sá (Sao Paulo SP)
Maç olayları
- Mirassol FC SPSao Paulo SP
- 87'Damian Bobadilla ↔ Victor SáOyuncu değişikliği
- WallissonSarı kart83'
- Carlos Eduardo de Oliveira Alve ↔ Jose RobertoOyuncu değişikliği78'
- 77'Djhordney Ferreira ↔ Pedro FerreiraOyuncu değişikliği
- 77'Iago Amaral Borduchi ↔ WendellOyuncu değişikliği
- Alesson dos Santos Batista ↔ FernandinhoOyuncu değişikliği74'
- Willian Estefani MachadoSarı kart70'
- Neto Moura ↔ Shaylon Kallyson CardozoOyuncu değişikliği67'
- Bruno Santos de Oliveira ↔ Carlos EduardoOyuncu değişikliği67'
- Denilson Alves Borges ↔ WallissonOyuncu değişikliği67'
- 64'Lucas Moura ↔ Gustavo SantanaOyuncu değişikliği
- 64'Marcos Antonio ↔ Pablo MaiaOyuncu değişikliği
- Carlos Eduardo de Oliveira AlveSarı kart61'
- 39'Gol Pedro Lima 1–1Asist: Damian Bobadilla
- 26'Iago Amaral BorduchiSarı kart
- 17'Djhordney FerreiraSarı kart
- Kendi kalesine gol Rafael 1–0Kendi kalesine7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %12 2/17 |
| Beraberlik | %24 8/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %65 11/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (39 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 1,41 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (48 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,29 (22 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (39 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 0,82 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (39 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 1,53 (26 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 22/34ligde 4.–6. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %71 12/17 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %9 3/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 19/34ligde 12.–14. · lig ortalamasında | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %38 13/34ligde 20. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %68 23/34 | %76 13/17 |
| 10,5 Üst | %53 18/34 | %59 10/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 4,5 Üst | %53 18/34 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %53 18/34 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %44 15/34 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %82 28/34 | %94 16/17 |
| 7,5 Üst | %68 23/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %53 18/34 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %38 13/34 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %71 24/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %47 16/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/34 | %35 6/17 |
| Berabere | %50 17/34 | %53 9/17 |
| Geride | %24 8/34 | %12 2/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %12 2/17 |
| Berabere | %44 15/34 | %41 7/17 |
| Geride | %26 9/34 | %47 8/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mirassol FC SP (34 maç)
Sao Paulo SP (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mirassol FC SP (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 8 | 4 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 7 | 13 |
Sao Paulo SP (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 11 | 3 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Mirassol FC SP
Sarı 83 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,4)
Sao Paulo SP
Sarı 75 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mirassol FC SP: iç saha, 17 maç · Sao Paulo SP: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mirassol FC SP – Sao Paulo SP ilk 11'ler
Mirassol FC SP · 4-2-3-1
- 22WalterK
- 32Igor FormigaD
- 34João VictorD
- 3Willian MachadoD70' sarı kart 70. dk
- 6ReinaldoD
- 25Neto MouraO67' oyundan çıktı 67. dk
- 27DenilsonO67' oyundan çıktı 67. dk
- 95EdsonO
- 33EduardoO61' sarı kart 61. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 77AlessonO74' oyundan çıktı 74. dk
- 30Bruno SantosF67' oyundan çıktı 67. dk
- 7ShaylonO67' oyuna girdi 67. dk
- 99Zé RobertoF78' oyuna girdi 78. dk
- 96Carlos EduardoF67' oyuna girdi 67. dk
- 20Daniel BorgesD
- 5JapaO
- 19Gustavo SilvaO
- 10ChicoO
- 44GabrielD
- 90ThomazellaK
- 17FernandinhoF74' oyuna girdi 74. dk
- 2Lucas OliveiraD
- 80WallissonO67' oyuna girdi 67. dk83' sarı kart 83. dk
Teknik direktör: Rafael Guanaes
Sao Paulo SP · 3-4-2-1
- 23RafaelK7' kendi kalesine 7. dk
- 28NewtonD
- 5R. ArboledaD
- 54Osorio LuisD
- 32Pedro LimaO39' gol 39. dk
- 48D. FerreiraO17' sarı kart 17. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 8Marcos AntônioO64' oyundan çıktı 64. dk
- 12IagoO26' sarı kart 26. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 7Lucas MouraO64' oyundan çıktı 64. dk
- 16D. BobadillaO39' asist 39. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 10LucianoF
- 35SabinoD
- 31Carlos CoronelK
- 43G. SantanaF64' oyuna girdi 64. dk
- 46Pedro FerreiraO77' oyuna girdi 77. dk
- 29Pablo MaiaO64' oyuna girdi 64. dk
- 45Lucca Marques AlencarF
- 18WendellD77' oyuna girdi 77. dk
- 17André SilvaF
- 49Ryan FranciscoF
- 27Victor SáF87' oyuna girdi 87. dk
- 2R. TolóiD
- 19Lucas RamonD
Teknik direktör: Dorival Júnior
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mirassol son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Sao Paulo 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Mirassol 4 – Sao Paulo 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Sao Paulo 1-0 Mirassol.
- Sıralama
- 14. (36 p) – 9. (42 p)
- Form (son 5)
- GMBGB – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %53
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,16 – 3,04 – 2,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mirassol iç saha 16 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,31 gol yedi; Sao Paulo dış saha 15 maçta 0,73 attı, 1,47 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mirassol %56, Sao Paulo %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mirassol %69, Sao Paulo %53. İlk yarıyı önde kapatma: Mirassol 6/16, Sao Paulo 2/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mirassol 6,1, Sao Paulo 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Mirassol 2,6, Sao Paulo 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,16, 0 – 3,04, 2 – 2,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
