← Maçlar
Brezilya · Serie A · 32. hafta24 Ekim 2026 · 02:00 TSİ

Cruzeiro MG 1-0 Clube do Remo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cruzeiro MG
1–0İY 1–0
Clube do Remo
Maç sonu

Cruzeiro MG 1–0 Clube do Remo (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–9, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %47–%53, korner 7–6.

Maç özeti

Cruzeiro MG – Clube do Remo maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fabrício Bruno 45+5' (Cruzeiro MG). xG: Cruzeiro MG 0,9 – 0,3 Clube do Remo.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Cruzeiro MG: Artur Jorge · Clube do Remo: Thiago Carpini

Maç akışı

Cruzeiro MG üstte · Clube do Remo altta

01530İY607590 26' oyuncu değişikliği: Keny arroyo ↔ Wesley Gassova Ribeiro Teixeira (Cruzeiro MG)↔45' oyuncu değişikliği: Ze Ricardo ↔ Leonel Picco (Clube do Remo)↔50' sarı kart: Patrick Bezerra do Nascimento (Clube do Remo)45+5' gol: Fabrício Bruno (Cruzeiro MG)62' oyuncu değişikliği: Eduardo Melo ↔ David Francisco·Trindade Braga (Clube do Remo)↔62' oyuncu değişikliği: Zé Lucas ↔ Matheus Henrique (Cruzeiro MG)↔62' oyuncu değişikliği: Patrick Bezerra do Nascimento ↔ Vitor Bueno (Clube do Remo)↔79' sarı kart: Zé Ivaldo (Clube do Remo)84' oyuncu değişikliği: Gerson ↔ Bruno Rodrigues (Cruzeiro MG)↔84' oyuncu değişikliği: William ↔ Fagner (Cruzeiro MG)↔86' oyuncu değişikliği: Jandir Breno Souza Silva ↔ Paulo Sérgio Da Costa Evangelista Junior (Clube do Remo)↔90' oyuncu değişikliği: José Welison ↔ Andres Dionicio Moreno Gonzalez (Clube do Remo)↔90+4' sarı kart: Marcelo Rodrigues Souza (Clube do Remo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 26' oyuncu değişikliği: Keny arroyo ↔ Wesley Gassova Ribeiro Teixeira (Cruzeiro MG)
  • 45' oyuncu değişikliği: Ze Ricardo ↔ Leonel Picco (Clube do Remo)
  • 50' sarı kart: Patrick Bezerra do Nascimento (Clube do Remo)
  • 45+5' gol: Fabrício Bruno (Cruzeiro MG)
  • 62' oyuncu değişikliği: Eduardo Melo ↔ David Francisco·Trindade Braga (Clube do Remo)
  • 62' oyuncu değişikliği: Zé Lucas ↔ Matheus Henrique (Cruzeiro MG)
  • 62' oyuncu değişikliği: Patrick Bezerra do Nascimento ↔ Vitor Bueno (Clube do Remo)
  • 79' sarı kart: Zé Ivaldo (Clube do Remo)
  • 84' oyuncu değişikliği: Gerson ↔ Bruno Rodrigues (Cruzeiro MG)
  • 84' oyuncu değişikliği: William ↔ Fagner (Cruzeiro MG)
  • 86' oyuncu değişikliği: Jandir Breno Souza Silva ↔ Paulo Sérgio Da Costa Evangelista Junior (Clube do Remo)
  • 90' oyuncu değişikliği: José Welison ↔ Andres Dionicio Moreno Gonzalez (Clube do Remo)
  • 90+4' sarı kart: Marcelo Rodrigues Souza (Clube do Remo)

Maç olayları

  1. Cruzeiro MGClube do Remo
  2. 90+4'Marcelo Rodrigues SouzaSarı kart
  3. 90'José Welison ↔ Andres Dionicio Moreno GonzalezOyuncu değişikliği
  4. 86'Jandir Breno Souza Silva ↔ Paulo Sérgio Da Costa Evangelista JuniorOyuncu değişikliği
  5. Gerson ↔ Bruno RodriguesOyuncu değişikliği84'
  6. William ↔ FagnerOyuncu değişikliği84'
  7. 79'Zé IvaldoSarı kart
  8. 62'Eduardo Melo ↔ David Francisco·Trindade BragaOyuncu değişikliği
  9. Zé Lucas ↔ Matheus HenriqueOyuncu değişikliği62'
  10. 62'Patrick Bezerra do Nascimento ↔ Vitor BuenoOyuncu değişikliği
  11. 50'Patrick Bezerra do NascimentoSarı kart
  12. Gol Fabrício Bruno 1–0Asist: Matheus Pereira45+5'
  13. 45'Ze Ricardo ↔ Leonel PiccoOyuncu değişikliği
  14. Keny arroyo ↔ Wesley Gassova Ribeiro TeixeiraOyuncu değişikliği26'

Maç istatistikleri

Cruzeiro MGClube do Remo
47%Topa sahip olma53%
0,86Beklenen gol (xG)0,28
9Toplam şut9
4İsabetli şut2
3İsabetsiz şut6
2Engellenen şut1
6Ceza sahası içi şut4
3Ceza sahası dışı şut5
7Korner6
2Ofsayt0
14Faul17
0Sarı kart3
0Kırmızı kart0
2Kurtarış3
456Pas458
389İsabetli pas390

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Galibiyet%53 18/34%59 10/17
Beraberlik%18 6/34%24 4/17
Mağlubiyet%29 10/34%18 3/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%18 6/34%12 2/17
Beraberlik%32 11/34%24 4/17
Mağlubiyet%50 17/34%65 11/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,62 (55 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,28 yüksek1,76 (30 gol)
Yediği gol / maç1,41 (48 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında1,06 (18 gol)
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,09 (37 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,25 düşük0,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,68 (57 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,34 yüksek2,06 (35 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
KG Var%68 23/34ligde 3. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%65 11/17
1,5 Üst%82 28/34%82 14/17
2,5 Üst%65 22/34ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%59 10/17
3,5 Üst%35 12/34%29 5/17
Gol yememe%24 8/34%29 5/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%62 21/34ligde 9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%53 9/17
1,5 Üst%79 27/34%76 13/17
2,5 Üst%50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında%59 10/17
3,5 Üst%24 8/34%24 4/17
Gol yememe%12 4/34%12 2/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)10,29,4
7,5 Üst%79 27/34%71 12/17
8,5 Üst%76 26/34%65 11/17
9,5 Üst%59 20/34%41 7/17
10,5 Üst%44 15/34%35 6/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)11,39,9
7,5 Üst%85 29/34%82 14/17
8,5 Üst%79 27/34%76 13/17
9,5 Üst%65 22/34%59 10/17
10,5 Üst%59 20/34%53 9/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı kart5,05,3
2,5 Üst%91 31/34%94 16/17
3,5 Üst%76 26/34%82 14/17
4,5 Üst%50 17/34%47 8/17
5,5 Üst%29 10/34%29 5/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart4,03,9
2,5 Üst%82 28/34%76 13/17
3,5 Üst%59 20/34%59 10/17
4,5 Üst%29 10/34%29 5/17
5,5 Üst%21 7/34%18 3/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,88,7
6,5 Üst%76 26/34%71 12/17
7,5 Üst%65 22/34%53 9/17
8,5 Üst%59 20/34%47 8/17
9,5 Üst%50 17/34%41 7/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%71 24/34%71 12/17
7,5 Üst%59 20/34%53 9/17
8,5 Üst%50 17/34%41 7/17
9,5 Üst%47 16/34%41 7/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cruzeiro MG
Toplam (34)İç saha (17)
Önde%29 10/34%35 6/17
Berabere%35 12/34%41 7/17
Geride%35 12/34%24 4/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%12 4/34%6 1/17
Berabere%47 16/34%41 7/17
Geride%41 14/34%53 9/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cruzeiro MG (34 maç)

1/181/X21/20X/17X/X3X/222/132/X12/28

Clube do Remo (34 maç)

1/121/X11/21X/13X/X6X/272/112/X42/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cruzeiro MG (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 6
16-30 6 7
31-45 9 11
46-60 8 7
61-75 10 2
76-90 14 11

Clube do Remo (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 0 7
31-45 5 10
46-60 5 5
61-75 2 4
76-90 10 10

Kartlar

Cruzeiro MG

Sarı 85 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,5)

Clube do Remo

Sarı 71 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Cruzeiro MG: iç saha, 17 maç · Clube do Remo: dış saha, 17 maç

Cruzeiro MGClube do Remo
%55,8Topa sahip olma%44,5
1,62Beklenen gol (xG)0,85
16,4Toplam şut11,0
5,2İsabetli şut3,1
9,7Ceza sahası içi şut5,4
5,9Korner4,2
459Pas374
%86Pas isabeti%81
2,3Kurtarış3,9
13,4Faul11,8
1,0Ofsayt1,7
2,2Sarı kart2,3
0,18Kırmızı kart0,06

Rakiplerine izin verdikleri

0,83Rakibin xG'si1,67
10,5Rakibin şutu14,7
3,5Rakibin isabetli şutu5,8
3,4Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Cruzeiro MG – Clube do Remo ilk 11'ler

Cruzeiro MG · 4-2-3-1

  1. 81Otávio Eleodoro Rezende CostaK
  2. 12WilliamD84' oyundan çıktı 84. dk
  3. 15Fabrício BrunoD45+5' gol 45+5. dk
  4. 34JonathanD
  5. 25L. VillalbaD
  6. 5Zé LucasO62' oyundan çıktı 62. dk
  7. 29L. RomeroO
  8. 99K. ArroyoO26' oyundan çıktı 26. dk
  9. 10Matheus PereiraO45+5' asist 45+5. dk
  10. 8GersonO84' oyundan çıktı 84. dk
  11. 19Kaio JorgeF
Yedekler
  • 11MarquinhosF
  • 20Wesley GassovaF26' oyuna girdi 26. dk
  • 1CássioK
  • 9Bruno RodriguesF84' oyuna girdi 84. dk
  • 97L. RodríguezF
  • 27G. RojasD
  • 16Lucas SilvaO
  • 22N. VillarealO
  • 6M. ViñaD
  • 7Matheus HenriqueO62' oyuna girdi 62. dk
  • 67João Gabriel e Costa CescoF
  • 23FágnerD84' oyuna girdi 84. dk

Teknik direktör: Artur Jorge

Clube do Remo · 4-2-3-1

  1. 88Marcelo RangelK
  2. 79MarcelinhoD90+4' sarı kart 90+4. dk
  3. 13MarllonD
  4. 27Zé IvaldoD79' sarı kart 79. dk
  5. 6MarlonD
  6. 28José WelisonO90' oyundan çıktı 90. dk
  7. 8PatrickO50' sarı kart 50. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  8. 21A. GaleanoO
  9. 55Zé RicardoO45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 7Jája SilvaO86' oyundan çıktı 86. dk
  11. 39Eduardo MeloF62' oyundan çıktı 62. dk
Yedekler
  • 14L. PiccoO45' oyuna girdi 45. dk
  • 2Matheus AlexandreD
  • 15Vitor BuenoF62' oyuna girdi 62. dk
  • 20Andres Dionicio Moreno GonzalezF
  • 97IvanK
  • 18D. TchambaD
  • 26David FranciscoO62' oyuna girdi 62. dk
  • 94Ygor VinhasK
  • 61Paulo Sérgio Da Costa Evangelista JuniorO
  • 35Edson FernandoO
  • 5Leo AndradeD

Teknik direktör: Thiago Carpini

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Cruzeiro için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Remo 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-6).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Cruzeiro 2, Remo 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Remo 0-1 Cruzeiro.

Sıralama
4. (51 p) – 19. (26 p)
Form (son 5)
GMGGM – BBBMM
H2H (G-B-M)
2-0-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %53
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
1,20 – 5,52 – 7,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Cruzeiro iç saha 15 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,07 gol yedi; Remo dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,87 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cruzeiro %60, Remo %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cruzeiro %67, Remo %53. İlk yarıyı önde kapatma: Cruzeiro 5/15, Remo 1/15.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Cruzeiro 5,9, Remo 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Cruzeiro 2,5, Remo 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,20, 0 – 5,52, 2 – 7,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,73, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,96.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Flamengo 342374 7129 +4276 GGGGG
2Palmeiras 3421103 6223 +3973 GGGBG
3Cruzeiro 3418610 5548 +760 MGGGG
4Fluminense 341699 5542 +1357 MMMGG
5Atletico Paranaense 3415910 5143 +854 GMBMM
6Bahia 3414119 5045 +553 GMBGM
7Atletico-MG 3414812 4440 +450 GGMMM
8RB Bragantino 3413813 4439 +547 GBMGG
9Santos 34121111 5049 +147 MGBBM
10Sao Paulo 3412814 3939 044 GGBMB
11Botafogo 3411914 4653 -742 BGMMG
12Coritiba 3411914 4051 -1142 BMMGM
13Vasco DA Gama 3311814 4350 -741 BMGMG
14Mirassol 34101014 3948 -940 MGBMG
15Vitoria 3410816 3551 -1638 MBBMM
16Internacional 3491114 3842 -438 BMGMG
17Corinthians 3491015 3642 -637 MBMGB
18Gremio 3491015 3847 -937 BMGGM
19Remo 3461117 3757 -2029 BBMGM
20Chapecoense-sc 334920 3368 -3521 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Palmeiras 171331 3611 +2542
2Flamengo 171331 3513 +2242
3Fluminense 171232 3117 +1439
4Atletico-MG 171052 2718 +935
5Cruzeiro 171043 3018 +1234
6Sao Paulo 171043 2513 +1234
7Atletico Paranaense 17953 2818 +1032
8Vitoria 171025 2316 +732
9RB Bragantino 17935 2918 +1130
10Bahia 17863 2619 +730
11Gremio 17854 2721 +629
12Botafogo 17764 2722 +527
13Mirassol 17764 2422 +227
14Vasco DA Gama 17836 2524 +127
15Santos 17674 2321 +225
16Internacional 17656 2217 +523
17Coritiba 17656 2221 +123
18Corinthians 17647 1817 +122
19Remo 17476 2222 019
20Chapecoense-sc 16358 2236 -1414
#TakımOGBMAYAVP
1Flamengo 171043 3616 +2034
2Palmeiras 17872 2612 +1431
3Cruzeiro 17827 2530 -526
4Bahia 17656 2426 -223
5Santos 17647 2728 -122
6Atletico Paranaense 17647 2325 -222
7Coritiba 17548 1830 -1219
8Fluminense 17467 2425 -118
9RB Bragantino 17458 1521 -617
10Atletico-MG 174310 1722 -515
11Corinthians 17368 1825 -715
12Internacional 17368 1625 -915
13Botafogo 174310 1931 -1215
14Vasco DA Gama 16358 1826 -814
15Mirassol 173410 1526 -1113
16Sao Paulo 172411 1426 -1210
17Remo 172411 1535 -2010
18Gremio 171511 1126 -158
19Chapecoense-sc 171412 1132 -217
20Vitoria 170611 1235 -236

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,20X5,5227,93

Çifte şans

121,08X23,10

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,96

1,5 Alt / Üst

Alt6,00Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,73Üst1,29

3,5 Alt / Üst

Alt1,65Üst1,86

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.