Internacional de Bogota 2-1 Fortaleza FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Internacional de Bogota 2–1 Fortaleza FC (21 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 7–19, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %29–%71, korner 3–6.
Maç özeti
Internacional de Bogota – Fortaleza FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Julio 13', D. S. Victoria Palacios 80' (Internacional de Bogota); F. Pulicastro 74' (Fortaleza FC). xG: Internacional de Bogota 0,4 – 1,5 Fortaleza FC.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Internacional de Bogota üstte · Fortaleza FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: R. Julio (Internacional de Bogota)
- 46' oyuncu değişikliği: I. Montano ↔ F. Pulicastro (Fortaleza FC)
- 45+3' sarı kart: S. Navarro (Fortaleza FC)
- 59' sarı kart: L. Pico (Fortaleza FC)
- 64' oyuncu değişikliği: C. Dajome ↔ J. Caballero (Internacional de Bogota)
- 67' oyuncu değişikliği: L. Pico ↔ J. Velasquez (Fortaleza FC)
- 69' sarı kart: L. Vasquez (Internacional de Bogota)
- 70' oyuncu değişikliği: R. Julio ↔ M. Angel Amaya Pena (Internacional de Bogota)
- 70' oyuncu değişikliği: F. Bone ↔ R. Manjarres (Internacional de Bogota)
- 70' sarı kart: S. Cuero (Fortaleza FC)
- 70' sarı kart: L. Vasquez (Internacional de Bogota)
- 70' kırmızı kart: L. Vasquez (Internacional de Bogota)
- 74' gol: F. Pulicastro (Fortaleza FC)
- 75' oyuncu değişikliği: J. Cajares ↔ M. Vazquez (Fortaleza FC)
- 77' oyuncu değişikliği: F. Sanguinetti ↔ D. Duarte (Internacional de Bogota)
- 80' gol: D. S. Victoria Palacios (Internacional de Bogota)
- 85' oyuncu değişikliği: J. Salas ↔ J. Garcia (Fortaleza FC)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Cuero ↔ A. Larrans (Fortaleza FC)
- 90+11' sarı kart (Fortaleza FC)
Maç olayları
- Internacional de BogotaFortaleza FC
- 90+11'Sarı kart
- 85'J. Salas ↔ J. GarciaOyuncu değişikliği
- 85'S. Cuero ↔ A. LarransOyuncu değişikliği
- Gol D. S. Victoria Palacios 2–180'
- F. Sanguinetti ↔ D. DuarteOyuncu değişikliği77'
- 75'J. Cajares ↔ M. VazquezOyuncu değişikliği
- 74'Gol F. Pulicastro 1–1Asist: S. Navarro
- R. Julio ↔ M. Angel Amaya PenaOyuncu değişikliği70'
- F. Bone ↔ R. ManjarresOyuncu değişikliği70'
- 70'S. CueroSarı kart
- L. VasquezSarı kart70'
- L. VasquezKırmızı kart70'
- L. VasquezSarı kart69'
- 67'L. Pico ↔ J. VelasquezOyuncu değişikliği
- C. Dajome ↔ J. CaballeroOyuncu değişikliği64'
- 59'L. PicoSarı kart
- 46'I. Montano ↔ F. PulicastroOyuncu değişikliği
- 45+3'S. NavarroSarı kart
- 45'J. HerreraKaçan penaltı
- Gol R. Julio 1–0Asist: C. Dajome13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 11/39 | %47 9/19 |
| Beraberlik | %38 15/39 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %33 13/39 | %21 4/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 6/37 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %43 16/37 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %41 15/37 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (50 gol) | 1,68 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (60 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,05 (39 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,49 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 26/39 | %68 13/19 |
| 1,5 Üst | %79 31/39 | %79 15/19 |
| 2,5 Üst | %59 23/39 | %63 12/19 |
| 3,5 Üst | %33 13/39 | %42 8/19 |
| Gol yememe | %18 7/39 | %21 4/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 26/37 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 30/37 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %84 32/38 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %76 29/38 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %55 21/38 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %34 13/38 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %14 5/37 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 32/39 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %67 26/39 | %63 12/19 |
| 4,5 Üst | %59 23/39 | %58 11/19 |
| 5,5 Üst | %44 17/39 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 34/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %32 12/37 | %33 6/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %79 31/39 | %74 14/19 |
| 7,5 Üst | %74 29/39 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %56 22/39 | %63 12/19 |
| 9,5 Üst | %41 16/39 | %53 10/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %44 8/18 |
| 8,5 Üst | %35 13/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %27 10/37 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (39) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 5/39 | %16 3/19 |
| Berabere | %62 24/39 | %74 14/19 |
| Geride | %26 10/39 | %11 2/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/18 |
| Berabere | %46 17/37 | %39 7/18 |
| Geride | %38 14/37 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Internacional de Bogota (39 maç)
Fortaleza FC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Internacional de Bogota (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 6 | 11 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 8 | 14 |
| 76-90 | 7 | 11 |
Fortaleza FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 5 | 9 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 11 | 16 |
Kartlar
Internacional de Bogota
Sarı 100 · Kırmızı 6 (39 maç · maç başı sarı 2,6)
Fortaleza FC
Sarı 89 · Kırmızı 7 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Internacional de Bogota: iç saha, 19 maç · Fortaleza FC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Internacional de Bogota – Fortaleza FC ilk 11'ler
Internacional de Bogota · 3-4-3
- 1Wuilker FaríñezK
- 20Joan CastroD
- 2Carlos VivasD
- 26Agustín IrazoqueD
- 25Ronaldo JulioO13' gol 13. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 8Dewar VictoriaO80' gol 80. dk
- 5Larry VásquezO69' sarı kart 69. dk70' kırmızı kart 70. dk70' sarı kart 70. dk
- 13Miguel PerniaO
- 10Facundo BonéF70' oyundan çıktı 70. dk
- 7Fabricio SanguinettiF77' oyundan çıktı 77. dk
- 11Cristián DájomeF13' asist 13. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 12Juan CarrascoK
- 6Miguel AmayaD
- 17Fabian ChaverraO
- 32Jhon PalomequeO
- 14Mateo SantamariaO
- 22Sebastián GiradoF
- 24Ruben ManjarresO70' oyuna girdi 70. dk
- 23Johan CaballeroF64' oyuna girdi 64. dk
- 9Diego DuarteF77' oyuna girdi 77. dk
Fortaleza FC · 4-2-3-1
- 1Williams BarlasinaK
- 16Joan CajaresD75' oyundan çıktı 75. dk
- 6Yesid DíazD
- 5Jeferson MedinaD
- 15Santiago CueroD70' sarı kart 70. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 14Leonardo PicoO59' sarı kart 59. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 28Santiago VivasO
- 7Italo Montaño CortesO46' oyundan çıktı 46. dk
- 8Sebastián NavarroO45+3' sarı kart 45+3. dk74' asist 74. dk
- 24Jhoiner SalasO85' oyundan çıktı 85. dk
- 9Sebastian HerreraF
- 19Franco PulicastroF46' oyuna girdi 46. dk74' gol 74. dk
- 22Michael BarragánK
- 3David RamírezD
- 4Edwin CabezasD
- 13Brandon MejíaO
- 32Mariano VázquezO
- 10Jhon VelásquezO67' oyuna girdi 67. dk
- 25Juan GarcíaO85' oyuna girdi 85. dk
- 33Armando LarransO
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Internacional de Bogota son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Fortaleza FC son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Internacional de Bogota 0 – Fortaleza FC 5; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Fortaleza FC 1-1 Internacional de Bogota.
- Sıralama
- 8. (28 p) – 15. (22 p)
- Form (son 5)
- GBBBM – BBBBM
- H2H (G-B-M)
- 0-3-5 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %59 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %65 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,09 – 2,94 – 2,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Internacional de Bogota iç saha 17 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,29 gol yedi; Fortaleza FC dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Internacional de Bogota %59, Fortaleza FC %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Internacional de Bogota %65, Fortaleza FC %67. İlk yarıyı önde kapatma: Internacional de Bogota 1/17, Fortaleza FC 2/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Internacional de Bogota 5,2, Fortaleza FC 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Internacional de Bogota 2,8, Fortaleza FC 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,09, 0 – 2,94, 2 – 2,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %66; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
