MFK Lokomotiva Zvolen 1-5 Galanta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
MFK Lokomotiva Zvolen 1–5 Galanta (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–3.
Paylaş
Maç özeti
MFK Lokomotiva Zvolen – Galanta maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: T. Kajsin 58' (MFK Lokomotiva Zvolen); M. Beranek 8', 83', T. Horak 15', M. Cehula 40', S. Kovac 86' (Galanta).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
MFK Lokomotiva Zvolen üstte · Galanta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: M. Beranek (Galanta)
- 15' gol: T. Horak (Galanta)
- 40' gol: M. Cehula (Galanta)
- 45+1' sarı kart: N. Bangs (Galanta)
- 49' sarı kart: O. Patrnciak (Galanta)
- 58' gol: T. Kajsin (MFK Lokomotiva Zvolen)
- 80' sarı kart: T. Kajsin (MFK Lokomotiva Zvolen)
- 83' gol: M. Beranek (Galanta)
- 85' sarı kart: A. Oravec (MFK Lokomotiva Zvolen)
- 86' gol: S. Kovac (Galanta)
Maç olayları
- MFK Lokomotiva ZvolenGalanta
- 86'Gol S. Kovac 1–5
- A. OravecSarı kart85'
- 83'Gol M. Beranek 1–4
- T. KajsinSarı kart80'
- Gol T. Kajsin 1–358'
- 49'O. PatrnciakSarı kart
- 45+1'N. BangsSarı kart
- 40'Gol M. Cehula 0–3
- 15'Gol T. Horak 0–2
- 8'Gol M. Beranek 0–1
MFK Lokomotiva Zvolen iç sahada (8 maç) · Galanta deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 3 maç (2023'ten beri)
2 MFK Lokomotiva Zvolen1 berabere0 Galanta
- Lokomotíva Zvolen iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Galanta deplasmanda 8 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Lokomotíva Zvolen, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %19 3/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %69 11/16 | %75 6/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %38 6/16 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (16 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,81 (29 gol) | 1,75 (14 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (27 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %13 1/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Geride | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Geride | %31 5/16 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
MFK Lokomotiva Zvolen (16 maç)
Galanta (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
MFK Lokomotiva Zvolen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Galanta (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
MFK Lokomotiva Zvolen
Sarı 34 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 2,1)
Galanta
Sarı 42 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 126 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMFK Lokomotiva Zvolen
15. sıra · 9 puan · 16 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG
- 31.10 MFK Lokomotiva Zvolen 5–0 MFK Bytča G
- 25.10 Žilina II 2–1 MFK Lokomotiva Zvolen M
- 17.10 MFK Lokomotiva Zvolen 2–1 Považská Bystrica G
- 14.10 Veľké Ludince 0–2 MFK Lokomotiva Zvolen G
- 10.10 Baník Lehota p.Vtáčnikom 1–0 MFK Lokomotiva Zvolen M
Galanta
6. sıra · 26 puan · 16 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBM
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
MFK Lokomotiva Zvolen ile Galanta, 2. liga (Slovakya) 16. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (9 puan), konuk ekip 7. sırada (23 puan).
Form (son 5 maç)
MFK Lokomotiva Zvolen için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 4. Galanta için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (9 p) – 7. (23 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,66 – 3,35 – 3,42
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler MFK Lokomotiva Zvolen 2 – Galanta 0; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Temmuz 2026, Galanta 1-1 MFK Lokomotiva Zvolen.
Gol istatistikleri
MFK Lokomotiva Zvolen iç saha 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Galanta dış saha 7 maçta 1,43 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MFK Lokomotiva Zvolen %43, Galanta %43. İlk yarıyı önde kapatma: MFK Lokomotiva Zvolen 3/7, Galanta 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,35, 2 – 3,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,07.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Slovakya · 2. liga puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Petržalka | 15 | +12 | 30 |
| 3 | Považská Bystrica | 16 | +3 | 29 |
| 4 | Tatran Prešov | 16 | +6 | 28 |
| 5 | Pohronie | 16 | +8 | 27 |
| 6 | Galanta | 16 | +1 | 26 |
| 7 | Inter Bratislava | 16 | +13 | 24 |
| 8 | Žilina II | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Liptovský Mikuláš | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 16 | -4 | 22 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 16 | +3 | 21 |
| 12 | Malženice | 16 | -4 | 16 |
| 13 | Zlaté Moravce | 16 | -6 | 14 |
| 14 | Humenné | 16 | -12 | 13 |
| 15 | Lokomotíva Zvolen | 16 | -13 | 9 |
| 16 | MFK Bytča | 15 | -27 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 8 | +7 | 19 |
| 2 | Považská Bystrica | 8 | +6 | 19 |
| 3 | Pohronie | 8 | +8 | 17 |
| 4 | Žilina II | 8 | +4 | 16 |
| 5 | Liptovský Mikuláš | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 8 | +1 | 15 |
| 7 | Petržalka | 7 | +8 | 14 |
| 8 | Tatran Prešov | 8 | +4 | 14 |
| 9 | Galanta | 8 | +1 | 14 |
| 10 | Inter Bratislava | 8 | +7 | 12 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 8 | +5 | 12 |
| 12 | Humenné | 8 | -1 | 11 |
| 13 | Malženice | 8 | -1 | 9 |
| 14 | MFK Bytča | 8 | -8 | 9 |
| 15 | Zlaté Moravce | 8 | -2 | 6 |
| 16 | Lokomotíva Zvolen | 8 | -4 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 8 | +6 | 17 |
| 2 | Petržalka | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Tatran Prešov | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Inter Bratislava | 8 | +6 | 12 |
| 5 | Galanta | 8 | 0 | 12 |
| 6 | Pohronie | 8 | 0 | 10 |
| 7 | Považská Bystrica | 8 | -3 | 10 |
| 8 | Slovan Bratislava II | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Žilina II | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Zlaté Moravce | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Liptovský Mikuláš | 8 | -2 | 7 |
| 12 | Malženice | 8 | -3 | 7 |
| 13 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Lokomotíva Zvolen | 8 | -9 | 3 |
| 15 | Humenné | 8 | -11 | 2 |
| 16 | MFK Bytča | 7 | -19 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
