← Maçlar
İran · Azadegan League · 8. hafta2 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Mes Rafsanjan FC 0-0 Pars Jonoubi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mes Rafsanjan FC
0–0İY 0–0
Pars Jonoubi
Maç sonu

Mes Rafsanjan FC 0–0 Pars Jonoubi (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Mes Rafsanjan FC – Pars Jonoubi maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mes Rafsanjan FC
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%50 4/8%60 3/5
Beraberlik%50 4/8%40 2/5
Mağlubiyet%0 0/8%0 0/5
Pars Jonoubi
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%63 5/8%50 2/4
Beraberlik%38 3/8%50 2/4
Mağlubiyet%0 0/8%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mes Rafsanjan FC
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,12 (1 gol)0,20 (1 gol)
Pars Jonoubi
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç0,38 (3 gol)0,25 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mes Rafsanjan FC
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%13 1/8%20 1/5
1,5 Üst%13 1/8%20 1/5
2,5 Üst%13 1/8%20 1/5
3,5 Üst%13 1/8%20 1/5
Gol yememe%88 7/8%80 4/5
Pars Jonoubi
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%25 2/8%25 1/4
1,5 Üst%25 2/8%25 1/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%75 6/8%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mes Rafsanjan FC
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%25 2/8%40 2/5
Berabere%75 6/8%60 3/5
Geride%0 0/8%0 0/5
Pars Jonoubi
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%50 4/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%75 3/4
Geride%0 0/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mes Rafsanjan FC (8 maç)

1/121/X01/20X/12X/X4X/202/102/X02/20

Pars Jonoubi (8 maç)

1/141/X01/20X/11X/X3X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mes Rafsanjan FC (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 2 0
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 2 0

Pars Jonoubi (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 1 0
46-60 0 1
61-75 2 0
76-90 1 0

Kartlar

Mes Rafsanjan FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Pars Jonoubi

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Mes Rafsanjan son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pars Jonoubi son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Mes Rafsanjan 0 – Pars Jonoubi 0; 1 beraberlik var. Son maç: 6 Ocak 2017, Mes Rafsanjan 0-0 Pars Jonoubi.

Sıralama
2. (15 p) – 1. (17 p)
Form (son 5)
BGGGG – GGGGG
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,42 – 2,64 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mes Rafsanjan iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,25 gol yedi; Pars Jonoubi bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 0,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mes Rafsanjan %25, Pars Jonoubi %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mes Rafsanjan %25, Pars Jonoubi %29. İlk yarıyı önde kapatma: Mes Rafsanjan 2/4, Pars Jonoubi 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,42, 0 – 2,64, 2 – 2,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %27; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 4 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İran · Azadegan League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pars Jonoubi JAM 8530 83 +518 GGGGB
2Mes Rafsanjan 8440 71 +616 GGGBB
3Shenavarsazi Qeshm 8431 74 +315 GGGGM
4Fard Alborz 8422 126 +614 MGMGG
5Naft Gachsaran 8332 86 +212 BMGGG
6Ario Eslamshahr 8404 99 012 MGGMM
7Mes Soongoun 8332 77 012 MGGGB
8Naft Masjed Soleyman 8323 118 +311 GBBMG
9Novin Ahvaz 8251 87 +111 BBGBG
10Saipa 8323 66 011 MMBMB
11Shahin Bandar Ameri 8242 910 -110 GMMBG
12Be'sat Kermanshah 8233 76 +19 GMMBB
13Naft Bandar Abbas 8143 49 -57 MBMBM
14Mes Kerman 8044 48 -44 BMMBM
15Niroye Zamini 8116 412 -84 BMMMM
16Havadar 8035 110 -93 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Mes Rafsanjan 5320 61 +511
2Pars Jonoubi JAM 4310 52 +310
3Ario Eslamshahr 5302 87 +19
4Fard Alborz 4220 61 +58
5Mes Soongoun 4220 42 +28
6Naft Gachsaran 4211 75 +27
7Shahin Bandar Ameri 4211 53 +27
8Naft Masjed Soleyman 4211 42 +27
9Shenavarsazi Qeshm 3210 42 +27
10Saipa 4202 43 +16
11Be'sat Kermanshah 4121 33 05
12Naft Bandar Abbas 5041 23 -14
13Novin Ahvaz 4031 34 -13
14Mes Kerman 3012 13 -21
15Niroye Zamini 3012 13 -21
16Havadar 4013 05 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Novin Ahvaz 4220 53 +28
2Pars Jonoubi JAM 4220 31 +28
3Shenavarsazi Qeshm 5221 32 +18
4Fard Alborz 4202 65 +16
5Mes Rafsanjan 3120 10 +15
6Naft Gachsaran 4121 11 05
7Saipa 4121 23 -15
8Naft Masjed Soleyman 4112 76 +14
9Be'sat Kermanshah 4112 43 +14
10Mes Soongoun 4112 35 -24
11Ario Eslamshahr 3102 12 -13
12Mes Kerman 5032 35 -23
13Shahin Bandar Ameri 4031 47 -33
14Naft Bandar Abbas 3102 26 -43
15Niroye Zamini 5104 39 -63
16Havadar 4022 15 -42

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,42X2,6422,55

Çifte şans

1X1,25121,25X21,29

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Azadegan League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.