← Maçlar
İran · Azadegan League · 8. hafta2 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Ario Eslamshahr 0-3 FC Fard: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ario Eslamshahr
0–3İY 0–1
FC Fard
Maç sonu

Ario Eslamshahr 0–3 FC Fard (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Ario Eslamshahr – FC Fard maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Bayat 11', M. Ranjbar 78', 90' (FC Fard).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ario Eslamshahr üstte · FC Fard altta

01530İY607590 11' gol: A. Bayat (FC Fard)78' gol: M. Ranjbar (FC Fard)90' gol: M. Ranjbar (FC Fard)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: A. Bayat (FC Fard)
  • 78' gol: M. Ranjbar (FC Fard)
  • 90' gol: M. Ranjbar (FC Fard)

Maç olayları

  1. Ario EslamshahrFC Fard
  2. 90'Gol M. Ranjbar 0–3
  3. 78'Gol M. Ranjbar 0–2
  4. 11'Gol A. Bayat 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ario Eslamshahr
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%50 4/8%60 3/5
Beraberlik%0 0/8%0 0/5
Mağlubiyet%50 4/8%40 2/5
FC Fard
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%0 0/4
Mağlubiyet%25 2/8%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ario Eslamshahr
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)1,40 (7 gol)
FC Fard
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ario Eslamshahr
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%13 1/8%20 1/5
1,5 Üst%63 5/8%100 5/5
2,5 Üst%50 4/8%80 4/5
3,5 Üst%13 1/8%20 1/5
Gol yememe%38 3/8%40 2/5
FC Fard
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%25 2/8%25 1/4
1,5 Üst%63 5/8%50 2/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%63 5/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ario Eslamshahr
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%25 2/8%40 2/5
Berabere%38 3/8%20 1/5
Geride%38 3/8%40 2/5
FC Fard
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%38 3/8%0 0/4
Geride%25 2/8%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ario Eslamshahr (8 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/23

FC Fard (8 maç)

1/121/X11/20X/12X/X1X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ario Eslamshahr (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 2 2

FC Fard (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 0
31-45 1 2
46-60 0 1
61-75 2 0
76-90 6 2

Kartlar

Ario Eslamshahr

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Fard

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ario Eslamshahr son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Fard Alborz son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Ario Eslamshahr 0, Fard Alborz 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 15 Şubat 2026, Fard Alborz 1-0 Ario Eslamshahr.

Sıralama
4. (12 p) – 7. (11 p)
Form (son 5)
MGGMG – GMGMB
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,41 – 2,42 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ario Eslamshahr iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Fard Alborz bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 0,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ario Eslamshahr %75, Fard Alborz %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ario Eslamshahr %25, Fard Alborz %29. İlk yarıyı önde kapatma: Ario Eslamshahr 2/4, Fard Alborz 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,41, 0 – 2,42, 2 – 2,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %27; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İran · Azadegan League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pars Jonoubi JAM 8530 83 +518 GGGGB
2Mes Rafsanjan 8440 71 +616 GGGBB
3Shenavarsazi Qeshm 8431 74 +315 GGGGM
4Fard Alborz 8422 126 +614 MGMGG
5Naft Gachsaran 8332 86 +212 BMGGG
6Ario Eslamshahr 8404 99 012 MGGMM
7Mes Soongoun 8332 77 012 MGGGB
8Naft Masjed Soleyman 8323 118 +311 GBBMG
9Novin Ahvaz 8251 87 +111 BBGBG
10Saipa 8323 66 011 MMBMB
11Shahin Bandar Ameri 8242 910 -110 GMMBG
12Be'sat Kermanshah 8233 76 +19 GMMBB
13Naft Bandar Abbas 8143 49 -57 MBMBM
14Mes Kerman 8044 48 -44 BMMBM
15Niroye Zamini 8116 412 -84 BMMMM
16Havadar 8035 110 -93 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Mes Rafsanjan 5320 61 +511
2Pars Jonoubi JAM 4310 52 +310
3Ario Eslamshahr 5302 87 +19
4Fard Alborz 4220 61 +58
5Mes Soongoun 4220 42 +28
6Naft Gachsaran 4211 75 +27
7Shahin Bandar Ameri 4211 53 +27
8Naft Masjed Soleyman 4211 42 +27
9Shenavarsazi Qeshm 3210 42 +27
10Saipa 4202 43 +16
11Be'sat Kermanshah 4121 33 05
12Naft Bandar Abbas 5041 23 -14
13Novin Ahvaz 4031 34 -13
14Mes Kerman 3012 13 -21
15Niroye Zamini 3012 13 -21
16Havadar 4013 05 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Novin Ahvaz 4220 53 +28
2Pars Jonoubi JAM 4220 31 +28
3Shenavarsazi Qeshm 5221 32 +18
4Fard Alborz 4202 65 +16
5Mes Rafsanjan 3120 10 +15
6Naft Gachsaran 4121 11 05
7Saipa 4121 23 -15
8Naft Masjed Soleyman 4112 76 +14
9Be'sat Kermanshah 4112 43 +14
10Mes Soongoun 4112 35 -24
11Ario Eslamshahr 3102 12 -13
12Mes Kerman 5032 35 -23
13Shahin Bandar Ameri 4031 47 -33
14Naft Bandar Abbas 3102 26 -43
15Niroye Zamini 5104 39 -63
16Havadar 4022 15 -42

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,41X2,4222,80

Çifte şans

1X1,21121,29X21,29

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Azadegan League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.