Kenya · FKF Premier League · 6. hafta

Mathare Utd – Posta Ranger

Başlamasına 8 sa 56 dk Başlamadı

Mathare Utd – Posta Ranger: 8 Kasım 15:00, Kenya · FKF Premier League, 6. hafta. Bu sezon Mathare Utd evinde 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Posta Ranger deplasmanda 2 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiMathare UtdPosta Ranger
Lig sırası16. · 2 puan10. · 4 puan
Form (son 5)BMBGMMMGBM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,60 – 0,800,60 – 1,60
2,5 Üst biten%40%40
Karşılıklı gol%40%40
Gol yemediği%40%40
Aralarında (G-B-M)6-5-8 (19 maç, Mathare Utd bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

0,60 Gol atma maç başı 0,60
0,80 Gol yeme maç başı 1,60
%40 Gol yememe maçların %40
%40 KG Var maçların %40
%40 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Mathare Utd

16. sıra · 2 puan · 3 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGM

  1. 02.11 Ulinzi Stars 2–1 Mathare Utd M
  2. 29.10 Mathare Utd 2–1 Tusker G
  3. 24.10 Migori Youth 0–0 Mathare Utd B
  4. 17.10 KCB 1–0 Mathare Utd M
  5. 10.10 Mathare Utd 0–0 APS Bomet B
Deplasman

Posta Ranger

10. sıra · 4 puan · 4 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM

  1. 02.11 Posta Ranger 1–2 3K M
  2. 28.10 Bandari 0–0 Posta Ranger B
  3. 23.10 Posta Ranger 1–0 KCB G
  4. 18.10 Murang'a SEAL 5–1 Posta Ranger M
  5. 10.10 Posta Ranger 0–1 Shabana M

Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Mathare Utd için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 3, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Posta Ranger son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Mathare Utd 6, Posta Ranger 8 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Posta Ranger 1-1 Mathare Utd.

Gol istatistikleri

Mathare Utd bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Posta Ranger bu sezon 5 maçta 0,60 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mathare Utd %40, Posta Ranger %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mathare Utd %40, Posta Ranger %40. İlk yarıyı önde kapatma: Mathare Utd 2/5, Posta Ranger 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 2,72, 2 – 3,24. Karşılıklı Gol: Var 1,99, Yok 1,44.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
16. (2 p) – 10. (4 p)
Form (son 5)
MGBMB – MBGMM
H2H (G-B-M)
6-5-8 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,92 – 2,72 – 3,24

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mathare Utd
Toplam (5)İç saha (2)
Galibiyet%20 1/5%50 1/2
Beraberlik%40 2/5%50 1/2
Mağlubiyet%40 2/5%0 0/2
Posta Ranger
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%20 1/5%0 0/2
Beraberlik%20 1/5%50 1/2
Mağlubiyet%60 3/5%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mathare Utd
Toplam (5)İç saha (2)
Attığı gol / maç0,60 (3 gol)1,00 (2 gol)
Yediği gol / maç0,80 (4 gol)0,50 (1 gol)
Posta Ranger
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,60 (3 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç1,60 (8 gol)2,50 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mathare Utd
Toplam (5)İç saha (2)
KG Var%40 2/5%50 1/2
1,5 Üst%40 2/5%50 1/2
2,5 Üst%40 2/5%50 1/2
3,5 Üst%0 0/5%0 0/2
Gol yememe%40 2/5%50 1/2
Posta Ranger
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%40 2/5%50 1/2
1,5 Üst%40 2/5%50 1/2
2,5 Üst%40 2/5%50 1/2
3,5 Üst%20 1/5%50 1/2
Gol yememe%40 2/5%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mathare Utd
Toplam (5)İç saha (2)
Önde%40 2/5%50 1/2
Berabere%60 3/5%50 1/2
Geride%0 0/5%0 0/2
Posta Ranger
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%0 0/5%0 0/2
Berabere%80 4/5%50 1/2
Geride%20 1/5%50 1/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mathare Utd (5 maç)

1/111/X01/21X/10X/X2X/212/102/X02/20

Posta Ranger (5 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mathare Utd (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 0 2
61-75 0 1
76-90 0 1

Posta Ranger (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 0 2
46-60 1 1
61-75 0 2
76-90 2 2

Kartlar

Mathare Utd

Sarı 1 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 0,3)

Posta Ranger

Sarı 0 · Kırmızı 2 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:15 TSİ itibarıyla · ligde 47 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kenya · FKF Premier League puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GOR Mahia 4400 72 +512 GGGG
2KCB 4211 64 +27 BGMG
3Murang'a SEAL 4202 119 +26 MGMG
4APS Bomet 4121 42 +25 BMBG
5Mara Sugar 3120 43 +15 BGB
6AFC Leopards 3120 21 +15 BGB
7Shabana 3120 10 +15 GBB
83K 4121 57 -25 BBGM
9Homeboyz 3111 22 04 GBM
10Posta Rangers FC 4112 26 -44 MMGB
11Tusker 1100 20 +23 G
12Nairobi United 4031 56 -13 BBBM
13Bandari 4031 12 -13 BBMB
14Migori Youth 2020 11 02 BB
15Kenya Police 3021 23 -12 BMB
16Mathare United 3021 01 -12 BMB
17Ulinzi Stars 3021 13 -22 MBB
18Mombasa Elite 4013 26 -41 MMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Murang'a SEAL 2200 83 +56
2GOR Mahia 2200 52 +36
3KCB 2200 41 +36
43K 2110 43 +14
5APS Bomet 2101 31 +23
6Mara Sugar 1100 21 +13
7Posta Rangers FC 2101 11 03
8Nairobi United 2020 33 02
9Bandari 2020 11 02
10Migori Youth 2020 11 02
11AFC Leopards 2020 00 02
12Mathare United 1010 00 01
13Shabana 1010 00 01
14Homeboyz 2011 12 -11
15Mombasa Elite 2011 01 -11
16Ulinzi Stars 2011 02 -21
17Tusker 0000 00 00
18Kenya Police 1001 12 -10
#TakımOGBMAYAVP
1GOR Mahia 2200 20 +26
2Shabana 2110 10 +14
3Tusker 1100 20 +23
4AFC Leopards 1100 21 +13
5Homeboyz 1100 10 +13
6Mara Sugar 2020 22 02
7APS Bomet 2020 11 02
8Kenya Police 2020 11 02
9Ulinzi Stars 1010 11 01
10KCB 2011 23 -11
11Nairobi United 2011 23 -11
12Bandari 2011 01 -11
13Mathare United 2011 01 -11
143K 2011 14 -31
15Posta Rangers FC 2011 15 -41
16Migori Youth 0000 00 00
17Murang'a SEAL 2002 36 -30
18Mombasa Elite 2002 25 -30

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:24 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Mathare Utd1,92
X · Beraberlik2,72
2 · Posta Ranger3,24

Karşılıklı gol

Var1,99
Yok1,44
Tüm marketler (6)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,97Üst1,46

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,9103,2021,47

Alt/Üst 1.5

Alt2,16Üst1,37

Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,220 ve 21,45

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,34

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,62