CD Tenerife B 1-3 Cp Mijas-Las Lagunas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Tenerife B 1–3 Cp Mijas-Las Lagunas (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–3.
Maç özeti
CD Tenerife B – Cp Mijas-Las Lagunas maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-3 tamamlandı. Goller: O. F. Sanchez 41' (CD Tenerife B); D. Almagro 25', C. Jimenez 40', A. Williams 45+5' (Cp Mijas-Las Lagunas).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
CD Tenerife B üstte · Cp Mijas-Las Lagunas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: D. Almagro (Cp Mijas-Las Lagunas)
- 40' gol: C. Jimenez (Cp Mijas-Las Lagunas)
- 41' gol: O. F. Sanchez (CD Tenerife B)
- 45+5' gol: A. Williams (Cp Mijas-Las Lagunas)
Maç olayları
- CD Tenerife BCp Mijas-Las Lagunas
- 45+5'Gol A. Williams 1–3
- Gol O. F. Sanchez 1–241'
- 40'Gol C. Jimenez 0–2
- 25'Gol D. Almagro 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %60 6/10 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %33 2/6 |
| Berabere | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Geride | %20 2/10 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Tenerife B (9 maç)
Cp Mijas-Las Lagunas (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Tenerife B (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Cp Mijas-Las Lagunas (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
CD Tenerife B
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Cp Mijas-Las Lagunas
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tenerife II son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mijas Las Lagunas için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 13, yenilen 7.
Gol istatistikleri
Tenerife II bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Mijas Las Lagunas bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tenerife II %83, Mijas Las Lagunas %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tenerife II %100, Mijas Las Lagunas %83. İlk yarıyı önde kapatma: Tenerife II 2/6, Mijas Las Lagunas 4/6.
- Sıralama
- 5. (10 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- BMGGG – GBGBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,48 – 3,53 – 4,42
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,53, 2 – 4,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %92; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 10 | +13 | 21 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Don Benito | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Badajoz | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Real Betis II | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Sevilla Atletico | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Linares Deportivo | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Puente Genil | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Xerez | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Estepona | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Atlético Central | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Sanluqueño | 9 | +1 | 10 |
| 14 | Tenerife II | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Marbella | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Antoniano | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Tamaraceite | 9 | -10 | 6 |
| 18 | Las Palmas II | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Don Benito | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Ciudad de Lucena | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Badajoz | 5 | +2 | 10 |
| 5 | Sevilla Atletico | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Atlético Central | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Mijas Las Lagunas | 4 | +6 | 8 |
| 8 | Sanluqueño | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Puente Genil | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Estepona | 5 | 0 | 8 |
| 11 | Xerez | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Marbella | 5 | +1 | 6 |
| 13 | Tenerife II | 4 | 0 | 6 |
| 14 | Tamaraceite | 5 | -3 | 6 |
| 15 | Real Betis II | 4 | +2 | 5 |
| 16 | Linares Deportivo | 4 | 0 | 5 |
| 17 | Antoniano | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Las Palmas II | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Betis II | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 5 | +4 | 9 |
| 3 | Recreativo Huelva | 5 | +2 | 8 |
| 4 | Linares Deportivo | 5 | 0 | 8 |
| 5 | Badajoz | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 6 | -2 | 7 |
| 7 | Don Benito | 5 | -2 | 7 |
| 8 | Xerez | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Puente Genil | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Estepona | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Sevilla Atletico | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Tenerife II | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Atlético Central | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Las Palmas II | 4 | -9 | 3 |
| 15 | Sanluqueño | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Marbella | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Antoniano | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Tamaraceite | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 4'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
