Magdeburg – Saint Pauli
Magdeburg – Saint Pauli: 8 Kasım 15:30, Almanya · 2. Bundesliga, 11. hafta. Bu sezon Magdeburg evinde 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Saint Pauli deplasmanda 5 maçta 0 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Avnet Arena, Magdeburg
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Magdeburg | Saint Pauli |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 17 puan | 8. · 12 puan |
| Form (son 5) | GMGMB | BGBBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 3,00 – 1,40 | 1,20 – 1,20 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %40 |
| Karşılıklı gol | %40 | %80 |
| Gol yemediği | %60 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-1-5 (7 maç, Magdeburg bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Magdeburg iç sahada (5 maç), Saint Pauli deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Magdeburg iç sahada (5 maç) · Saint Pauli deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- 1. FC Magdeburg iç sahada 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- FC St. Pauli deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 0 galibiyet, 5 beraberlik.
- 1. FC Magdeburg, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMagdeburg
5. sıra · 17 puan · 10 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMB
- 31.10 SV Darmstadt 98 1–1 Magdeburg B
- 28.10 Bayern München 6–1 Magdeburg M
- 24.10 Magdeburg 6–1 Karlsruher SC G
- 18.10 Dynamo Dresden 2–0 Magdeburg M
- 10.10 Magdeburg 3–0 Hannover 96 G
Saint Pauli
8. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBM
- 01.11 Saint Pauli 1–3 1. FC Nürnberg M
- 23.10 SV Darmstadt 98 0–0 Saint Pauli B
- 17.10 Hannover 96 1–1 Saint Pauli B
- 11.10 Saint Pauli 2–0 Karlsruher SC G
- 03.10 Saint Pauli 1–1 Borussia Mönchengladbach Hazırlık B
- 20.09 Energie Cottbus 1–1 Saint Pauli B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Magdeburg son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Saint Pauli 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Magdeburg 1 – Saint Pauli 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Şubat 2024, Magdeburg 1-0 Saint Pauli.
Gol istatistikleri
Magdeburg iç saha 5 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Saint Pauli dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Magdeburg %40, Saint Pauli %80. İlk yarıyı önde kapatma: Magdeburg 3/5, Saint Pauli 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Magdeburg 5,0, Saint Pauli 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Magdeburg 2,8, Saint Pauli 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,31, 2 – 2,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,26.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (17 p) – 8. (12 p)
- Form (son 5)
- BMGMG – MBBGB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-5 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,31 – 2,56
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %60 6/10 | %100 5/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,64 yüksek | 3,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 3.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Magdeburg (10 maç)
Saint Pauli (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Magdeburg (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Saint Pauli (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Magdeburg
Sarı 22 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Saint Pauli
Sarı 24 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Magdeburg: iç saha, 5 maç · Saint Pauli: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
