CD Tondela 3-2 FC Felgueiras 1932: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Tondela 3–2 FC Felgueiras 1932 (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 14–10, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %63–%37, korner 10–1.
Maç özeti
CD Tondela – FC Felgueiras 1932 maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Antonio Tomane 28', 88', Hugo Félix 45+5' (CD Tondela); Lucas da Costa Duarte 20', Joao Reis Pinto 53' (FC Felgueiras 1932).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CD Tondela: Ricardo Costa · FC Felgueiras 1932: Moreno
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
CD Tondela üstteFC Felgueiras 1932 altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %60 · 3 şut
- 16–30'Dep %56 · 1 şut
- 31–45+'Ev %84 · 6 şut
- 46–60'Dengeli · 4 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Ev %57 · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = CD Tondela, Dep = FC Felgueiras 1932.
Maç olayları
- CD TondelaFC Felgueiras 1932
- 90+3'Michel Costa ↔ JoaozinhoOyuncu değişikliği
- 90+3'Joao Reis Pinto ↔ Filipe CruzOyuncu değişikliği
- 90+3'Armando Roberto·Torres Lopes ↔ Afonso PeixotoOyuncu değişikliği
- Gol Antonio Tomane 3–2Asist: Tiago Dias88'
- 83'Beni Jetour ↔ Rodrigo Santos RibeiroOyuncu değişikliği
- Rodrigo Cascavel ↔ Henry AddoOyuncu değişikliği80'
- Hugo Félix ↔ Gaston NoveroOyuncu değişikliği80'
- 72'Tiago Leite ↔ Mario Rivas ViondiOyuncu değişikliği
- Hélder Tavares ↔ Tiago DiasOyuncu değişikliği65'
- Arjen Van Der Heide ↔ Xabier Huarte ArmendárizOyuncu değişikliği65'
- 53'Gol Joao Reis Pinto 2–2Asist: Francisco Paulo Franco Franca
- Gol Hugo Félix 2–1Asist: José María Pérez García45+5'
- 29'Afonso FreitasSarı kart
- Gol Antonio Tomane 1–128'
- Antonio TomaneSarı kart28'
- 20'Gol Lucas da Costa Duarte 0–1Asist: Bilal Ouacharaf
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,0 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,7 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,1 | 5,7 |
| 6,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 7,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,2 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Tondela (9 maç)
FC Felgueiras 1932 (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Tondela (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
FC Felgueiras 1932 (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
CD Tondela
Sarı 31 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 3,4)
FC Felgueiras 1932
Sarı 25 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CD Tondela: iç saha, 3 maç · FC Felgueiras 1932: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CD Tondela – FC Felgueiras 1932 ilk 11'ler
CD Tondela · 4-2-3-1
- 28CarlosK
- 15CarraçaD
- 4Christian MarquesD
- 6FarruD45+5' asist 45+5. dk
- 12Zé RicardoD
- 8Hélder TavaresO65' oyundan çıktı 65. dk
- 37SararáO
- 26A. van der HeideF65' oyundan çıktı 65. dk
- 20Hugo FélixO45+5' gol 45+5. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 7CascavelO80' oyundan çıktı 80. dk
- 19TómanéF28' sarı kart 28. dk28' gol 28. dk88' gol 88. dk
- 77Tiago DiasD65' oyuna girdi 65. dk88' asist 88. dk
- 9João LimaF
- 17G. NoveroF80' oyuna girdi 80. dk
- 14Xabi HuarteO65' oyuna girdi 65. dk
- 13S. SitholeO
- 11Alves Richarllyson CarvalhoF
- 10H. AddoF80' oyuna girdi 80. dk
- 22B. AlmeidaD
- 5João AfonsoD
- 3ian kamgaD
- 2BebetoO
- 1Lucas CañizaresK
Teknik direktör: Ricardo Costa
FC Felgueiras 1932 · 3-5-2
- 14Mateus PasinatoK
- 70B. OuacharafD20' asist 20. dk
- 3João PintoD53' gol 53. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 23Afonso de FreitasD29' sarı kart 29. dk
- 80Tiago Ventura da SilvaF
- 16Beni JetourO
- 10Michel CostaO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 77Francisco FrançaO53' asist 53. dk
- 15Armando LopesD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 9Tiago Rafael Fernandes LeiiteF72' oyundan çıktı 72. dk
- 19Lucas da Costa DuarteF20' gol 20. dk
- 5Afonso PeixotoD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 95Nuno NamoraD
- 24Rui RampaD
- 17Filipe CruzD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 25Felipe ScheibigK
- 7Mario RivasF72' oyuna girdi 72. dk
- 13JoãozinhoF90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 96Martim Duarte
- 20Rodrigo Santos RibeiroO83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: Moreno
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tondela için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 11, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Felgueiras 1932 son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Tondela 1 – Felgueiras 1932 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2025, Felgueiras 1932 1-0 Tondela.
- Sıralama
- 8. (12 p) – 16. (7 p)
- Form (son 5)
- MGGGG – BGMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,59 – 3,09 – 4,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tondela iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Felgueiras 1932 dış saha 4 maçta 0,25 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tondela %50, Felgueiras 1932 %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tondela %25, Felgueiras 1932 %25. İlk yarıyı önde kapatma: Tondela 2/4, Felgueiras 1932 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,09, 2 – 4,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,98, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
