Londrina 1-3 America MG: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Londrina 1–3 America MG (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 16–7, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %53–%47, korner 7–3.
Maç özeti
Londrina – America MG maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Herbert Mateus Almeida De Oliveira 64' (Londrina); Artur (kendi kalesine) 21', Willian 30', Matías Segovia 60' (pen.) (America MG). xG: Londrina 1,7 – 1,8 America MG.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Londrina: Hugo Chacon · America MG: Moacir Júnior
Maç akışı
Londrina üstteAmerica MG altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,1
- 16–30'Dep %70 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Dep %66 · 1 şut · 0,6
- 46–60'Ev %64 · 4 şut · 0,1
- 61–75'Ev %77 · 6 şut · 1,3
- 76–90+'Ev %57 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Londrina, Dep = America MG.
Maç olayları
- LondrinaAmerica MG
- 90+3'Guilherme Parede ↔ FelipeOyuncu değişikliği
- 90+3'Tobias Ostchega ↔ Pedro ParanhosOyuncu değişikliği
- William Pottker ↔ Pablo DyegoOyuncu değişikliği86'
- 82'Rafael Raul BarcelosSarı kart
- 78'Matías Segovia ↔ Eduardo PersonOyuncu değişikliği
- 77'Willian ↔ Marcelo Enrique Maçola FilhoOyuncu değişikliği
- Artur ↔ Kevyn Lucas Ramos da CostaOyuncu değişikliği73'
- Herbert Mateus Almeida De Oliveira ↔ Joao ConiOyuncu değişikliği73'
- Gol Herbert Mateus Almeida De Oliveira 1–3Asist: Igor Ruan Sousa dos Santos64'
- 60'Penaltı golü Matías Segovia 0–3Penaltı
- Victor Hugo de Faria Mota ↔ Guilherme Cachoeira SilveiraOyuncu değişikliği60'
- Tárik Michel Kedes Boschetti ↔ Igor Ruan Sousa dos SantosOyuncu değişikliği60'
- 60'Paulo Victor·Ferreira de Jesus ↔ Luidy Montes CarneiroOyuncu değişikliği
- LuanSarı kart58'
- William PottkerSarı kart37'
- 30'Gol Willian 0–2Asist: Guilherme Parede
- Tárik Michel Kedes BoschettiSarı kart23'
- 21'Kendi kalesine gol Artur 0–1Kendi kalesine
- 19'Jorge JiménezSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 8/37 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %22 8/37 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Beraberlik | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %67 24/36 | %78 14/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (45 gol) | 1,39 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (58 gol) | 1,28 (23 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,72 (26 gol) | 0,67 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (55 gol) | 1,83 (33 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %76 28/37 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %65 24/37 | %56 10/18 |
| 3,5 Üst | %32 12/37 | %39 7/18 |
| Gol yememe | %22 8/37 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %67 24/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %17 6/36 | %6 1/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %86 32/37 | %94 17/18 |
| 8,5 Üst | %86 32/37 | %94 17/18 |
| 9,5 Üst | %76 28/37 | %94 17/18 |
| 10,5 Üst | %54 20/37 | %56 10/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %92 33/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %83 30/36 | %89 16/18 |
| 9,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 10,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %78 29/37 | %72 13/18 |
| 3,5 Üst | %59 22/37 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %41 15/37 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %30 11/37 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %78 29/37 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %19 7/37 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %42 15/36 | %50 9/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %22 4/18 |
| Berabere | %35 13/37 | %50 9/18 |
| Geride | %49 18/37 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Berabere | %44 16/36 | %22 4/18 |
| Geride | %36 13/36 | %56 10/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Londrina (37 maç)
America MG (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Londrina (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 6 | 15 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 12 | 10 |
America MG (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 5 | 16 |
Kartlar
Londrina
Sarı 89 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
America MG
Sarı 75 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Londrina: iç saha, 18 maç · America MG: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Londrina – America MG ilk 11'ler
Londrina · 4-1-4-1
- 1LuanK
- 75Kauê LeonardoD
- 44Caio RodriguesD
- 4WallaceD
- 22ArturD21' kendi kalesine 21. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 5TárikO23' sarı kart 23. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 7Victor HugoO60' oyundan çıktı 60. dk
- 38Geovane MeurerO
- 8Lucas MarquesO
- 28HerbertO64' gol 64. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 23William PottkerF37' sarı kart 37. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 18Guilherme CachoeiraF60' oyuna girdi 60. dk
- 2Nino ParaíbaD
- 17João ConiF73' oyuna girdi 73. dk
- 77Guilherme DantasO
- 30Mauricio KozlinskiK
- 13André Dhominique Queiroz Santiago da SilvaD
- 33KevynD73' oyuna girdi 73. dk
- 15Gabriel LacerdaD
- 21Cainã Santos Da SilvaO
- 99Igor BahiaF60' oyuna girdi 60. dk64' asist 64. dk
- 11Pablo DyegoF86' oyuna girdi 86. dk
- 3Matheus Henrique Dos SantosD
Teknik direktör: Hugo Chacon
America MG · 4-2-3-1
- 91Bruno BrígidoK
- 4Rafael BarcelosD82' sarı kart 82. dk
- 45Ricardo SilvaD
- 2Emerson SantosD
- 25T. OstchegaD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 88BarretoO
- 93J. JiménezO19' sarı kart 19. dk
- 20Paulo VictorO60' oyundan çıktı 60. dk
- 77M. SegoviaO60' gol 60. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 7Guilherme ParedeO30' asist 30. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 9WillianF30' gol 30. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 99Marcelo MacolaF77' oyuna girdi 77. dk
- 8Felipe AmaralO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 19WilliamK
- 37Cesar Leme Do Nascimento JulioO
- 27CássioK
- 30L. MontesD60' oyuna girdi 60. dk
- 80Pedro ParanhosF
- 21Eduardo PersonO78' oyuna girdi 78. dk
- 26ManoelD
- 61G. OliveiraD
- 71Cristian Do Espirito Santo RodriguesD
Teknik direktör: Moacir Júnior
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Londrina son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. America Mineiro son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Londrina 0, America Mineiro 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Temmuz 2026, America Mineiro 1-1 Londrina.
- Sıralama
- 18. (32 p) – 19. (23 p)
- Form (son 5)
- MGBMM – GGMMM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %35
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,82 – 3,07 – 3,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Londrina iç saha 17 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,18 gol yedi; America Mineiro dış saha 17 maçta 0,53 attı, 1,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %53, konukta %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Londrina %41, America Mineiro %35. İlk yarıyı önde kapatma: Londrina 4/17, America Mineiro 3/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Londrina 6,3, America Mineiro 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Londrina 2,4, America Mineiro 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,07, 2 – 3,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 04:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 01:30 Nautico PE 1–0 Avai SC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
