Dunav 2010 2-0 PFC Spartak Varna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dunav 2010 2–0 PFC Spartak Varna (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–11, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %41–%59, korner 5–7.
Maç özeti
Dunav 2010 – PFC Spartak Varna maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Alexander Valiño Navasal 17', Radoslav Apostolov 76' (Dunav 2010).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dunav 2010: G. Chilikov · PFC Spartak Varna: V. Petrov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Dunav 2010 üstte · PFC Spartak Varna altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: Alexander Valiño Navasal (Dunav 2010)
- 33' sarı kart: angel gomes (PFC Spartak Varna)
- 35' sarı kart: Sámuel Major (PFC Spartak Varna)
- 46' oyuncu değişikliği: Joao Lopes ↔ Boubacar Hanne (PFC Spartak Varna)
- 46' oyuncu değişikliği: anton ivanov ↔ boris ivanov (PFC Spartak Varna)
- 60' sarı kart: Alexander Valiño Navasal (Dunav 2010)
- 70' oyuncu değişikliği: jordan louis saint ↔ Elisee Sou (Dunav 2010)
- 76' gol: Radoslav Apostolov (Dunav 2010)
- 78' oyuncu değişikliği: David Valverde ↔ Deyan Lozev (PFC Spartak Varna)
- 78' oyuncu değişikliği: angel gomes ↔ Tsvetelin Chunchukov (PFC Spartak Varna)
- 78' oyuncu değişikliği: ricardo sousa ↔ mikhailov tsvetoslav marinov (PFC Spartak Varna)
- 79' sarı kart: Kristiyan Boychev (Dunav 2010)
- 88' oyuncu değişikliği: Kristiyan Boychev ↔ Vladan Vidaković (Dunav 2010)
- 88' oyuncu değişikliği: Alexander Valiño Navasal ↔ Ibrahim Keita (Dunav 2010)
Maç olayları
- Dunav 2010PFC Spartak Varna
- Kristiyan Boychev ↔ Vladan VidakovićOyuncu değişikliği88'
- Alexander Valiño Navasal ↔ Ibrahim KeitaOyuncu değişikliği88'
- Kristiyan BoychevSarı kart79'
- 78'David Valverde ↔ Deyan LozevOyuncu değişikliği
- 78'angel gomes ↔ Tsvetelin ChunchukovOyuncu değişikliği
- 78'ricardo sousa ↔ mikhailov tsvetoslav marinovOyuncu değişikliği
- Gol Radoslav Apostolov 2–076'
- jordan louis saint ↔ Elisee SouOyuncu değişikliği70'
- Alexander Valiño NavasalSarı kart60'
- 46'Joao Lopes ↔ Boubacar HanneOyuncu değişikliği
- 46'anton ivanov ↔ boris ivanovOyuncu değişikliği
- 35'Sámuel MajorSarı kart
- 33'angel gomesSarı kart
- Gol Alexander Valiño Navasal 1–0Asist: Radoslav Apostolov17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 2,43 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dunav 2010 (14 maç)
PFC Spartak Varna (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dunav 2010 (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
PFC Spartak Varna (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Kartlar
Dunav 2010
Sarı 30 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
PFC Spartak Varna
Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dunav 2010: iç saha, 7 maç · PFC Spartak Varna: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dunav 2010 – PFC Spartak Varna ilk 11'ler
Dunav 2010 · 4-2-3-1
- 33G. KitanovK
- 39Andre AlvesD
- 88D. TodorovD
- 51I. BudinovD
- 4J. CabarcasD
- 5K. AntoniouD
- 10K. BoychevO79' sarı kart 79. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 14R. ApostolovO17' asist 17. dk76' gol 76. dk
- 17N. FonkeuO
- 9Álex ValiñoF17' gol 17. dk60' sarı kart 60. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 23Jordan Layn Saint-LouisO70' oyundan çıktı 70. dk
- 93B. ChorbadzhiyskiD
- 2M. DilchovskiD
- 24S. GavrilovO
- 18I. KeïtaF88' oyuna girdi 88. dk
- 77A. SimeonovF
- 78Elisee SouO
- 19S. StefanovO
- 44V. VidakovićO88' oyuna girdi 88. dk
- 6S. YovkovD
- 1B. ŻelazowskiK
Teknik direktör: G. Chilikov
PFC Spartak Varna · 4-2-3-1
- 23P. IlievK
- 44A. GranchovD
- 76David ValverdeD78' oyundan çıktı 78. dk
- 5D. KrastevD
- 29Z. TindanoD
- 6José Ricardo Gomes SousaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 19S. MajorO35' sarı kart 35. dk
- 77A. IvanovF46' oyundan çıktı 46. dk
- 11Boubacar HanneF46' oyuna girdi 46. dk
- 90C. OkohF
- 10J. LopesF46' oyundan çıktı 46. dk
- 45J. TshitokuD
- 16Edson SilvaO
- 14Daniel PavlovO
- 72Vasco OliveiraD
- 20D. LozevD78' oyuna girdi 78. dk
- 4B. IvanovD46' oyuna girdi 46. dk
- 9T. ChunchukovF78' oyuna girdi 78. dk
- 7BuaO
- 1Pedro VictorK
Teknik direktör: V. Petrov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dunav 2010 son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. PFC Spartak Varna için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Dunav 2010 1 – PFC Spartak Varna 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, PFC Spartak Varna 0-0 Dunav 2010.
- Sıralama
- 10. (8 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- GGBMM – GGMBB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-4 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,16 – 2,93 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dunav 2010 iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,80 gol yedi; PFC Spartak Varna dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dunav 2010 %40, PFC Spartak Varna %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dunav 2010 %40, PFC Spartak Varna %20. İlk yarıyı önde kapatma: Dunav 2010 2/5, PFC Spartak Varna 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dunav 2010 4,0, PFC Spartak Varna 2,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Dunav 2010 2,6, PFC Spartak Varna 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,16, 0 – 2,93, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
